Autoryzowane Serwisy Suzuki - Wasze opinie

Wszystko co o motocyklach V-strom powiedzieć i wiedzieć można. Pytania, odpowiedzi, dyskusje.
Awatar użytkownika
Grzechu (Kobyłka)
A+B+C+D
Posty: 2054
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:55
Lokalizacja: Opole

Re: Autoryzowane Serwisy Suzuki - Wasze opinie

Post autor: Grzechu (Kobyłka) »

Ooo, czyli plotki nie potwierdziły się i są dalej w tym samym miejscu.


Honda Transalp 650XL + Suzuki V-Strom DL 1000 ABS 2016
SP6AZE

Tags:

sowator
A2
Posty: 140
Rejestracja: 12 paź 2016, 13:26

Re: Autoryzowane Serwisy Suzuki - Wasze opinie

Post autor: sowator »

kiwi pisze:Serwis we Wrocławiu mieści się na Bardzkiej 1,nazywa się teraz Omniserwis Pol-Motors.Działa od07.11.2017.
Na oficjalnej stronie Suzuki nie ma Wrocławia. Który serwis polecacie najbliżej? Poznań, Gorzów Wlkp, Częstochowa, Tychy?


Jak człowiek ma być spokojny, jeżeli mózg składa się z samych komórek nerwowych :roll:

VALDI62
A1
Posty: 81
Rejestracja: 13 gru 2017, 21:49
Lokalizacja: Żory

Re: Autoryzowane Serwisy Suzuki - Wasze opinie

Post autor: VALDI62 »

Fatboy pisze:Suzi-Moto w Bielsku.Polecam.Serwisuje u nich odkad mam Vstroma-solidnie a przede wszystkim fachowo.
Chciałbym potwierdzić, że serwis SUZI-MOTO w Bielsku Białej jest konkretny i rzeczowy. Co prawda nie serwisowałem u nich V-Stroma, bo go jeszcze nie mam, ale zaraz po zakupie właśnie tam go oddam w celu sprawdzenia i serwisu "po zakupowego" ;) . Kiedy kupiłem sobie skuter Burgmana 400 dałem go do tego serwisu, zrobili serwis zgodnie z umową i ponadto "za darmo" dokonali oceny stanu technicznego całego maxi skutera. Korzystałem z wiosennej akcji promocyjnej Suzuki, wykonali serwis skutera, wymieniono regulator napięcia w ramach akcji Suzuki, dodatkowo zamontowali w dobrej cenie kufer centralny i mocowanie do niego, podłączyli światło stop do kufra, itp. Ludzie z pasją, robią to co lubią, cieszą się sukcesem, wraz z klientem, polecam ten Serwis.


JAWA 350, BURGMAN 400, HONDA DN01

bado
A2
Posty: 129
Rejestracja: 30 wrz 2016, 09:00
Lokalizacja: Krosno

Re: Autoryzowane Serwisy Suzuki - Wasze opinie

Post autor: bado »

W Suzi-Moto robiłem alternator w ramach akcji serwisowej. Szybko, bezproblemowo, porządnie i w miłej atmosferze.
Mam rejestrator w motocyklu i siłą rzeczy nagrywał częściowo, co się działo podczas serwisu. A, że musiałem oddać moto brudne, to nagrał też mycie przed wydaniem moto :) jazdy na kole nie było.



Awatar użytkownika
raduch85
A+B
Posty: 686
Rejestracja: 21 mar 2018, 11:17
Lokalizacja: Oleśnica

Re: Autoryzowane Serwisy Suzuki - Wasze opinie

Post autor: raduch85 »

Mogę potwierdzić we Wrocławiu można serwisować swoją maszynę w autoryzowanym salonie. Nie mają jak na razie salonu motocyklowego, choć pani przez telefon wspomniała, że się przymierzają do tego etapu inwestycji, może za rok.

Co do jakości serwisu nie mogę się wypowiedzieć.
Mój DL będzie korzystał z usług Salonu w Łodzi. Dam znać jak z jakością usług po pierwszym 1k. A tak na marginesie jak z oceną właśnie tego Łódzkiego serwisu ??
Ostatnio zmieniony 31 mar 2018, 14:09 przez raduch85, łącznie zmieniany 1 raz.


Yamaha Diversion 600--> Yamaha FZS600 --> V-Strom 1000XT AL8

Awatar użytkownika
adonix
A1
Posty: 59
Rejestracja: 13 mar 2018, 15:09

Re: Autoryzowane Serwisy Suzuki - Wasze opinie

Post autor: adonix »

We Wrocławiu to godny polecenia jest zachar. A na wiosnę w lutym można do germaz Suzuki na strzegomskiej



sowator
A2
Posty: 140
Rejestracja: 12 paź 2016, 13:26

Re: Autoryzowane Serwisy Suzuki - Wasze opinie

Post autor: sowator »

Ja w germazie umówiony jestem na akcje serwisową, więc zobaczymy jak się spiszą ;)


Jak człowiek ma być spokojny, jeżeli mózg składa się z samych komórek nerwowych :roll:

Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2248
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Autoryzowane Serwisy Suzuki - Wasze opinie

Post autor: Iżu »

Wczoraj rozpocząłem sezon motocyklowy 2018, ponieważ byłem w krakowskim salonie "Rider" (miałem wsiąść na jazdę próbną motocykl), podszedłem do mechanika by zapytać czy jest możliwość zniwelować luz na kanapie przy zbiorniku paliwa (kanapa ruszała się w górę i dół w zakresie 5 mm.), na to Pan mechanik warknął na mnie w sposób gburowaty i antypatyczny "tak ma być", więc odszedłem z kwitkiem, mimo to że motocykl mam na gwarancji..
Później wpadlem na chwilę do salonu i serwisu Honda Arher, wspominałem o problemie z siedzeniem tamtejszym mechanikom motocyklowym, jeden z nich stwierdził iż może mi od razu pomóc, tak więc pod plastikowe przednie łapy wkleił gumowe podkładki, co całkowicie wyeliminowało problem.
Tak więc Panowie to są jakieś jaja - autoryzowany serwis Suzuki mnie olał, a motocyklem zajął się serwis Hondy i to za darmo !
Pytałem później w Riderze na temat tego mechanika, próbowano mnie przekonać że to dobry mechanik, tylko w kontakcie z klientami bywa uszczypliwy, nieprzyjemny i chamski, teraz się zastanawiam czy mam powierzyć swój motocykl gościowi, który notorycznie strzela fochy? a może serwisować Suzuki w Hondzie?
Facet tak się zachowuje jakby miał wszystko w dupie, z takim podejściem firma będzie tracić klientów.
Niestety niedługo czeka mnie przegląd i kolejny kontakt z tym typem :oops:
Ostatnio zmieniony 31 mar 2018, 15:48 przez Iżu, łącznie zmieniany 2 razy.


Iżu

Awatar użytkownika
JARON
A+B+C+D
Posty: 2116
Rejestracja: 04 paź 2016, 14:51
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Autoryzowane Serwisy Suzuki - Wasze opinie

Post autor: JARON »

Jak byłem w zeszłym roku na pierwszym rocznym przeglądzie w Dos Toros to z przyczyn niezależnych od serwisu(mechanik miał wezwanie do sądu) polecono mi podjechać do sąsiadującego w jednym budynku, salonu Hondy i tam rozpocząć przegląd ,aż do powrotu mechanika z Suzuki. Wszystko w celu jak najkrótszego oczekiwania na zakończenie przeglądu. Wynika z tego ,że to nie ma znaczenia gdzie serwisujesz motocykl. A jak salony się ugodowo uzupełniają,to już w ogóle żaden problem :-)


Ogar205>CZ175>MZ250Jaskółka z koszem>Junak M10>MZ ETZ250>IntruderVL800>IntruderC1500>Vstrom1000 2016>BENELLI IMPERIALE 400
Wszyscy mamy dwa życia. To drugie zaczyna się w chwili,gdy zdamy sobie sprawę,że mamy tylko jedno.

Awatar użytkownika
Grzechu (Kobyłka)
A+B+C+D
Posty: 2054
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:55
Lokalizacja: Opole

Re: Autoryzowane Serwisy Suzuki - Wasze opinie

Post autor: Grzechu (Kobyłka) »

Iżu, ten typ tak ma... mówię o kanapie :D
Moja też ma luz na kilka mm, ale wg mnie to nie jest problem. Jak siedzisz na niej to nie lata, a kiedy moto stoi to też nie lata :D, a zauważyłem, że przez to kanapę łatwiej się zdejmuje i zakłada.


Honda Transalp 650XL + Suzuki V-Strom DL 1000 ABS 2016
SP6AZE

Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2248
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Autoryzowane Serwisy Suzuki - Wasze opinie

Post autor: Iżu »

JARON pisze:Wynika z tego ,że to nie ma znaczenia gdzie serwisujesz motocykl. A jak salony się ugodowo uzupełniają,to już w ogóle żaden problem :-)
No tak, jednak motocykl kupiłem w salonie Suzuki, nowy sprzęt to spory koszt i jako klient oczekuję obsługi na jakimś poziomie, a nie olewania i chodzi o sam fakt że mechanik nawet dupy nie ruszył by zobaczyć to siedzenie, tylko mnie zlał..! :cry:
Jak będę kupował następny nowy motocykl to nie będzie Suzuki tylko Honda, najpewniej Africa Twin.
Kolejny przegląd faktycznie zrobię w salonie Honda Arher.

Pozdrówko


Iżu

Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2248
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Autoryzowane Serwisy Suzuki - Wasze opinie

Post autor: Iżu »

Grzechu (Kobyłka) pisze:Iżu, ten typ tak ma... mówię o kanapie
Grzesiek to siedzenie z plastikowym stelażem jest po prostu słabe (jak sprzęt był nowy to kanapa przylegała jak należy) , mała Suzi nie jest idealna i ma kilka wad - wkurza mnie także hałaśliwe zawieszenie z przodu (na każdym wyboju słychać stukot), to też zgłaszałem na serwis i usłyszałem "ten typ tak ma", podobnie z przednią lampą (świecenie po drzewach na św. drogowych), kurde kupiłem japoński motocykl czy jakiegoś Rometa z Chin?
Gdzie ta legendarna japońska jakość?


Iżu

Awatar użytkownika
Grzechu (Kobyłka)
A+B+C+D
Posty: 2054
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:55
Lokalizacja: Opole

Re: Autoryzowane Serwisy Suzuki - Wasze opinie

Post autor: Grzechu (Kobyłka) »

Iżu, może to jednak wierna kopia Suzi z Chin :D


Honda Transalp 650XL + Suzuki V-Strom DL 1000 ABS 2016
SP6AZE

Online
prebenny
A+B+C
Posty: 1633
Rejestracja: 05 lut 2017, 19:58
Lokalizacja: Poznań

Re: Autoryzowane Serwisy Suzuki - Wasze opinie

Post autor: prebenny »

Iżu ja mam przednie światła mocno obniżone + LEDy i świeci dobrze i na krótkich i na długich.
Ostatnio zmieniony 31 mar 2018, 14:03 przez prebenny, łącznie zmieniany 1 raz.


null

Awatar użytkownika
Centrino
Administrator
Posty: 4491
Rejestracja: 30 wrz 2016, 17:55
Lokalizacja: DLU

Re: Autoryzowane Serwisy Suzuki - Wasze opinie

Post autor: Centrino »

@Iżu legendarna Japońska jakość tyczy się żywotności sprzętu a nie jakości użytych materiałów zastosowanych do wykończenia :)


JAWA 350TS -> BMW F650 -> DL650 AK8 -> DL1050XT

Części, akcesoria motocyklowe https://dlmoto.pl/

Awatar użytkownika
Struna
A+B+C+D+E+T
Posty: 5206
Rejestracja: 08 sie 2017, 15:26
Lokalizacja: Skawina/Kraków
Kontakt:

Re: Autoryzowane Serwisy Suzuki - Wasze opinie

Post autor: Struna »

Iżu pisze: Kolejny przegląd faktycznie zrobię w salonie Honda Arher.
A możesz gwarancyjne robić w Hondzie ?


DL 650 AK7, Honda VTR 1000F, Tekken 125->250, DRZ 400S - http://www.gcstuning.pl

Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2248
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Autoryzowane Serwisy Suzuki - Wasze opinie

Post autor: Iżu »

Struna pisze: A możesz gwarancyjne robić w Hondzie ?
Tak, pytałem nawet o to mechaników Hondy i mieli już takie przypadki, warunkiem jest to iż muszą zastosować dedykowane oryginalne części Suzuki ;)

Pozdrówko 8-)


Iżu

DL650 2017
AM
Posty: 1
Rejestracja: 05 kwie 2018, 20:29

Re: Autoryzowane Serwisy Suzuki - Wasze opinie

Post autor: DL650 2017 »

Dos Toros Tychy.
Nie wiem jak serwis ale sprzedaż to bym dal 2/10
Oczywiście moto kupiłem gdzie indziej chociaż do Tychów mam najbliżej.



Awatar użytkownika
gorghu
A+B+C+D+E
Posty: 3024
Rejestracja: 04 paź 2016, 18:10
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Autoryzowane Serwisy Suzuki - Wasze opinie

Post autor: gorghu »

WMW Moto-Center w Rzeszowie na ul. Lwowskiej. Właściwie nie mam im nic do zarzucenia (choć słyszałem różne opinie o nich).
3-krotnie moto u nich było i wszystko było OK. Ceny - oddałem raz sprzęt do innego serwisu i nie odczułem żeby ceny znacznie się różniły (zarówno na części jak i robociźnie). Obsługa - też nie mogę narzekać. Ostatnio mile mnie zaskoczyli bo dzwonili i przypominali o przygotowaniu sprzętu przed sezonem i promocjach na części. Myślę, że kolejne serwisy też będę u nich robił.
Ocena: 5.88235%


Grzesiek
DL 650 AK8 Black Mat -->> Super Tenere 1200

ember
AM
Posty: 2
Rejestracja: 30 lis 2017, 12:38

Re: Autoryzowane Serwisy Suzuki - Wasze opinie

Post autor: ember »

Suzi-Moto Czechowice-Dziedzice
Jak najbardziej zadowolony. Skorzystałem z zimowej promocji i zrobiłem pełny przegląd. Przyjechali, zabrali Moto, później odwieźli. Informowali co i jak z motocyklem, na wszystko pytali o zgodę, odradzali również czego nie ma sensu póki co robić.
Ani razu nie poczułem się naciągany.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Motocykle V-strom”