Autoryzowane Serwisy Suzuki - Wasze opinie

Wszystko co o motocyklach V-strom powiedzieć i wiedzieć można. Pytania, odpowiedzi, dyskusje.
Awatar użytkownika
gorghu
A+B+C+D+E
Posty: 3024
Rejestracja: 04 paź 2016, 18:10
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Autoryzowane Serwisy Suzuki - Wasze opinie

Post autor: gorghu »

kouo pisze:To już pytanie do Was czy tak być powinno? W pierwszej trasie z Wawy do Krk spalił mi 5l / 100 przy nieprzekraczaniu 4500 obrótów, czyli prędkość ok. 125km/h i 90% trasa. Miałem wtedy zasięg ponad 400km. Teraz po zatankowaniu jest 320-350, ale jeszcze będę robił pomiary.
Pojeździj i sprawdź sobie na różnych odcinkach. Ja raz leciałem A4 z Rzeszowa w kierunku Wrocławia i na baku zrobiłem 250 km! (byłem w szoku, bo prędkości były spokojne - 120-130km/h). Okazało się że leciałem równo pod wiatr, którego tak nie odczuwałem ale moto juz tak. W drodze powrotnej na tym odcinku spalanie było juz mniejsze (na baku zrobiłem ok 400 km przy takich samych prędkościach).
Ocena: 5.88235%


Grzesiek
DL 650 AK8 Black Mat -->> Super Tenere 1200

Tags:

Awatar użytkownika
raduch85
A+B
Posty: 686
Rejestracja: 21 mar 2018, 11:17
Lokalizacja: Oleśnica

Re: Autoryzowane Serwisy Suzuki - Wasze opinie

Post autor: raduch85 »

Moje tankowania też po ok 320-350. Chyba to norma dla Lytra. W trasie do 130km/h a w mieszanej nie pałuje motocykla.
Ogólnie tak do 5000 obrotów
Ocena: 5.88235%


Yamaha Diversion 600--> Yamaha FZS600 --> V-Strom 1000XT AL8

Awatar użytkownika
Struna
A+B+C+D+E+T
Posty: 5206
Rejestracja: 08 sie 2017, 15:26
Lokalizacja: Skawina/Kraków
Kontakt:

Re: Autoryzowane Serwisy Suzuki - Wasze opinie

Post autor: Struna »

Hehe, to nie wiesz co tracisz :)


DL 650 AK7, Honda VTR 1000F, Tekken 125->250, DRZ 400S - http://www.gcstuning.pl

Awatar użytkownika
raduch85
A+B
Posty: 686
Rejestracja: 21 mar 2018, 11:17
Lokalizacja: Oleśnica

Re: Autoryzowane Serwisy Suzuki - Wasze opinie

Post autor: raduch85 »

Nie no wiadomo Struna, że czasami ręka się omsknie ;-) ale na ogół jeżdżę spokojnie. Nauczyłem się pokory na innym moto
Ale dobra bez offtopu.


Yamaha Diversion 600--> Yamaha FZS600 --> V-Strom 1000XT AL8

Awatar użytkownika
bzyku
A+B
Posty: 717
Rejestracja: 29 wrz 2016, 13:04
Lokalizacja: Stalowa Wola i okolice

Re: Autoryzowane Serwisy Suzuki - Wasze opinie

Post autor: bzyku »

No to jak już piszemy o spalaniu to mój pingwin na A4 przy prędkości 180km/h pali 11l. Więc Panowie cieszyć się że w 6 się wasze mieszczą :)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


Marcin
V-strom 1000 L6 YVB PINGWIN

Awatar użytkownika
Struna
A+B+C+D+E+T
Posty: 5206
Rejestracja: 08 sie 2017, 15:26
Lokalizacja: Skawina/Kraków
Kontakt:

Re: Autoryzowane Serwisy Suzuki - Wasze opinie

Post autor: Struna »

Bzyku, tyś jest wielki chłop, to robisz za żagiel, więc i spalanie adekwatne :)


DL 650 AK7, Honda VTR 1000F, Tekken 125->250, DRZ 400S - http://www.gcstuning.pl

Awatar użytkownika
Grzechu (Kobyłka)
A+B+C+D
Posty: 2054
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:55
Lokalizacja: Opole

Re: Autoryzowane Serwisy Suzuki - Wasze opinie

Post autor: Grzechu (Kobyłka) »

Chłopaki łączne, średnie spalanie Naszych motków mieści się normach Suzuki :).
Jeden więcej, drugi mniej, zależy jak jedziesz, gdzie, jakie masz gumy i ciśnienie, jakie paliwo zatankowałeś, obciążenie, czy pod wiatr, czy z górki, itd.
To tak jak ja bym jadł mielonego, Ty kapustę, ale razem jedliśmy gołąbki :D


Honda Transalp 650XL + Suzuki V-Strom DL 1000 ABS 2016
SP6AZE

Awatar użytkownika
crimson
A+B+C+D+E+T
Posty: 3732
Rejestracja: 27 wrz 2017, 14:19
Lokalizacja: Kraków i okolice

Re: Autoryzowane Serwisy Suzuki - Wasze opinie

Post autor: crimson »

Grzechu (Kobyłka) pisze: To tak jak ja bym jadł mielonego, Ty kapustę, ale razem jedliśmy gołąbki :D
Super określenie - muszę sobie zapamiętać :)


DL 650 AL6 --> CRF 1100 ATAS

Awatar użytkownika
QraC
A+B+C
Posty: 1812
Rejestracja: 29 wrz 2016, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Autoryzowane Serwisy Suzuki - Wasze opinie

Post autor: QraC »

Temat dotyczący spalania nie jest gdzie indziej - ot choćby tu v-strom-650-iletotopali-t964-60.html?hilit=spalanie

Skupcie się tu na opiniach z ASO.


Kawasaki ER5 -->> Suzuki GSF 600 Bandit -->>Suzuki V-Strom 650 XT -->> Suzuki V-Strom 1000 -->> BMW R1250GS Adventure


Ride Through Life

Hubert Zych
AM
Posty: 14
Rejestracja: 08 sie 2018, 13:22
Lokalizacja: Krakow

Re: Autoryzowane Serwisy Suzuki - Wasze opinie

Post autor: Hubert Zych »

Moi Drodzy,

Postanowilem, ze podziele sie moja opinia na temat serwisu Suzuki Rider z Krakowa;
-kupujac nowy motocykl (gdzie indziej) nie mialem dobrze ustawionego lusterka, myslalem ze to pikus, wyjade w trase zaraz ustawie, okazalo sie ze nie do konca, a probujac je dokrecic w garazu, przekrecilem jeszcze na nim delikatnie srube i sp....lilem bardziej niz bylo, wiec nic juz w prawym nie wiedzialem...
Podjechalem na spontanie do Serwisu Rider i mowie jak bylo, ze nie do konca ustawione a sam jeszcze pogorszylem sprawe, mechanik bez mrugniecia okiem podszedl, popatrzyl, zdjal lusterko, w imadlo, poprawil srube, NAPRAWIL elegancko, oprocz tego bez zadnych moich sugestii;
-sprawdzil drugiej lusterko,
-poprawil linke gazu,
-sprawdzil I poluzowal lekko lancuch,
-sprawdzil cisnienie w oponach

Bylem naprawde milo zaskoczony, wiec umowilem sie tam na pierwszy przeglad (po 1000km),
-dzis odebralem maszyne, wszystko elegancko zrobione (milo, na czas, kontakt super), motocykl UMYTY (wczesniej np w Yamaha nigdy mi nie umyli...) a do tego Mechanik wyszedl i sie jeszcze grzecznie zapytal czy moze mam jakies pytania, naprawde jestem MEGA ZADOWOLONY I SZCZERZE MOGE POLECIC TEN SERWIS!!! :-)

Pozdrawiam
Hubert
Ocena: 5.88235%


DL 1000 AL7

Awatar użytkownika
raduch85
A+B
Posty: 686
Rejestracja: 21 mar 2018, 11:17
Lokalizacja: Oleśnica

Re: Autoryzowane Serwisy Suzuki - Wasze opinie

Post autor: raduch85 »

A to pytanie na rozpoczęcie sezonu przegladowego w serwisach.
Motórzyści szanowni powiedzcie jak się plasują ceny w tym roku przeglądów?
Muszę się wybrać pod koniec kwietnia na drugi przegląd po roku (7000) i ciekawy jestem czy opłaca mi się jechać do Łodzi( tam kupione moto) spod wro czy zostawić moto właśnie we Wrocławiu.


Yamaha Diversion 600--> Yamaha FZS600 --> V-Strom 1000XT AL8

Awatar użytkownika
Maarcel
A+B
Posty: 915
Rejestracja: 14 cze 2018, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Autoryzowane Serwisy Suzuki - Wasze opinie

Post autor: Maarcel »

jak chcesz takie kilometry robić do serwisu, to koledzy bardzo rekomendują Czechowice-Dziedzice - Suzi-moto. Miałem przyjemność w drodze się tam naprawiać :) ale do Grandys-duo też nie mam zastrzeżeń - robiłem tam przegląd 36k.


Suzuki DL 650 V-Strom 2012

Awatar użytkownika
Grzechu (Kobyłka)
A+B+C+D
Posty: 2054
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:55
Lokalizacja: Opole

Re: Autoryzowane Serwisy Suzuki - Wasze opinie

Post autor: Grzechu (Kobyłka) »

Jakie macie opinie o ASO w Częstochowie?


Honda Transalp 650XL + Suzuki V-Strom DL 1000 ABS 2016
SP6AZE

Awatar użytkownika
Luchow
A+B
Posty: 749
Rejestracja: 30 wrz 2016, 13:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Autoryzowane Serwisy Suzuki - Wasze opinie

Post autor: Luchow »

Czuję się trochę w obowiązku dołączyć do rekomendacji Suzi-Moto z Czechowic-Dziedzic. Co do cen - nie mam żadnego porównania, bo odkąd mam motocykl, serwisuję u nich. Ale na części zawsze jakiś rabat dostaję, a robocizna - na tyle na ile mogę to oszacować, to wydaje mi się w uczciwych cenach. Zawsze można liczyć na kawę i miłą pogawędkę, więc zaglądam do nich czasem ot tak sobie, pogadać, nawet zimą i puszką.
Wszystkie akcesoria które mi dokładali są założone tak, że sam bym lepiej nie zrobił - z zachowaniem poprawności technicznej i estetyki. A w nietypowej sprawie - jak strzeliła mi szpilka mocująca silnik (która zasadniczo nigdy nie strzela więc nie było takowej na stanie) to mechanik pogrzebał w zapasach i taką lekko używaną jednak dostałem, w piątkowe popołudnie, do samodzielnego montażu i za darmo - drobna rzecz, ale bardzo mnie to wtedy ucieszyło.
Ocena: 5.88235%


Marcin
DL 650 AL2 Metallic Fox Orange - Chudy Rudy Obecnie zdemotoryzowany

Awatar użytkownika
Maarcel
A+B
Posty: 915
Rejestracja: 14 cze 2018, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Autoryzowane Serwisy Suzuki - Wasze opinie

Post autor: Maarcel »

Mi chłopaki z Suzi-moto uratowali wyjazd w Bieszczady, gdy w drodze walnął mi napęd. Jako świeżak nie potrafiłem ocenić stanu zużycia i skończył się w drodze. 2,5 godziny i motocykl był znowu sprawny. Bez wcześniejszego umówienia się, z dobrymi rabatami na materiały i robociznę, no i oczywiście z kawą i miłą pogawędką. :)


Suzuki DL 650 V-Strom 2012

Awatar użytkownika
raduch85
A+B
Posty: 686
Rejestracja: 21 mar 2018, 11:17
Lokalizacja: Oleśnica

Re: Autoryzowane Serwisy Suzuki - Wasze opinie

Post autor: raduch85 »

Dołączam się do pytania Grześka o Częstochowę. Z niepotwierdzonych źródeł słyszałem, że tam troszkę kiepsko z obsługą.
Moto w tej chwili zimuje pod właśnie ta miejscowością i tak myśląc to do czechowic też jakoś daleko nie ma.


Yamaha Diversion 600--> Yamaha FZS600 --> V-Strom 1000XT AL8

MichalPoznan
AM
Posty: 5
Rejestracja: 20 mar 2019, 21:29
Lokalizacja: Poznań

Re: Autoryzowane Serwisy Suzuki - Wasze opinie

Post autor: MichalPoznan »

Cześć,
od ostatniego wpisu z opinią o Auto Wache Poznań nieco już upłyneło.
Czy ktoś ma jakieś świeższe opinie?

Bo zastanawiam się, czy tam podjechać na "przegląd" bo na słowo wierzyć poprzedniemu właścielowi to można ale lepiej dmuchać na zimne aby Suzi służyła jak najdłużej :)

Z góry dziękuję za opinie.



jg871972
A1
Posty: 84
Rejestracja: 09 lip 2019, 15:17
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Autoryzowane Serwisy Suzuki - Wasze opinie

Post autor: jg871972 »

Ja serwisuję swój motocykl w Suzi-Moto w Czechowicach-Dziedzicach. Jestem bardzo zadowolony z poziomu obsługi serwisowej. Pełen profesjonalizm.
Ocena: 5.88235%



Awatar użytkownika
askryptor
A1
Posty: 86
Rejestracja: 25 kwie 2019, 18:18
Lokalizacja: Kraków

Re: Autoryzowane Serwisy Suzuki - Wasze opinie

Post autor: askryptor »

Tak tylko informacyjnie. Przegląd gwarancyjny w Suzi-Moto ~ 750 zł, w Tychach ~650 zł, w Krk ~500 zł. Ceny przedstawione podczas rozmowy telefonicznej. Jak wygląda to na finiszu, tj. przy kasie, nie wiem.



Awatar użytkownika
motif
A+B+C
Posty: 1203
Rejestracja: 05 cze 2019, 14:48
Lokalizacja: Kraków

Re: Autoryzowane Serwisy Suzuki - Wasze opinie

Post autor: motif »

od wielu już lat przeglądy robię sobie sam więc niedrogo liczę, zaoszczędziłem już pewnie na nowy motocykl w ten sposób a o nerwach nie wspomnę ;)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Motocykle V-strom”