Chłodnica do małego

darek8894
A1
Posty: 44
Rejestracja: 07 lut 2018, 20:39

Chłodnica do małego

Post autor: darek8894 »

Witam,dzis zabrałem sie do demolki moto (wymiana filtra pow,montaż gipro i podgrzewane łapki).A tu ZONK.Wykręcając śrube mocującą prawy boczek z chodnicą wyciekł płyn chłodniczy,i to ze 2 setki.Panowie co nie tak?



darek8894
A1
Posty: 44
Rejestracja: 07 lut 2018, 20:39

Re: Chłodnica do małego

Post autor: darek8894 »

No i wyszło szydło.Poprzedni własciciel wkręcił za dlugą śrube(pewnie bez ogranicznika)i wyorał dziure ,po czym zakleił jakimś specyfikiem załozył boczek wkręcił śrube i udał że jest OK.Prawdziwy JANUSZ mechanik.Własnie założyłem nową chłodnice (orginalną podróbke)i działa.Jutro manetki i wyswietlacz biegów.



Raptor
A
Posty: 320
Rejestracja: 16 paź 2016, 18:26
Lokalizacja: śląskie

Re: Chłodnica do małego

Post autor: Raptor »

Skąd pewność że to "poprzedni właściciel wkrecił" , ...a nie serwis lub mechanik ukrył fuchę , może nawet przed właścicielem ?


DL650 AK8

darek8894
A1
Posty: 44
Rejestracja: 07 lut 2018, 20:39

Re: Chłodnica do małego

Post autor: darek8894 »

Nie wiem który fachman sp..dolił sprawe ,ale poprzedni własciciel zapewniał mnie ze filtr powietrza osobiscie wymieniał po sezonie wiec w tym roku nie musze nawet tam zaglądać.Moto kupiłem miesiąc temu,niczego nikomu nie udowodnie wiec nie robie szumu, ale lekki niesmak pozostał.



motokras
A2
Posty: 168
Rejestracja: 10 sty 2017, 09:18
Lokalizacja: Białystok

Re: Chłodnica do małego

Post autor: motokras »

Raptor pisze: ...a nie serwis lub mechanik ukrył fuchę ,
masz na ta teorię jakieś "kwity" czy tylko tak sobie palnąłeś? nie mierz wszystkich swoją miarą.
w sumie to może i masz rację ze całe zło to ASO... mógłbym Ci przytoczyć sporo przykładów jak ludzie drutują swoje moto... sęk w tym wszystkim jest w tym że każdy szukający używanego moto szuka takiego które było serwisowane w ASO... ale jak juz kupi to do ASO nie zajedzie ani razu. ot polska mentalność...
mimo twojego "anty" nastawienia do ASO pozdrawiam z ASO w Białymstoku :)



Awatar użytkownika
Centrino
Administrator
Posty: 4491
Rejestracja: 30 wrz 2016, 17:55
Lokalizacja: DLU

Re: Chłodnica do małego

Post autor: Centrino »

@motokras - a gdzie kolega @Raptor napisał coś o ASO??
Swoją drogą niektóre ASO też mają fantazję.


JAWA 350TS -> BMW F650 -> DL650 AK8 -> DL1050XT

Części, akcesoria motocyklowe https://dlmoto.pl/

motokras
A2
Posty: 168
Rejestracja: 10 sty 2017, 09:18
Lokalizacja: Białystok

Re: Chłodnica do małego

Post autor: motokras »

Centrino pisze:@motokras - a gdzie kolega @Raptor napisał coś o ASO??
Swoją drogą niektóre ASO też mają fantazję.
@Centrino dziekuję za zwrócenie uwagi :) widzisz jak pojmuję słowo "serwis"? :) ze "serwis" = ASO... mój błąd, przepraszam



Raptor
A
Posty: 320
Rejestracja: 16 paź 2016, 18:26
Lokalizacja: śląskie

Re: Chłodnica do małego

Post autor: Raptor »

motokras pisze:
Raptor pisze: ...a nie serwis lub mechanik ukrył fuchę ,
masz na ta teorię jakieś "kwity" czy tylko tak sobie palnąłeś? nie mierz wszystkich swoją miarą.
w sumie to może i masz rację ze całe zło to ASO... mógłbym Ci przytoczyć sporo przykładów jak ludzie drutują swoje moto... sęk w tym wszystkim jest w tym że każdy szukający używanego moto szuka takiego które było serwisowane w ASO... ale jak juz kupi to do ASO nie zajedzie ani razu. ot polska mentalność...
mimo twojego "anty" nastawienia do ASO pozdrawiam z ASO w Białymstoku :)
Znasz historię tego motocykla , czy szukasz zaczepki ?


DL650 AK8

motokras
A2
Posty: 168
Rejestracja: 10 sty 2017, 09:18
Lokalizacja: Białystok

Re: Chłodnica do małego

Post autor: motokras »

Raptor pisze:
motokras pisze:
Raptor pisze: ...a nie serwis lub mechanik ukrył fuchę ,
masz na ta teorię jakieś "kwity" czy tylko tak sobie palnąłeś? nie mierz wszystkich swoją miarą.
w sumie to może i masz rację ze całe zło to ASO... mógłbym Ci przytoczyć sporo przykładów jak ludzie drutują swoje moto... sęk w tym wszystkim jest w tym że każdy szukający używanego moto szuka takiego które było serwisowane w ASO... ale jak juz kupi to do ASO nie zajedzie ani razu. ot polska mentalność...
mimo twojego "anty" nastawienia do ASO pozdrawiam z ASO w Białymstoku :)
Znasz historię tego motocykla , czy szukasz zaczepki ?
nie znam historii tego motocykla, nie szukam zaczepki. przeprosiłem za moja interpretację. ale wnioskuję po tym co napisałeś że Ty znasz historię tego moto... :)
wyluzuj :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne do Vstrom-a”