Dl-1000

Forum na tematy których nie ma w innych częściach forum
Awatar użytkownika
bartini6
A1
Posty: 81
Rejestracja: 06 gru 2017, 21:34
Lokalizacja: Ropczyce / Rzeszów

Dl-1000

Post autor: bartini6 »

Cześć wszystkim, czy moglibyście się podzielić informacjami odnośnie dużego DL-a? W zeszłym sezonie ujeżdżałem małego i brakowało trochę mocy, przesiadł bym się na litrę. Jak silnik ma się z awaryjnością? Wiem, że kosze sprzęgłowe lecą, na co jeszcze zwrócić uwagę w razie potencjalnej możliwości zakupu? Dodam, że motocykl był by w granicach 2002-2005 roku.



Awatar użytkownika
Benek
A1
Posty: 80
Rejestracja: 19 paź 2016, 11:46
Lokalizacja: Bydoszcz

Re: Dl-1000

Post autor: Benek »

Jeździłem kilka lat dużym DL-em 2005 r. Raz padł mi w trasie przekaźnik rozrusznika - odpalałem zwierając jego styki kluczem 17 i dojechałem z Krymu do domu. Oddałem kosz to Michała Szramy przy przebiegu ok. 40 tyś. bo grzechotał. Słyszałem, że odklejają się magnesy z magneto więc postanowiłem tam zajrzeć i rzeczywiście dwa były odklejone i przesunięte. Przykleiłem je na klej do metalu a wszystkie szpary też zalałem klejem na wszelki wypadek.
To były wszystkie usterki jakie miałem.
Jeśli chodzi o zrywność to duża różnica w stosunki do małego Dl-a ale i spalanie tak pod 6 litrów z tobołami i pasażerem to norma.



Chromato
A2
Posty: 165
Rejestracja: 28 sie 2017, 08:26

Re: Dl-1000

Post autor: Chromato »

u mnie (2006) padł tylko czujnik sprzęgła - pękła w nim sprężynka. koszt nowego 30 zeta. zrobiłem nim 12 tys. km. sprzedałem bo wkurzała mnie niska kultura pracy tego silnika, poza tym moto bez zarzutu.


DL1000K6 >> XT1200Z

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tematy ogólne”