Dodatkowe oswietlenie

Wszystko przepisach, zmianach, aktualizacjach.
Awatar użytkownika
Pyxis
A+B+C+D
Posty: 2314
Rejestracja: 21 wrz 2016, 22:29
Lokalizacja: Strzegom (dolnośląskie)
Kontakt:

Re: Dodatkowe oswietlenie

Post autor: Pyxis »

Seba pisze:gorghu wiem co oznacza CE [...]
BTW: To moze byc znaczek "China Export" ;)
ss2.jpg
ss2.jpg (153.59 KiB) Przejrzano 6732 razy
ss1.jpg
ss1.jpg (13.92 KiB) Przejrzano 6732 razy


( . Y . )
Parafrazujac: Trafiaja sie szaleni motocyklisci, ale nie ma starych szalonych motocyklistow.
Bialy dziobaty DL 650 AL2

Tags:

Awatar użytkownika
Seba
A
Posty: 425
Rejestracja: 21 wrz 2016, 19:48
Lokalizacja: Opole

Re: Dodatkowe oswietlenie

Post autor: Seba »

Te chińczyki wszystko podrobią, i potrafią wykorzystać, w końcu zachód dał im przykład jak ich dymał i dyma.



Awatar użytkownika
QraC
A+B+C
Posty: 1812
Rejestracja: 29 wrz 2016, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Dodatkowe oswietlenie

Post autor: QraC »

Chińczycy muszą uważać bo zaczynają już kopiować sami siebie....


Kawasaki ER5 -->> Suzuki GSF 600 Bandit -->>Suzuki V-Strom 650 XT -->> Suzuki V-Strom 1000 -->> BMW R1250GS Adventure


Ride Through Life

Awatar użytkownika
gorghu
A+B+C+D+E
Posty: 3024
Rejestracja: 04 paź 2016, 18:10
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Dodatkowe oswietlenie

Post autor: gorghu »

A tego loga z China Export to nie znałem :D


Grzesiek
DL 650 AK8 Black Mat -->> Super Tenere 1200

Awatar użytkownika
Pyxis
A+B+C+D
Posty: 2314
Rejestracja: 21 wrz 2016, 22:29
Lokalizacja: Strzegom (dolnośląskie)
Kontakt:

Re: Dodatkowe oswietlenie

Post autor: Pyxis »

Mozna sie nabrac. Nieraz na przetargi sprzet elektroniczny musi miec certyfikat CE i wtedy jest jazda ;-)


( . Y . )
Parafrazujac: Trafiaja sie szaleni motocyklisci, ale nie ma starych szalonych motocyklistow.
Bialy dziobaty DL 650 AL2

sasiadr
AM
Posty: 3
Rejestracja: 29 paź 2017, 20:24

Re: Dodatkowe oswietlenie

Post autor: sasiadr »

Zakupiłem lampy wesem CRC2 za złączem Deutsch DT do jazdy dziennej zamontowałem na gmolach ,i nie jest źle wizualnie tzn nie są na tyle duże wg mnie żeby przytłaczać. Podłączenie elektryczne zrobi juz serwis takze mam nadzieję ze udzwigną temat i w ciągu tygodnia bedę mogł napisać cos więcej ewentualnie wrzyucić fotki jak to wygląda na vstrom 650 z 2017r.



Awatar użytkownika
Antyks
Administrator
Posty: 2211
Rejestracja: 22 wrz 2016, 18:18
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Re: Dodatkowe oswietlenie

Post autor: Antyks »

sasiadr pisze:Zakupiłem lampy wesem CRC2 za złączem Deutsch DT do jazdy dziennej zamontowałem na gmolach ,i nie jest źle wizualnie tzn nie są na tyle duże wg mnie żeby przytłaczać. Podłączenie elektryczne zrobi juz serwis takze mam nadzieję ze udzwigną temat i w ciągu tygodnia bedę mogł napisać cos więcej ewentualnie wrzyucić fotki jak to wygląda na vstrom 650 z 2017r.
Cieszę się że zakupiłeś..
Zapraszamy najpierw do przywitalni :)
Reklama produktu później ok?


Jerzy
Motoambulans DL 650 AK9
https://dlmoto.pl/ Sklep dla motocyklistów
https://rodzinagotuje.pl Przedstawiciel Thermomix

sasiadr
AM
Posty: 3
Rejestracja: 29 paź 2017, 20:24

Re: Dodatkowe oswietlenie

Post autor: sasiadr »

OK przepraszam za brak przywitania, witam wszystkich serdecznie, jeżdzę od 8 lat a v-stroma mam od niecałego roku, to nie jest reklama produktu jak sugeruje administarator - chciałem po prostu podzielić się opcją tańszego doświetlenia motocykla szczególnie dla osób które mają smykałkę do elektryki. Ja nie mam a dodatkowo motocykl jest na gwarancji - w związku z czym zapłaciłem w ASO 300 zł z kawałkiem za podłączenie tych lamp. Długo szukałem lamp ale nic w tej cenie nie znalazłem razem z homologacją. Lampy CRC2 dzienne 2 x 185PLN, uchwyty montażowe 22mm (opisane w sklepach jako "do lusterek motocyklowych"), przekaźnik z gniazdem, bezpieczenik z gniazdem + przewód dwużyłowy, i włącznik wodoszczelny 90 PLN a serwis zajał się tylko podłączeniem do instalacji. Postaram się w tym tygodniu wrzucić zdjecia. Tak jak juz pisano na kilku forach nie są to małe lampy, średnica zbliżona do jest kubka jogurtowego 400mm ale są krótsze od niego. Mnie wygląd nie przeszkadza, celowo wybrałem dzienne zamiast przeciwmgłowych jako ze większość czasu jeżdzę w mieście w ciagu dnia. Z tego co powiedzano mi u producenta to lampy te dają  około 600 lumenow 9w każda po 3 diody. Wizualnie jasność na ścianie podobna do mijania, uzywam ich jednocześnie i w przeciwieństwie do komentarzy na temat zasadności takiego rozwiązania mimo wszystko uważam, że zwiększają bezpieczeństwo na drodze "co trzy światła to nie jedno". Uchwyty do lusterek których użyłem do montażu są naprawdę solidne z gwintem 8 mm , lampy szczęsliwie także miały śrubę 8 mm idealnie pasującą do gwintu uchwytu. Montaż na gmolach. Pozdrawiam.



sasiadr
AM
Posty: 3
Rejestracja: 29 paź 2017, 20:24

Re: Dodatkowe oswietlenie

Post autor: sasiadr »




rasik
A+B
Posty: 905
Rejestracja: 01 maja 2017, 08:57

Re: RE: Re: Dodatkowe oswietlenie

Post autor: rasik »

sasiadr pisze:Obiecane zdjęcia z lampami Wesem CRC2 9W dzienne, wybaczcie ...
mozesz normalnie wstawić? bo jak usuniesz z dropboxa to tu tez znikną manual jak wstawiac zdjecia jest na forum

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka


Pozdrawiam
RASIK

mój AL3 > LINK :)
mój skradziony DL -> LINK :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Prawo, przepisy, kodeks”