Przypominamy że brak wpływu zaliczki do 31 lipca 2019 oznacza zwolnienie miejsca na zlocie . W przypadku osób oczekujących na liście rezerwowej - osoby te uzyskają pierwszeństwo w zajęciu w-w miejsca.

V Zlot "karmazynowy" - Zawoja INFORMACJE v-zlot-karmazynowy-zawoja-20-22-ix-2019-t2570.html

V Zlot "karmazynowy" - Zawoja RING v-zlot-karmazynowy-zawoja-20-22-ix-2019-ring-t2581.html

GPS Vs. Smartphone (komórka)

Awatar użytkownika
DINO
A+B
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Re: GPS Vs. Smartphone (komórka)

Postautor: DINO » 04 lip 2018, 21:19

prebenny pisze:generalnie trochę wolny i po pół roku zaczyna się odklejać obudowa..

czy wolny to nie wiem bo służy tylko jako NAVI, dwa lata gwarancji czyli raczej się nie przejmuję awariami.
Jest w fazie testów i jak na razie się sprawdza, do tego jak brak potrzeby jakiś pokrowców wodoszczelnych itd, bardziej mnie przekonuje niż dedykowana NAVI, która jest skazana na jedną mapę, a w przypadku ANDROID-a zawsze coś można sobie dołożyć
DL 650 AK7 moja Piękna Suzi :D
pomoc w okolicach 75-506 (Koszalin)

Awatar użytkownika
DINO
A+B
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Re: GPS Vs. Smartphone (komórka)

Postautor: DINO » 10 lip 2018, 22:07

fon poszedł na serwis nie chciał sie ładować, w związku z tym zamieniony na poprzedniego Notka i niestety tu lipa, w słońcu nic nei widać, czekam na powrót, może coś było nie tak od początku dlatego tylko tyle działał bez zasilania
DL 650 AK7 moja Piękna Suzi :D
pomoc w okolicach 75-506 (Koszalin)

Wróć do „Interkomy, Nawigacje, Kamery”