Honda X-ADV - pierwsze wrażenia z jazdy

Miejsce do pogaduszek i dzielenia się doświadczeniem o motocyklach innych niż V-Strom.
Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2248
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Honda X-ADV - pierwsze wrażenia z jazdy

Post autor: Iżu »

Cześć i czołem Koledzy, ostatnio miałem możliwość karnąć się nowym pojazdem Hondy, hybrydą motocykla Adventure ze skuterem - X-ADV.
Zapraszam do oglądania filmiku o tym sprzęcie i przeczytania opisu pod filmem, gdzie dodałem też trochę informacji:



Mimo iż na początku byłem sceptykiem, to po jeździe zmieniłem nieco zdanie, maszyna ma ciekawy wygląd, całkiem nieźle jeździ i doskonale przyśpiesza spod świateł, ciekawe czy mała Suzi dałaby mu radę na starcie ?
Zapraszam do komentowania materiału ;)

Dobrego pogodnego dnia - pozdrówko 8-)

P.S. - Dzisiaj jeżdżę nowym modelem Kawasaki X300 Adventure :mrgreen:


Iżu

Online
Awatar użytkownika
staszek_s
A+B+C+D+E
Posty: 3065
Rejestracja: 04 paź 2016, 12:32
Lokalizacja: Radlin, Śląsk

Re: Honda X-ADV - pierwsze wrażenia z jazdy

Post autor: staszek_s »

Jak zwykle fajna relacja, zainwestuj jeszcze w zewnętrzny mikrofon, żeby poopowiadać trochę w trakcie jazdy. Sprzęt ciekawy, wnosi coś nowego na rynek. Pewno pozostanie raczej niszowy w PL, dopóki nie będziemy zarabiać jak na, zachodzie Europy...


Yamaha Virago 535 > DL 650 AL5 > DL 1000 L9 > R1200GS

Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2248
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Honda X-ADV - pierwsze wrażenia z jazdy

Post autor: Iżu »

staszek_s pisze:Jak zwykle fajna relacja, zainwestuj jeszcze w zewnętrzny mikrofon, żeby poopowiadać trochę w trakcie jazdy. Sprzęt ciekawy, wnosi coś nowego na rynek. Pewno pozostanie raczej niszowy w PL, dopóki nie będziemy zarabiać jak na, zachodzie Europy...
Dzięki Staszek, muszę w ogóle kupić jakąś kamerę szerokokątną, bo mój stary Soniak HDR CX-130 niezbyt dobrze sobie radzi przy drganiach, zwłaszcza gdy jest zamontowany na sztywno do kierownicy, ma też zbyt wąski kąt.
Mikrofon to oczywiście podstawa zakupię go na pewno, póki co korzystam z tego co mam ;)

Pozdrówko 8-)


Iżu

Awatar użytkownika
gorghu
A+B+C+D+E
Posty: 3024
Rejestracja: 04 paź 2016, 18:10
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Honda X-ADV - pierwsze wrażenia z jazdy

Post autor: gorghu »



Grzesiek
DL 650 AK8 Black Mat -->> Super Tenere 1200

Awatar użytkownika
crimson
A+B+C+D+E+T
Posty: 3732
Rejestracja: 27 wrz 2017, 14:19
Lokalizacja: Kraków i okolice

Re: Honda X-ADV - pierwsze wrażenia z jazdy

Post autor: crimson »

"Zocchi udowodnił, że wciąż najważniejszy pozostaje kierowca i to, co potrafi wyciągnąć ze swojego pojazdu. Włoski zawodnik jest bardzo doświadczony."


DL 650 AL6 --> CRF 1100 ATAS

Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2248
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Honda X-ADV - pierwsze wrażenia z jazdy

Post autor: Iżu »

Mnie się podoba, chętnie bym się zamienił na taką Hondę X-ADV bo to mega wygodny sprzęt 8-)
Honda X-ADV.jpg


Iżu

ODPOWIEDZ

Wróć do „Motocykle niesłuszne (czyli nie V-strom)”