II Zlot Forumowy - 11-13 maja 2018 - pogaduchy

Wspólnie razem..
Fryderyk
A1
Posty: 55
Rejestracja: 05 paź 2016, 01:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: II Zlot Forumowy - 11-13 maja 2018 - pogaduchy

Post autor: Fryderyk »

Dojechałem do domu wczoraj, niemalże prosto z domu o pracy... Tak czy owak, dzięki @QraC za super organizację, @Antyks za pogadankę o pierwszej pomocy i wszystkim obecnym za bardzo fajnie spędzony weekend.



wojtek71m
A1
Posty: 38
Rejestracja: 15 mar 2017, 22:08

Re: II Zlot Forumowy - 11-13 maja 2018 - pogaduchy

Post autor: wojtek71m »

Hej wojtek dojechal do domu ok.18 tej bez jakichkolwiek przeszkod.Dzieki Lotnikowi dotelepalem sie do Kolbuszowej tam nasze drogi sie rozjechaly,potem troche jazdy i A1 .Chcialem podziekowac wszystkim za pomoc i wsparcie po mojej "kraksie",dzieki Wam moglem wrocic do domu,choc w pierwszym momencie po tym jak przylozylem w glebe myslalem,widzialem siebie juz w szpitalu.;Podziekowania dla organizatorow.Pisze sie na jesienny zlot!!Pozdrawiam wszystkich i tego ktoremu sie nie udalo dojechac do domu.Wraacaj szybko do zdrowia.



Online
Awatar użytkownika
Pyxis
A+B+C+D
Posty: 2314
Rejestracja: 21 wrz 2016, 22:29
Lokalizacja: Strzegom (dolnośląskie)
Kontakt:

Re: II Zlot Forumowy - 11-13 maja 2018 - pogaduchy

Post autor: Pyxis »

Faktycznie tak pizles? Ogladalem filmik i tam niewiele widac. Jakie straty przy motku?


( . Y . )
Parafrazujac: Trafiaja sie szaleni motocyklisci, ale nie ma starych szalonych motocyklistow.
Bialy dziobaty DL 650 AL2

Awatar użytkownika
Struna
A+B+C+D+E+T
Posty: 5206
Rejestracja: 08 sie 2017, 15:26
Lokalizacja: Skawina/Kraków
Kontakt:

Re: II Zlot Forumowy - 11-13 maja 2018 - pogaduchy

Post autor: Struna »

W zasadzie zerowe


DL 650 AK7, Honda VTR 1000F, Tekken 125->250, DRZ 400S - http://www.gcstuning.pl

Online
Awatar użytkownika
Pyxis
A+B+C+D
Posty: 2314
Rejestracja: 21 wrz 2016, 22:29
Lokalizacja: Strzegom (dolnośląskie)
Kontakt:

Re: II Zlot Forumowy - 11-13 maja 2018 - pogaduchy

Post autor: Pyxis »

VStrom to twardy zawodnik jest :-)


( . Y . )
Parafrazujac: Trafiaja sie szaleni motocyklisci, ale nie ma starych szalonych motocyklistow.
Bialy dziobaty DL 650 AL2

Awatar użytkownika
KrzychKB
AM
Posty: 14
Rejestracja: 15 kwie 2018, 20:15
Lokalizacja: Przemyśl

Re: II Zlot Forumowy - 11-13 maja 2018 - pogaduchy

Post autor: KrzychKB »

Witam po dłuuugim czasie, trochę mnie nie było i mam duże zaległości, ale lepiej późno niż wcale podziękować za świetną zabawę na zlocie. Wszyscy, dzięki którym zlocik się odbył i miał taki fajny przebieg, świetnie się spisali d z i ę k i za to. Chętnie wezmę udział w następnym, jak wystarczy miejsc do momentu kiedy wyklaruje mi się sprawa wolnego w tym terminie ( widzę że sporo miejsc już zarezerwowanych). Świetna robota z filmem zlotowym i dużo fajnych zdjęć, część sobie skopiowałem - dzięki. Szczęście w nieszczęściu dopadło Centrino, Bogu dzięki, że wyszedł z tego cało i mam nadzieję że szybko powróci do formy, czego Mu życzę. Pozdrawiam


Dniepr-Magna 750c-Viadro1000-TDM 900-BMW K1200LT- osiołek DL650

ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania i zloty”