IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Wspólnie razem..
Online
Awatar użytkownika
staszek_s
A+B+C+D+E
Posty: 3076
Rejestracja: 04 paź 2016, 12:32
Lokalizacja: Radlin, Śląsk

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: staszek_s »

Trasa miodzio, już się cieszę :)


Yamaha Virago 535 > DL 650 AL5 > DL 1000 L9 > R1200GS

Tags:

rasik
A+B
Posty: 906
Rejestracja: 01 maja 2017, 08:57

Re: RE: Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: rasik »

Centrino pisze:Nowe informacje w pierwszym poście jak również zaktualizowana lista uczestników
da rade link do Google maps /gpx /int?

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka


Pozdrawiam
RASIK

mój AL3 > LINK :)
mój skradziony DL -> LINK :)

Awatar użytkownika
Centrino
Administrator
Posty: 4510
Rejestracja: 30 wrz 2016, 17:55
Lokalizacja: DLU

Re: RE: Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: Centrino »

rasik pisze:
Centrino pisze:Nowe informacje w pierwszym poście jak również zaktualizowana lista uczestników
da rade link do Google maps /gpx /int?

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Link do google maps masz nad mapą


JAWA 350TS -> BMW F650 -> DL650 AK8 -> DL1050XT

Części, akcesoria motocyklowe https://dlmoto.pl/

Awatar użytkownika
SimOn!
A+B+C
Posty: 1240
Rejestracja: 27 wrz 2016, 20:45
Lokalizacja: GD 3Miasto

Re: RE: Re: RE: Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: SimOn! »

rasik pisze:
Centrino pisze:Nowe informacje w pierwszym poście jak również zaktualizowana lista uczestników
da rade link do Google maps /gpx /int?

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Tu masz gpx
Aczkolwiek może nie być dokładny bo mało punktów dalem.

EDIT:
Skoro jest zapotrzebowanie Obrazek to pozniej siądę i zrobie tacka w formacie dla TomToma, gpx i wrzucę tu.
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2019, 18:35 przez SimOn!, łącznie zmieniany 1 raz.


Zdrówko シモン :mrgreen:
Mniejszość Niemiecko Japońska ;)

Awatar użytkownika
Centrino
Administrator
Posty: 4510
Rejestracja: 30 wrz 2016, 17:55
Lokalizacja: DLU

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: Centrino »

Ok, daję linka do pierwszego postu


JAWA 350TS -> BMW F650 -> DL650 AK8 -> DL1050XT

Części, akcesoria motocyklowe https://dlmoto.pl/

Awatar użytkownika
DINO
A+B
Posty: 527
Rejestracja: 12 lis 2016, 07:19
Lokalizacja: ZK
Kontakt:

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: DINO »

proponuję rozważyć zmianę trasy aby przejechać kawałek Czaplinek-Połczyn Zdrój, około 30km i 102 zakrętasy :D tym bardziej, że jedziecie do Starego Drawska czyli bez sensu się cofać, to tylko taka podpowiedź :)


DL 650 AK7 moja Piękna Suzi :D
pomoc w okolicach 75-506 (Koszalin)

rasik
A+B
Posty: 906
Rejestracja: 01 maja 2017, 08:57

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: rasik »

SimOn! pisze:
rasik pisze:
Centrino pisze:Nowe informacje w pierwszym poście jak również zaktualizowana lista uczestników
da rade link do Google maps /gpx /int?

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Tu masz gpx
Aczkolwiek może nie być dokładny bo mało punktów dalem.

EDIT:
Skoro jest zapotrzebowanie Obrazek to pozniej siądę i zrobie tacka w formacie dla TomToma, gpx i wrzucę tu.
ustalmy trasę ostatecznie a potem Google maps i gpx bo TT konwertuje gpx (wystarczy wgrać gpx do navigation do bodajże katalogu gox2itn Obrazek )

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka


Pozdrawiam
RASIK

mój AL3 > LINK :)
mój skradziony DL -> LINK :)

Awatar użytkownika
SimOn!
A+B+C
Posty: 1240
Rejestracja: 27 wrz 2016, 20:45
Lokalizacja: GD 3Miasto

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: SimOn! »

rasik pisze:
SimOn! pisze:
rasik pisze:da rade link do Google maps /gpx /int?

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Tu masz gpx
Aczkolwiek może nie być dokładny bo mało punktów dalem.

EDIT:
Skoro jest zapotrzebowanie Obrazek to pozniej siądę i zrobie tacka w formacie dla TomToma, gpx i wrzucę tu.
ustalmy trasę ostatecznie a potem Google maps i gpx bo TT konwertuje gpx (wystarczy wgrać gpx do navigation do bodajże katalogu gox2itn Obrazek )

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Trasę masz ustaloną. Chodzi mi tylko o to, że wydeytuje gpx-a i dodam wiecej punktów pośrednich aby Ci nawigacja tak samo wyznaczyła trasę.
DINO pisze:proponuję rozważyć zmianę trasy aby przejechać kawałek Czaplinek-Połczyn Zdrój, około 30km i 102 zakrętasy :D tym bardziej, że jedziecie do Starego Drawska czyli bez sensu się cofać, to tylko taka podpowiedź :)
Też o tym myślałem. Nie ma za bardzo z czego uciąć, bo chcąc odwiedzić Sypniewo (silosy na rakiety) musimy cały poligon Nadarzycki objechać. Ewentualnie można ten pałac w Juchowie pominąć. Wtedy wyjdzie trasa o podobnej długości. https://goo.gl/maps/nHbuuDKGYC2GJH1V8
Trasa_V3.jpg
Ty jesteś miejscowy to może coś więcej podpowiedz. Ja byłem tylko w kilku z tych miejsc.
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2019, 20:02 przez SimOn!, łącznie zmieniany 1 raz.


Zdrówko シモン :mrgreen:
Mniejszość Niemiecko Japońska ;)

Awatar użytkownika
SimOn!
A+B+C
Posty: 1240
Rejestracja: 27 wrz 2016, 20:45
Lokalizacja: GD 3Miasto

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: SimOn! »

Plik poprawionej trasy (z większą ilością punktów pośrednich)
GPX -
ITN -


Zdrówko シモン :mrgreen:
Mniejszość Niemiecko Japońska ;)

Awatar użytkownika
DINO
A+B
Posty: 527
Rejestracja: 12 lis 2016, 07:19
Lokalizacja: ZK
Kontakt:

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: DINO »

Miejscowy to może za dużo powiedziane, tą akurat trasę znam bo dość często z Koszalina do Czaplinka jeździłem z racji maniakalnego żeglarstwa :D
i wiem tez teraz, że warto ten kawałek motungiem przelecieć, na moje zrobił bym to w druga stronę i ewentualnie trasa by ewoluowała podczas jazdy. W Połczynie macie browar, trzeba by było zadzwonić i się umówić na zwiedzanie, jak będziecie w Starym Drawsku to jest fajny klimat na jedzonko pomiędzy jeziorami z dużym parkingiem oczywiście jak nie będzie żadnej wycieczki :D i wtedy możecie sobie trasę zmodyfikować na bieżąco, czyli w Czaplinku polecieć "20" na Borne i Silosy.


DL 650 AK7 moja Piękna Suzi :D
pomoc w okolicach 75-506 (Koszalin)

Awatar użytkownika
SimOn!
A+B+C
Posty: 1240
Rejestracja: 27 wrz 2016, 20:45
Lokalizacja: GD 3Miasto

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: SimOn! »

DINO pisze:Miejscowy to może za dużo powiedziane, tą akurat trasę znam bo dość często z Koszalina do Czaplinka jeździłem z racji maniakalnego żeglarstwa :D
i wiem tez teraz, że warto ten kawałek motungiem przelecieć, na moje zrobił bym to w druga stronę i ewentualnie trasa by ewoluowała podczas jazdy. W Połczynie macie browar, trzeba by było zadzwonić i się umówić na zwiedzanie, jak będziecie w Starym Drawsku to jest fajny klimat na jedzonko pomiędzy jeziorami z dużym parkingiem oczywiście jak nie będzie żadnej wycieczki :D i wtedy możecie sobie trasę zmodyfikować na bieżąco, czyli w Czaplinku polecieć "20" na Borne i Silosy.
Ten browar to ciekawostka, zbadam sprawę :) Kwestia żarcia też odnotowana :D
No jazda 20 z Czaplinka to raczej odpada bo potem do Sypniewa i z powrotem trzeba by ta samą drogą jechać.


Zdrówko シモン :mrgreen:
Mniejszość Niemiecko Japońska ;)

Awatar użytkownika
DINO
A+B
Posty: 527
Rejestracja: 12 lis 2016, 07:19
Lokalizacja: ZK
Kontakt:

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: DINO »



DL 650 AK7 moja Piękna Suzi :D
pomoc w okolicach 75-506 (Koszalin)

Awatar użytkownika
SimOn!
A+B+C
Posty: 1240
Rejestracja: 27 wrz 2016, 20:45
Lokalizacja: GD 3Miasto

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: SimOn! »

Jazda 11 i 22 z tirami jakoś mi nie pasuje do wycieczki :|


Zdrówko シモン :mrgreen:
Mniejszość Niemiecko Japońska ;)

Awatar użytkownika
DINO
A+B
Posty: 527
Rejestracja: 12 lis 2016, 07:19
Lokalizacja: ZK
Kontakt:

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: DINO »

nie ma dramatu :D to raptem kawałek można zawsze zmodyfikować
https://www.google.com/maps/dir/'53.631 ... 174013!3e0

a Okonek-Szczecinek to raptem 24km


DL 650 AK7 moja Piękna Suzi :D
pomoc w okolicach 75-506 (Koszalin)

Wąski
A1
Posty: 93
Rejestracja: 18 lip 2017, 07:34
Lokalizacja: Chrzanów

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: Wąski »

Panowie, nie bądżcie takimi ignorantami...odpowiedzcie koledze. Zdaje się, że jest ochotnik na barmana, grill-mastera, kustosza ośrodka, house-keepera, tudzież brame otworzy...gość na wagę złota. Będąc na zlocie doświadczyłem gościnności na najwyższym poziomie. Dajcie się chłopakowi wyakazać...
Mr_Spock pisze:Ponieważ nie mam daleko do zlotu, więc rozumiem że można wbić się na imprezę bez rezerwacji (i noclegu)
Tak na spontana ;)


dl 2011

Awatar użytkownika
Centrino
Administrator
Posty: 4510
Rejestracja: 30 wrz 2016, 17:55
Lokalizacja: DLU

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: Centrino »

@Wąski , @Mr_Spock - nie jestem w stanie odpowiedzieć na pytanie o wbiciu na imprezę bez rezerwacji. Choćby z tego powodu, że nie wiem na jak długo to wbicie będzie trwało, czy wbijający będzie chciał uczestniczyć np w grillu czy będzie chciał koszulkę zlotową?? To się wiąże z kosztami, które niekoniecznie mogą chcieć ponieść inni uczestnicy imprezy.


JAWA 350TS -> BMW F650 -> DL650 AK8 -> DL1050XT

Części, akcesoria motocyklowe https://dlmoto.pl/

Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2255
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: Iżu »

DINO pisze:Miejscowy to może za dużo powiedziane, tą akurat trasę znam bo dość często z Koszalina do Czaplinka jeździłem z racji maniakalnego żeglarstwa :D
Cześć wszystkim, możecie podać planowaną godzinę wyjazdu z ośrodka na tą trasę ?
Chciałbym z samego rano skoczyć do Słupska odwiedzić rodzinkę (wypada), ale też chcę jechać z Wami, więc gdyby to było ok.11-12 to bym zdążył wrócić, a jeśli wcześniej to będę Was łapał po trasie :)


Iżu

Awatar użytkownika
Centrino
Administrator
Posty: 4510
Rejestracja: 30 wrz 2016, 17:55
Lokalizacja: DLU

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: Centrino »

Iżu pisze:
DINO pisze:Miejscowy to może za dużo powiedziane, tą akurat trasę znam bo dość często z Koszalina do Czaplinka jeździłem z racji maniakalnego żeglarstwa :D
Cześć wszystkim, możecie podać planowaną godzinę wyjazdu z ośrodka na tą trasę ?
Chciałbym z samego rano skoczyć do Słupska odwiedzić rodzinkę (wypada), ale też chcę jechać z Wami, więc gdyby to było ok.11-12 to bym zdążył wrócić, a jeśli wcześniej to będę Was łapał po trasie :)

Na tą chwilę nie.


JAWA 350TS -> BMW F650 -> DL650 AK8 -> DL1050XT

Części, akcesoria motocyklowe https://dlmoto.pl/

Awatar użytkownika
markflat
A2
Posty: 221
Rejestracja: 29 wrz 2017, 19:05
Lokalizacja: Złotów

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: markflat »

Witam ,szkoda że nie mogę być z Wami na zlocie choć chyba mieszkam najbliżej miejsca w którym będziecie się bawić.Służę pomocą bo znam ten teren jak własną kieszeń.Na dzień dzisiejszy w Brzeżnicy Koloni praktycznie nie ma czego oglądać ,są 2 silosy reszta konstrukcji składów głowic jest zdewastowana i zasypane są wejścia .Teren ogólnie jest zdewastowany ,można np. wpaść do studzienki tuneli zalanych woda jak do studni bez wyjścia.Ciekawą alternatywą jest bliżniacza jednostka zachowana w idealnym stanie w Podborsku.Inne ciekawe miejsce to https://goo.gl/maps/zDJ9yzeYPk7YBiAN9 które jet na waszej trasie, no i miasto widmo Kłomino https://goo.gl/maps/3PYKtpFwDqnkqTFN9 dużo z miasta nie zostało ale widok niesamowity zwłaszcza z dachu jednego z bloków.Jeśli chcecie jakichkolwiek informacji służę pomocą.LWG


Suzuki Dl 650 AL0 2010 ABS

Awatar użytkownika
SimOn!
A+B+C
Posty: 1240
Rejestracja: 27 wrz 2016, 20:45
Lokalizacja: GD 3Miasto

Re: RE: Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: SimOn! »

markflat pisze:Witam ,szkoda że nie mogę być z Wami na zlocie choć chyba mieszkam najbliżej miejsca w którym będziecie się bawić.Służę pomocą bo znam ten teren jak własną kieszeń.Na dzień dzisiejszy w Brzeżnicy Koloni praktycznie nie ma czego oglądać ,są 2 silosy reszta konstrukcji składów głowic jest zdewastowana i zasypane są wejścia .Teren ogólnie jest zdewastowany ,można np. wpaść do studzienki tuneli zalanych woda jak do studni bez wyjścia.Ciekawą alternatywą jest bliżniacza jednostka zachowana w idealnym stanie w Podborsku.Inne ciekawe miejsce to https://goo.gl/maps/zDJ9yzeYPk7YBiAN9 które jet na waszej trasie, no i miasto widmo Kłomino https://goo.gl/maps/3PYKtpFwDqnkqTFN9 dużo z miasta nie zostało ale widok niesamowity zwłaszcza z dachu jednego z bloków.Jeśli chcecie jakichkolwiek informacji służę pomocą.LWG
Z tym Pdborskiem to można sprawę przemyśleć i trasę mocno zmienić. O oflagu wiem i świadomie go pominalem. Kłomino to moim zdaniem nic ciekawego. Dwa lata temu został tylko jeden totalnie zrujnowany blok. Reszta albo wyburzona albo wyremontowana o zasiedlona. Klatki schodowe mocno zniszczone i na dach bym się nie pakował. Zero klimatu moim zdaniem. W Brzeźnicy były wydeptane scieżki, tablice informacyjne i wydawało się bezpiecznie. Faktycznie jakaś ekstra atrakcja to nie jest ale jednak warto wpaść na 20 minut zobaczyć.


Zdrówko シモン :mrgreen:
Mniejszość Niemiecko Japońska ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania i zloty”