IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Wspólnie razem..
Hetman_Wielki (Kris)
A2
Posty: 153
Rejestracja: 03 sie 2018, 09:03
Lokalizacja: Trójmiasto, Płw Helski

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: Hetman_Wielki (Kris) »

Wojtek71m o ktorej bys chcial poleciec z luzina? mi bardziej pasuje wyjazd jakos okolo 13-15 ?
Ktos jeszcze z pomorskiego bedzie wbijal ?


Zwyczajnie - Kris

Tags:

Janek
AM
Posty: 10
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:13

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: Janek »

Dobra poznałem Was wystarczająco aby wylogować się z tego forum i pokazać środkowy palec niektórym autorom odpowiedzi . Nie sądzę abym się zintegrował po tych postach , solidarność motocyklistów ktoś zamienił na biznesowy układ z OW zasady i zakazy . Pieprzyć to. Wolę podróżować sam , spać w namiocie i decydować o sobie . Być wolnym . Czego i Wam życzę .



Awatar użytkownika
lukas76
A+B+C+D+E+T
Posty: 4450
Rejestracja: 10 mar 2019, 21:40
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Zwiesel
Kontakt:

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: lukas76 »

Janek pisze:Dobra poznałem Was wystarczająco aby wylogować się z tego forum i pokazać środkowy palec niektórym autorom odpowiedzi . Nie sądzę abym się zintegrował po tych postach , solidarność motocyklistów ktoś zamienił na biznesowy układ z OW zasady i zakazy . Pieprzyć to. Wolę podróżować sam , spać w namiocie i decydować o sobie . Być wolnym . Czego i Wam życzę .
:o chyba odbiorę sobie życie strzałem z łuku :lol:


Ponowne przyjęcie do Mniejszości Niemieckiej 🤣
BMWał
[media]https://www.dampfbier.de/[/media]

Awatar użytkownika
SimOn!
A+B+C
Posty: 1240
Rejestracja: 27 wrz 2016, 20:45
Lokalizacja: GD 3Miasto

Re: RE: Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: SimOn! »

Janek pisze:Dobra poznałem Was wystarczająco aby wylogować się z tego forum i pokazać środkowy palec niektórym autorom odpowiedzi . Nie sądzę abym się zintegrował po tych postach , solidarność motocyklistów ktoś zamienił na biznesowy układ z OW zasady i zakazy . Pieprzyć to. Wolę podróżować sam , spać w namiocie i decydować o sobie . Być wolnym . Czego i Wam życzę .
ObrazekObrazek No ja Ciebie i Tobie też! Obrazek


Zdrówko シモン :mrgreen:
Mniejszość Niemiecko Japońska ;)

Awatar użytkownika
QraC
A+B+C
Posty: 1816
Rejestracja: 29 wrz 2016, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: QraC »

Biznesowy układ... o boże... człowieku ale strasznie pieprzysz... najlepiej sam zorganizuj zlot... taki bez zasad... zobaczymy co się stanie...


Kawasaki ER5 -->> Suzuki GSF 600 Bandit -->>Suzuki V-Strom 650 XT -->> Suzuki V-Strom 1000 -->> BMW R1250GS Adventure


Ride Through Life

Awatar użytkownika
Centrino
Administrator
Posty: 4510
Rejestracja: 30 wrz 2016, 17:55
Lokalizacja: DLU

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: Centrino »

Układ biznesowy przy organizacji imprezy non-profit. Ciekawe.


JAWA 350TS -> BMW F650 -> DL650 AK8 -> DL1050XT

Części, akcesoria motocyklowe https://dlmoto.pl/

Awatar użytkownika
Lord
A+B+C+D+E
Posty: 3343
Rejestracja: 27 cze 2018, 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: Lord »

To ja dodam swoje trzy grosze, pomimo że nie mogę się pojawić na zlocie. Jak wszyscy szukali chętnego do organizacji to była cisza, jak w końcu Centrino podjął ten wysiłek to teraz pretensje, bo juz nie można no ludzie, spróbujcie kiedyś sami zorganizować taka imprezę to może w końcu docenicie wysiłek innych. Centrino nie przejmuj się takimi komentarzami, rób swoje.


DL650A L8

Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2255
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: Iżu »

Janek pisze:Dobra poznałem Was wystarczająco aby wylogować się z tego forum i pokazać środkowy palec niektórym autorom odpowiedzi . Nie sądzę abym się zintegrował po tych postach , solidarność motocyklistów ktoś zamienił na biznesowy układ z OW zasady i zakazy . Pieprzyć to. Wolę podróżować sam , spać w namiocie i decydować o sobie . Być wolnym . Czego i Wam życzę .
Janek nie dawno dołączyłeś i już kończysz obrażając innych.. smutne, zwłaszcza że zostałeś tu przyjęty z życzliwością.
Faktycznie lepiej żebyś jeździł sam, skoro nie rozumiesz prostych zasad jakie panują na forum wśród naszej społeczności. :evil:


Iżu

Awatar użytkownika
Old Donkey
A+B+C
Posty: 1825
Rejestracja: 05 maja 2018, 13:53
Lokalizacja: Katowice

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: Old Donkey »




Awatar użytkownika
Antyks
Administrator
Posty: 2215
Rejestracja: 22 wrz 2016, 18:18
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: Antyks »

Dobra chłopy, zostawcie już naszego kochanego Janka, skoro stwierdza że i tak nie zintegrował by się po tych postach. W pierdylionie postów miło tłumaczycie co, jak, czemu a chłop dalej swoje do tego zaczyna nas oceniać...
Po postach Janka, też mam mieszane uczucia przyznaje rację, było by trudno się zintegrować. Obawiam się że i tak zupa była by za słona co stanowiło by dowód na pobieranie prowizji z Wieliczki...
Pozdrawiamy na nowej drodze życia uzależnione od wiatru, pełnej zasad bez zasad.
Ocena: 5.88235%


Jerzy
Motoambulans DL 650 AK9
Gabinet Dietetyczny
Przedstawiciel Thermomix

Awatar użytkownika
Dziadek3H2M
A+B+C
Posty: 1114
Rejestracja: 04 cze 2018, 15:46
Lokalizacja: Kraków i okolice

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: Dziadek3H2M »

Yaro_74 pisze:Janek i BOB-DJ. Jestem tu nowy, pierwszy raz uczestniczę w spotkaniu V-Stromowców. W związku z tym, że pomagam w organizacji cyklicznego juz, bo w tym roku była to piata edycja, spotkania członków innego forum (ale nie tylko jego członków), jestem pełen szcaunku dla Centrino, wiem ile wysiłku i zachodu kosztuje przygotowanie takiej imprezy. Jestem jednak zaskoczony takim podejściem do osób, które łaczy wspólna pasja, uwielbienie dla DL-ów i odmawianie im mozliwości wzięcia udziału we wspólnym spotkaniu. Centrino myśle, że chłopaki wyrażając chęć spotkania z pewnościa zrezygnowaliby ze zlotowych gadżetów, z pewnościa bractwo podzieliłoby sie znimi posiłkiem a w każdym z domków znaleźliby w rogu wolne miejsce na karimatę i śpiwór. Być może pozostali członkowie tego formu nie zgodzą się ze mną, być może ten post spowoduje, że na spotaniu bede "persona non grata" ale nie spowoduje to, że przestanę wierzyć, iż my motocykliści jestesmy jeszcze jednak rodzynkami na drodze i w kazdej sytuacji mozemy liczyć na pomoc i wsparcie "naszych".
Pięknie piszesz i masz wiele racji, tylko zapominasz że to nie lata 80-te ubiegłego wieku i nie jesteśmy studentami w akademiku. Waletowanie wyszyło z mody. ;)


LWG



DL 650 XT AL5, CRF 1100 ATAS

Awatar użytkownika
Dziadek3H2M
A+B+C
Posty: 1114
Rejestracja: 04 cze 2018, 15:46
Lokalizacja: Kraków i okolice

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: Dziadek3H2M »

I wszystko jasne w temacie Janka. "Ten typ tak ma" :(


LWG



DL 650 XT AL5, CRF 1100 ATAS

prebenny
A+B+C
Posty: 1637
Rejestracja: 05 lut 2017, 19:58
Lokalizacja: Poznań

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: prebenny »

Yaro_74, DziadekH, myślę, że właścicielowi obiektu by się takie coś nie spodobało. Tak jak już wcześniej pisaliśmy to nie są już rzeczy zależne od nas.

W ośrodku panują pewne zasady i chcąc nie chcąc musimy się do nich dostosować i bynajmniej nie jest to wina ani Centrusia ani Twoja. Po prostu tak jest i trzeba z tym żyć.

A co do kwestii persona non-grata - nie widzę czemu miałby mieć ktoś na Ciebie focha jeżeli Twój post nikogo nie obraża tylko rzuca luźnym pomysłem. W końcu chyba na tym polega dyskusja więc :)

Kwestia taka, że Janek złapał focha tak na prawdę nie wiadomo na co - a niektóre chłopaki się niepotrzebnie teraz nakręcają. Nie chce kolega spędzić z nami czasu - nie ma co go zmuszać. I tak jak Antyks napisał - nie ma co się dalej nakręcać i drążyć tematu.


null

Online
Awatar użytkownika
staszek_s
A+B+C+D+E
Posty: 3078
Rejestracja: 04 paź 2016, 12:32
Lokalizacja: Radlin, Śląsk

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: staszek_s »

Jeśli można jeszcze jeden głos w dyskusji, bo ja też ostatnio organizowałem z moimi jeden zlocik i wiem ile to nerwów kosztuje. Warto by się na przyszłość zastanowić czy nie pozwalać na podjechanie w sobotę rano, dołączenie do grupy w trasie, pogadanie - to jest bezkosztowe i nikomu nie wadzi. Pozostanie na sobotniej biesiadzie, oczywiście po poniesieniu kosztów, też ale to już niekoniecznie jest proste bo kalkulacja kosztów jest całościowa i wcześniej trzeba znać liczbę użytkowników. U nas takie przypadki były, wszystko się dało pogodzić i nie było niesnasek. Tak do dyskusji, to w każdym razie musi być decyzja organizatora.


Yamaha Virago 535 > DL 650 AL5 > DL 1000 L9 > R1200GS

Janek
AM
Posty: 10
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:13

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: Janek »

Tak to JA . To stare dzieje ale wywalczyłem co swoje od nieuczciwego pracodawcy który okazał się oszustem . Nie dam robić z siebie niewolnika
poza ty to też JA :
http://nowepomorze.pl/pomorze-home-page ... owiek.html
Nie muszę ukrywać się pod nickami czy ksywami z forum .. jestem dumny z tego KIM jESTEM i co osiągnąłem.
Zapraszam do lektury :


Edit by Centrino
Niestety nie mogę się zgodzić na reklamę - a tym właśnie był link wstawiony przez Janka.



Awatar użytkownika
SimOn!
A+B+C
Posty: 1240
Rejestracja: 27 wrz 2016, 20:45
Lokalizacja: GD 3Miasto

Re: RE: Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: SimOn! »

Janek pisze:Tak to JA . To stare dzieje ale wywalczyłem co swoje od nieuczciwego pracodawcy który okazał się oszustem . Nie dam robić z siebie niewolnika
poza ty to też JA :
http://nowepomorze.pl/pomorze-home-page ... owiek.html
Nie muszę ukrywać się pod nickami czy ksywami z forum .. jestem dumny z tego KIM jESTEM i co osiągnąłem.
Zapraszam do lektury :
Jak mawiał klasyk: Rozumiem. I bardzo Wam gratuluję! ObrazekObrazekObrazekObrazek
Ostatnio zmieniony 05 cze 2019, 10:13 przez SimOn!, łącznie zmieniany 1 raz.


Zdrówko シモン :mrgreen:
Mniejszość Niemiecko Japońska ;)

Awatar użytkownika
Struna
A+B+C+D+E+T
Posty: 5221
Rejestracja: 08 sie 2017, 15:26
Lokalizacja: Skawina/Kraków
Kontakt:

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: Struna »

Pany, to temat o zlocie - skończcie już tę farse...


DL 650 AK7, Honda VTR 1000F, Tekken 125->250, DRZ 400S - http://www.gcstuning.pl

rasik
A+B
Posty: 906
Rejestracja: 01 maja 2017, 08:57

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: rasik »

Panowie i Panewki

tak ad wycieczka w sobotę to zatankujcie przed przyjazdem na osrodek żeby nie okazało się że 1szym przystankiem będzie CPN lub odsysanie z innego baku

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka


Pozdrawiam
RASIK

mój AL3 > LINK :)
mój skradziony DL -> LINK :)

Online
Awatar użytkownika
staszek_s
A+B+C+D+E
Posty: 3078
Rejestracja: 04 paź 2016, 12:32
Lokalizacja: Radlin, Śląsk

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: staszek_s »

To się rozumie samo przez się :) Jak ktoś pojedzie przez Borne to chyba tam nie ma niczego sensownego, dodałem Orlen w Jastrowiu do naszej trasy grupy południe, będzie sobie można zalać. Jak ktoś przez Szczecinek to nie ma problemu.


Yamaha Virago 535 > DL 650 AL5 > DL 1000 L9 > R1200GS

Yaro_74
A1
Posty: 29
Rejestracja: 09 wrz 2018, 11:48
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: Yaro_74 »

Hetman_Wielki masz sporo racji. Podszedłem do tematu zbyt emocjonalnie i niezbyt precyzyjnie sformuowałem o co mi chodzi. Jak napisałem pełen szacunek dla Centrino i wszystkich osób, które podejmują się trudu organizacji takich imprez. Myślę, że na miejscu bedzie okazja wyjasnić co tak naprzwdę miałem na myśli.


DL 650 AL2

ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania i zloty”