jak zdjąć dzwignie zmiany biegów?

Forum na tematy których nie ma w innych częściach forum
Awatar użytkownika
1Marek1
A1
Posty: 41
Rejestracja: 17 maja 2018, 12:38

jak zdjąć dzwignie zmiany biegów?

Post autor: 1Marek1 »

Pytanie z gatunku pytan lamerskich- nie strzelać! Nie wiem jak odkrecić z wieloklinu dźwignie zmiany biegów w DL 650 bo nie ma tam żadnej śróbki ani niczego co dało by się odkęcić. Jak to zrobić?



GregoryP
A1
Posty: 68
Rejestracja: 23 kwie 2017, 21:38
Lokalizacja: Gdansk

Re: jak zdjąć dzwignie zmiany biegów?

Post autor: GregoryP »

Obejrzyj dokładnie dźwignię od spodu powinna być śruba, trzeba ją wykręcić całkowicie i zdjąć dźwignię.



Awatar użytkownika
NIKT
A+B
Posty: 507
Rejestracja: 17 sie 2017, 10:22

Re: jak zdjąć dzwignie zmiany biegów?

Post autor: NIKT »

Ewentualnie jak nie ma łba od śruby to ktos kreatywny zamiast ja odkrecac to dokrecal i ukrecil :(
Pomacaj palcem czy nie ma nic ostrego albo dziurki, albo przednia kamera w telefonie do selficzka i zobaczysz co tam jest



Awatar użytkownika
1Marek1
A1
Posty: 41
Rejestracja: 17 maja 2018, 12:38

Re: jak zdjąć dzwignie zmiany biegów?

Post autor: 1Marek1 »

NIKT pisze:Ewentualnie jak nie ma łba od śruby to ktos kreatywny zamiast ja odkrecac to dokrecal i ukrecil :(
Pomacaj palcem czy nie ma nic ostrego albo dziurki, albo przednia kamera w telefonie do selficzka i zobaczysz co tam jest
To jest model 2017 i tam nie ma żadnej śruby. Dzwignia trzyma się dzieki obejmie na trzpieniu. ta obejma wyglada na dość delikatną i trochę obawiam się ją odginać żeby jej nie odkształcić. Zamieszczam link do instrukcji montażu dzwigni od SW motech, tam to mocowanie jest dobrze narysowane.

https://sw-motech.com/cosmoshop/default ... 0000_b.pdf



Awatar użytkownika
NIKT
A+B
Posty: 507
Rejestracja: 17 sie 2017, 10:22

Re: jak zdjąć dzwignie zmiany biegów?

Post autor: NIKT »

Aaa to przepraszam :)
Nie wiedzialem ze chodzi o nowy model Obrazek

Boso, ale w ostrogach.



GregoryP
A1
Posty: 68
Rejestracja: 23 kwie 2017, 21:38
Lokalizacja: Gdansk

Re: jak zdjąć dzwignie zmiany biegów?

Post autor: GregoryP »

Jeżeli oryginał mocowany tak samo, to jest to zwykły pierścień segera zewnętrzny. Czyli potrzebujesz szczypce do pierścieni i po temacie, jeszcze szybciej niż że śrubą.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Tematy ogólne”