Kamerka na kask - co polecacie?

Wszystko co może świecić, dzwonić, błyskać, wyświetlać itp..
Wszystko przez co przepływa prąd.
Awatar użytkownika
toooomelo
A
Posty: 434
Rejestracja: 28 wrz 2020, 21:52
Lokalizacja: Luboń k.Poznania

Re: Kamerka na kask - co polecacie?

Post autor: toooomelo »

lukas76 pisze:
20 cze 2021, 20:37
... mogę udostępnić rezultaty.
Gdzie można obejrzeć rezultaty Twojej pracy?


Viśniówka -> Mexicana -> Silverka
Obrazek

Awatar użytkownika
lukas76
A+B+C+D+E+T
Posty: 4450
Rejestracja: 10 mar 2019, 21:40
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Zwiesel
Kontakt:

Re: Kamerka na kask - co polecacie?

Post autor: lukas76 »

Wyślę Ci surowe pliki na email. Możesz porównać rozpiętość tonalną, daj mi trochę czasu, muszę poszukać w kompie


Ponowne przyjęcie do Mniejszości Niemieckiej 🤣
BMWał
[media]https://www.dampfbier.de/[/media]

Awatar użytkownika
toooomelo
A
Posty: 434
Rejestracja: 28 wrz 2020, 21:52
Lokalizacja: Luboń k.Poznania

Re: Kamerka na kask - co polecacie?

Post autor: toooomelo »

lukas76 pisze:
21 cze 2021, 11:05
Wyślę Ci surowe pliki na email.
Nie chcę surowych plików.
Surowe video z chińskich kamerek też są lepsze od tych na Youtube.
Właśnie o to chodzi, że już obróbka na komputerze (renderowanie) też już pogarsza obraz. W szczególności, gdy ma się słabego kompa.
A na starszym sprzęcie nie ma mowy o obróbce obrazu w 4K. To się też wiąże z wymianą komputera na nowszy. A to następne koszty.
Podsumowując: jeśli ktoś chce mieć video wysokiej jakości, to nie kończy się na kupnie dobrej kamery.
Czyli GoPro ok. 2000zł (jeśli mówimy o nowym modelu) + ok. 4.000zł na PC.
A to nie wszystko!
Youtube też renderuje film na mniejsze pliki, co powoduje następne pogorszenie jakości.
I tu, jeśli chcemy pokazać film idealny, tzn. taki "pikabello", to dochodzi następny koszt - kupna "YouTube Premium".
Tak że... ten... jeśli chcemy porównywać filmy z Youtube, to pokaż mi swój film na Youtube. :-)


Viśniówka -> Mexicana -> Silverka
Obrazek

Online
Awatar użytkownika
staszek_s
A+B+C+D+E
Posty: 3076
Rejestracja: 04 paź 2016, 12:32
Lokalizacja: Radlin, Śląsk

Re: Kamerka na kask - co polecacie?

Post autor: staszek_s »

Tu chyba bardziej mówimy nie o 4K tylko o rozpiętości tonalnej, to jest ważny parametr również w niższych rozdziałkach. Ja nigdy nie chciałem filmować w więcej niż FHD bo to zajmuje masę miejsca, zasobów do obróbki itp a do rejestrowania wspomnień spokojnie starczy. Ważniejszy dla mnie jest ogólny klimat filmu czyli dobry balans bieli, soczyste ale nie cukierkowate kolory, stabilizacja.
Ocena: 5.88235%


Yamaha Virago 535 > DL 650 AL5 > DL 1000 L9 > R1200GS

Awatar użytkownika
QraC
A+B+C
Posty: 1815
Rejestracja: 29 wrz 2016, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Kamerka na kask - co polecacie?

Post autor: QraC »

@gorghu - na co ci tyle godzin nagrywania na baterii? Jako rejestrator jazdy? To ok... ale jak pod montaż filmów to daj spokój. Przejrzeć później materiał z tygodniowego tripu po osiem godzin nagrywania to istna katorga - przynajmniej dla mnie. Lepiej mieć pod ręką on/off (lub pilota) i uruchamiać kamerę kiedy dzieje się coś ciekawego. W GP 8 (mam to więc do innego nie mam porównania) przy wyłączonej kamerze przycisk szybkiego nagrywania uruchamia kamerę i zaczyna nagrywać po około 1 sek od naciśnięcia. Ponowne naciśnięcie wyłącza kamerę.

Aha i nie wiem jakie macie baterie do tych GP. Mi oryginały trzymają max 1h 10 min... Mam łącznie trzy baterie, a podczas moich wyjazdów raczej nigdy nie zdarzyło mi się korzystać z więcej niż dwóch.

No chyba że jako rejestrator jazdy jak wcześniej wspomniałem ale wtedy to lepiej zamontować chyba gdzie indziej ;)
Ocena: 5.88235%


Kawasaki ER5 -->> Suzuki GSF 600 Bandit -->>Suzuki V-Strom 650 XT -->> Suzuki V-Strom 1000 -->> BMW R1250GS Adventure


Ride Through Life

Awatar użytkownika
lukas76
A+B+C+D+E+T
Posty: 4450
Rejestracja: 10 mar 2019, 21:40
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Zwiesel
Kontakt:

Re: Kamerka na kask - co polecacie?

Post autor: lukas76 »

toooomelo pisze:
21 cze 2021, 11:37
lukas76 pisze:
21 cze 2021, 11:05
Wyślę Ci surowe pliki na email.
Nie chcę surowych plików.
Surowe video z chińskich kamerek też są lepsze od tych na Youtube.
Właśnie o to chodzi, że już obróbka na komputerze (renderowanie) też już pogarsza obraz. W szczególności, gdy ma się słabego kompa.
A na starszym sprzęcie nie ma mowy o obróbce obrazu w 4K. To się też wiąże z wymianą komputera na nowszy. A to następne koszty.
Podsumowując: jeśli ktoś chce mieć video wysokiej jakości, to nie kończy się na kupnie dobrej kamery.
Czyli GoPro ok. 2000zł (jeśli mówimy o nowym modelu) + ok. 4.000zł na PC.
A to nie wszystko!
Youtube też renderuje film na mniejsze pliki, co powoduje następne pogorszenie jakości.
I tu, jeśli chcemy pokazać film idealny, tzn. taki "pikabello", to dochodzi następny koszt - kupna "YouTube Premium".
Tak że... ten... jeśli chcemy porównywać filmy z Youtube, to pokaż mi swój film na Youtube. :-)
No plik źródłowy jest najważniejszy, co Ty chcesz obrabiać jaj masz wszystko przepalone,zaszumione a w cieniach nie masz żadnych szczegółów. Tak właśnie wygląda obraz z taniej chińskiej kamerki. Nawet filmy obrobione w najtańszym darmowym programie z GoPro będą lepsze niz z ekena lub innych wynalazków. No chyba że chcesz powiedzieć że nie ma różnicy. Dodatkowo, nie wrzucam wszystko do sieci, przecież swoje prywatne filmiki obrabiam i zostawiam sobie nandysku, czasami ogladamy z rodziną na dużym tv j cieszy mnie że obraz wygląda ładnie


Ponowne przyjęcie do Mniejszości Niemieckiej 🤣
BMWał
[media]https://www.dampfbier.de/[/media]

Awatar użytkownika
Lord
A+B+C+D+E
Posty: 3343
Rejestracja: 27 cze 2018, 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kamerka na kask - co polecacie?

Post autor: Lord »

Potwierdzam baterie do GP max około 1h ciągłego nagrywania, a co do porównania

Xblitz




GoPro7


DL650A L8

Awatar użytkownika
toooomelo
A
Posty: 434
Rejestracja: 28 wrz 2020, 21:52
Lokalizacja: Luboń k.Poznania

Re: Kamerka na kask - co polecacie?

Post autor: toooomelo »

lukas76 pisze:
21 cze 2021, 11:58
... przecież swoje prywatne filmiki obrabiam i zostawiam sobie nandysku...
Nie chcę oglądać Twojego prywatnego życia. Nie jestem z tych, co interesują się innymi i lubią "podglądać" ;-)
lukas76 pisze:
21 cze 2021, 11:58
... nie wrzucam wszystko do sieci...
Pokaż to, co chciałeś pokazać i wrzuciłeś do sieci.


Viśniówka -> Mexicana -> Silverka
Obrazek

blady2111
A2
Posty: 101
Rejestracja: 06 paź 2016, 18:08

Re: Kamerka na kask - co polecacie?

Post autor: blady2111 »

toooomelo pisze:
21 cze 2021, 11:37
lukas76 pisze:
21 cze 2021, 11:05
Wyślę Ci surowe pliki na email.
Nie chcę surowych plików.
Surowe video z chińskich kamerek też są lepsze od tych na Youtube.
Właśnie o to chodzi, że już obróbka na komputerze (renderowanie) też już pogarsza obraz. W szczególności, gdy ma się słabego kompa.
A na starszym sprzęcie nie ma mowy o obróbce obrazu w 4K. To się też wiąże z wymianą komputera na nowszy. A to następne koszty.
Podsumowując: jeśli ktoś chce mieć video wysokiej jakości, to nie kończy się na kupnie dobrej kamery.
Czyli GoPro ok. 2000zł (jeśli mówimy o nowym modelu) + ok. 4.000zł na PC.
A to nie wszystko!
Youtube też renderuje film na mniejsze pliki, co powoduje następne pogorszenie jakości.
I tu, jeśli chcemy pokazać film idealny, tzn. taki "pikabello", to dochodzi następny koszt - kupna "YouTube Premium".
Tak że... ten... jeśli chcemy porównywać filmy z Youtube, to pokaż mi swój film na Youtube. :-)

Do nagrywania na moto spokojnie wystarcza 1080P .JEsli nagrywasz material 1080P, to renderujesz go do 2K. Potem wrzucasz mateiral do Tuba i masz material niemalze taki jak surowka na Youtubie - po uruchomieniu 2K.. Jesli natomiast wrzucisz 1080p bedzie lipa juz na youtubie. Komputer nie ma zanczenia przy renderowaniu jesli chodzi o jakosc. Ma znaczenie przy obrobce i oczywiscie sprowadza sie to do czasu ktory komp bedzie obrabial material.

Dobra kamera gopro czyli 7 > kupisz juz za tysiaka dwiescie strzelam. Moze mniej. Komputer to juz wedle uznania. Ja kupilem Legiona z Lenovo i mnie wystarcza. Profesjonalnie nie bedzie na takim sprzecie ale mnie nie o to chodzi zeby bylo nie wiadomo jak. Ma byc przyzwoicie. :P



Awatar użytkownika
toooomelo
A
Posty: 434
Rejestracja: 28 wrz 2020, 21:52
Lokalizacja: Luboń k.Poznania

Re: Kamerka na kask - co polecacie?

Post autor: toooomelo »

blady2111 pisze:
21 cze 2021, 13:11
JEsli nagrywasz material 1080P, to renderujesz go do 2K.
A o takim sposobie nawet nie pomyślałem. Będę musiał wypróbować.
blady2111 pisze:
21 cze 2021, 13:11
... mnie nie o to chodzi zeby bylo nie wiadomo jak. Ma byc przyzwoicie. :P
Tak. Zgadzam się.
A jeszcze ważniejsza jest treść. Czyli ma być ciekawie i interesująco ;)


Viśniówka -> Mexicana -> Silverka
Obrazek

Awatar użytkownika
Suru
A1
Posty: 35
Rejestracja: 18 cze 2020, 21:35
Lokalizacja: SBE

Re: Kamerka na kask - co polecacie?

Post autor: Suru »

W ostatnim tygodniu nabyłem LAMAX 9.1, Póki co testuje, i jest ok. Bardzo duży wybór akcesoriów do kamerki w cenie.


VT750 ace -> VTX 1300S-> VTX 1800F-> H-D Road king -> DL 650A

Awatar użytkownika
SimOn!
A+B+C
Posty: 1240
Rejestracja: 27 wrz 2016, 20:45
Lokalizacja: GD 3Miasto

Re: Kamerka na kask - co polecacie?

Post autor: SimOn! »

@gorghu dzięki za zostanie testerem Generalnie potwierdziłeś to co można przeczytać i zobaczyć w necie.
Mi pomogłeś i wezmę sobie tą kamerę. Jako rejestrator widzę, że się sprawdzi bo obraz jest podobny do tego z mojego Sony as-200v.
@QraC no te 8h baterii jest cudowne bo nagrywa się wszystko a po powrocie do domu zgrywam na dysk ewentualnie 1,2 filmy i format karty. Zero kabli itp. No na wyjeździe to faktycznie Twój system jest nsjlepszy, przy założeniu że skleisz z tego coś potem
Ja filmów nie obrabiam bo nie mam do tego cierpliwości, przestałem się oszukiwać
Zabawa z obróbką foto mi wystarczy.

Gereralnie caly ten wątek jest dowodem na to, że nie wszyscy umieją czytać ze zrozumieniem.
Pytanie było proste: rejestrator, bez kabla z pojemną baterią i przyzwoita jakość (czytelność) wideo. Ma nie być klockiem jak GoPro.
Tyle!
I co?
I... GoPro wciskają koledzy.

Jak wszędzie robi się zachwalanie własnego "najlepszego" rozwiązania, bez słuchania potrzeb pytającego.
Ocena: 5.88235%


Zdrówko シモン :mrgreen:
Mniejszość Niemiecko Japońska ;)

Awatar użytkownika
lukas76
A+B+C+D+E+T
Posty: 4450
Rejestracja: 10 mar 2019, 21:40
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Zwiesel
Kontakt:

Re: Kamerka na kask - co polecacie?

Post autor: lukas76 »

Nie no temat jest kamerka na kask😉💪


Ponowne przyjęcie do Mniejszości Niemieckiej 🤣
BMWał
[media]https://www.dampfbier.de/[/media]

Awatar użytkownika
Lord
A+B+C+D+E
Posty: 3343
Rejestracja: 27 cze 2018, 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kamerka na kask - co polecacie?

Post autor: Lord »

Dobrze przeczytaj pierwszy post miała być w miarę tania (pojęcie względne) z długą bateria i nie ma słowa że nie może być go pro także ten @SimOn!


DL650A L8

Awatar użytkownika
gorghu
A+B+C+D+E
Posty: 3042
Rejestracja: 04 paź 2016, 18:10
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Kamerka na kask - co polecacie?

Post autor: gorghu »

@QraC - poprzednia kamerka robiła za rejestrator i nagrywała cały dzień. Potem z to zgrywałem na dysk i z tego coś wybierałem. Jej włączenie i wyłączanie było uciążliwe więc taki był wybór działania. A na baterii to działała max 1-1,5 godziny jak była nowa, więc kabel był konieczny. A że wisiał gdzieś ciągle to przeszkadzał i denerwował.

Obecnie ten Ghost może mi działać w sumie w trzech trybach:
- jako rejestrator i nagrywać ciągle wszystko (wtedy na baterii leci do 8 godzin bez problemu), a mogę podłączyć zasilanie i nagrywać z podpiętym kablem.
- z opcją szybkiego włączania i wyłączania (uruchamia się w ciągu 1-2 sekundy i od razu zaczyna nagrywać), wtedy taka bateria to i na 2-3 dni może wystarczyć
- z opcją tagowania - czyli kamerka jest włączona non stop i nagrywa, ale zapisuje wybrany moment w momencie kiedy wcisnę przycisk nagrywania (po wciśnięciu zapisuje jakiś czas przed wciśnięciem i jakiś czas po wciśnięciu, czas jest do ustawienia. np ustawiam 30 sekund na tagowanie i po wciśnięciu przycisku kamerka zapisuje na karcie 30 sekund przed i 30 sekund po, czyli 1 minutę filmu, reszta jest kasowana/nadpisywana).

I teraz muszę się pobawić która z tych opcji bardziej mi pasuje i która sprawdza się lepiej na wyjeździe.

A temat o kamerkach na kask odświeżyłem po praktycznie 2 latach i się zaczęła dyskusja. Iżu wtedy zadał w pierwszym poście jakieś pytanie i w pewnym momencie to stanęło. Ja zadałem pytanie o Drifta, poszły odpowiedzi o gopro, na co ja stwierdziłem ze te mnie nie interesują ze względu na baterię i "kostkowaty" kształt. Tak więc wszyscy mają trochę racji ;)


Grzesiek
DL 650 AK8 Black Mat -->> Super Tenere 1200

blady2111
A2
Posty: 101
Rejestracja: 06 paź 2016, 18:08

Re: Kamerka na kask - co polecacie?

Post autor: blady2111 »

SimOn! pisze:
21 cze 2021, 14:44
@gorghu dzięki za zostanie testerem Obrazek Generalnie potwierdziłeś to co można przeczytać i zobaczyć w necie.
Mi pomogłeś i wezmę sobie tą kamerę. Jako rejestrator widzę, że się sprawdzi bo obraz jest podobny do tego z mojego Sony as-200v.
@QraC no te 8h baterii jest cudowne Obrazek bo nagrywa się wszystko a po powrocie do domu zgrywam na dysk ewentualnie 1,2 filmy i format karty. Zero kabli itp. No na wyjeździe to faktycznie Twój system jest nsjlepszy, przy założeniu że skleisz z tego coś potem
Ja filmów nie obrabiam bo nie mam do tego cierpliwości, przestałem się oszukiwać Obrazek
Zabawa z obróbką foto mi wystarczy.

Gereralnie caly ten wątek jest dowodem na to, że nie wszyscy umieją czytać ze zrozumieniem.
Pytanie było proste: rejestrator, bez kabla z pojemną baterią i przyzwoita jakość (czytelność) wideo. Ma nie być klockiem jak GoPro.
Tyle!
I co?
I... GoPro ObrazekObrazek wciskają koledzy.

Jak wszędzie robi się zachwalanie własnego "najlepszego" rozwiązania, bez słuchania potrzeb pytającego.
Już myslal em że jestem ten tego... Ale temat postu wydaje si być o kamerze na kask. Także tego, czytamy ze zrozumieniem :P



Awatar użytkownika
SimOn!
A+B+C
Posty: 1240
Rejestracja: 27 wrz 2016, 20:45
Lokalizacja: GD 3Miasto

Re: Kamerka na kask - co polecacie?

Post autor: SimOn! »

Lord pisze:
21 cze 2021, 16:22
Dobrze przeczytaj pierwszy post miała być w miarę tania (pojęcie względne) z długą bateria i nie ma słowa że nie może być go pro także ten @SimOn!
blady2111 pisze:
21 cze 2021, 18:28
Już myslal em że jestem ten tego... Ale temat postu wydaje si być o kamerze na kask. Także tego, czytamy ze zrozumieniem :P

@Lord i @blady2111 To może tak dla przypomnienia :twisted:, wybaczcie ale pierwszy post jest z » 05 lip 2017, 07:01 :lol:
A ja się odnoszę do tego co ostatnio Grzesiek odświeżył i zadał konkretne pytanie a ja się podpiąłem -->
gorghu pisze:
02 cze 2021, 07:53
Trochę odświeżę temat. :)
Czy ktoś miał do czynienia z kamerką Drift Ghost XL? Parametry nagrań może oszałamiające nie są, bo tylko 1080p w 30FPS (ale i tak w wyższych nie nagrywam) ale za to długość działania na baterii mnie powaliła - bo od 7 do 9 godzin. Oprócz tego kształt tej kamerki też jest na plus przy montażu na kasku.
No i tak szukam jakiś opinii na ten temat, bo wiadomo internety podzielone (jedni chwalą, a inni narzekają).
gorghu pisze:
02 cze 2021, 09:35
Jasne ze gopro to klasa sam w sobie, ale ile pochodzi na baterii?? A denerwuje mnie ten wiszacy kabelek zasilajacy. Oprocz tego taka kostka zamontowana z boku kasku nie bardzo mi sie widzi. Bo o montazu na "teletubisia" juz nie wspominam. Na szczecr obecnie nie mam jak. Dlatego kombinuje z kamerkami płaskimi montowanymi na boku kasku. Zastanawiam sie jeszcze nad soniakiem ale ten kosztuje juz 2-3 razy tyle co ten drift (w zaleznosci od modelu) i bateria też jest słabsza i trzeba kabelki zasilające podpinac. No i nie jest wodoszczelna sama w sobie.
gorghu pisze:
02 cze 2021, 16:04
Dokładnie. Na kasku to za stabilizację cała głowa robi. Owszem, jak kamerka ma dodatkowo wbudowaną swoją stabilizację to obraz jest mega płynny. Moja chińska kamerka Soocoo też bez problemu daje radę na kasku i obraz jest fajny. Tylko tak jak piszę, "kwadratowy" kształt i kabel zasilający mnie trochę zniechęcają do montażu jej na kasku. Dlatego szukam jakiejś alternatywy :)
gorghu pisze:
Zadałem pytanko czy ktoś coś wie na temat Drift Ghost XL i dostałem rady "kup gopro". A ja nie chcę wywalać 2k pln na kamerkę którą użyję max 2 razy w roku przez 2 godziny dziennie (bo na tyle max starcza bateria), no chyba że dokupię 4 baterie i będę je wymieniał, albo dalej będę się męczył z kabelkiem zasilającym. Tyle że jak mam się męczyć z kablem zasilającym to jednak pozostanę przy swojej Soocoo.
SimOn! pisze:
03 cze 2021, 17:04
@gorghu Cieszy mnie Twój problem bo jest dokładnie taki sam jak mój Obrazek

Też szukam czegoś co mógłbym wozić na kasku jako typowy rejestrator drogowy i co by bateria wytrzymywała faktycznie przez jakiś dłuższy czas. Wcześniej na samym początku miałem właśnie SJ4000 i tak jak pisał Lukas balans bieli kompletnie do kitu brak stabilizacji ogólnie zawsze przepalone niebo, no da się tym kręcić ale jakość dość marna. 2 lata temu kupiłem używaną kamerę Sony as200v, wydałem koło pięciu stówek. Kamera świetnie się wpasowuje na kask bo jest płaska bez tej dodatkowej obudowy jest w zasadzie bryzgoszczelna itp jakość obrazu całkiem całkiem ale nie jest to żyleta. Największa zaleta to oczywiście stabilizacja, ale jednak bateria wystarcza na góra półtorej godziny. W zasadzie nigdy nie wiesz kiedy kamera ci się wyłączyła bo nie usłyszysz z tego delikatnego dźwięku który informują o tym że kamera się wyłącza. Ja sobie z tym radziłem tak, że podglądam co jakiś czas na pilocie zdalnego sterowania (który ma ekranik) czy kamera nagrywa czy nie nagrywa. No ale to i tak jest mega upierdliwa generalnie skończyło się na tym że mam w kurtce na plecach włożonego powerbanka 10000 mAh i kabelek ( nie chcę się przypinać do motocykla). Wkurza mnie to niemiłosiernie bo przed każdym zdjęciem kasku muszę pamiętać żeby włożyć tą maleńką wtyczkę micro USB do gniazdka a ściągając pamiętać żeby ją wcześniej wypiąć. Już nie wspomnę o tym jak "wygodne" jest wpinanie a wtyczki micro-usb totalnie na ślepo mając kamery z boku kasku No i oczywiście założone rękawice bo przecież zapomina się o tym żeby zrobić to wcześniej.
Także generalnie Sony jest gdzieś tam w miarę okej. Aczkolwiek bez kabelka ani rusz, jakość na YouTube chyba też nie za bardzo, no mnie to akurat nie to nie interesuje.
Widziałem też te drifty gosty xl, na Ali (mają oficjalny sklep). Ta powiększona bateria to faktycznie jakieś super sprawa. Odpuściłem jednak bo przeczytałem strasznie dużo opinii że ma koszmarnie słabą jakość obrazu, używanie jej jako rejestrator się nie sprawdza bo ciężko odczytać numer rejestracyjny z filmu.
I oczywiście wiem! Nie pomogłem Obrazek i też nie mam jak zamontować kamerki na szczęce i dlatego absolutnie nie chce GoPro.
Edit: O nie zauważyłem, Grzesiu już zrekapitulował ;)
Ostatnio zmieniony 21 cze 2021, 19:18 przez SimOn!, łącznie zmieniany 1 raz.


Zdrówko シモン :mrgreen:
Mniejszość Niemiecko Japońska ;)

Awatar użytkownika
lukas76
A+B+C+D+E+T
Posty: 4450
Rejestracja: 10 mar 2019, 21:40
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Zwiesel
Kontakt:

Re: Kamerka na kask - co polecacie?

Post autor: lukas76 »

Nie ważne, gołpro i tak najpse :lol: :lol: :lol:
Ocena: 5.88235%


Ponowne przyjęcie do Mniejszości Niemieckiej 🤣
BMWał
[media]https://www.dampfbier.de/[/media]

Awatar użytkownika
gorghu
A+B+C+D+E
Posty: 3042
Rejestracja: 04 paź 2016, 18:10
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Kamerka na kask - co polecacie?

Post autor: gorghu »

i niech ci będzie :lol:
idę na piwo! :D
Ocena: 5.88235%


Grzesiek
DL 650 AK8 Black Mat -->> Super Tenere 1200

Awatar użytkownika
lukas76
A+B+C+D+E+T
Posty: 4450
Rejestracja: 10 mar 2019, 21:40
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Zwiesel
Kontakt:

Re: Kamerka na kask - co polecacie?

Post autor: lukas76 »

Na zdrowie!!!! :D


Ponowne przyjęcie do Mniejszości Niemieckiej 🤣
BMWał
[media]https://www.dampfbier.de/[/media]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Akcesoria elektryczne i elektroniczne”