Marselus

Wszystko co o motocyklach V-strom powiedzieć i wiedzieć można. Pytania, odpowiedzi, dyskusje.
Awatar użytkownika
Wojt
A1
Posty: 27
Rejestracja: 19 lis 2019, 11:04
Lokalizacja: Kilkenny

Marselus

Post autor: Wojt »

https://www.marselus.pl/pl/c/Suzuki/9
Co możecie powiedzieć na temat współpracy z Marselus a także o jakości akcesoriów które oferuje w/w. ?
Nie mam doświadczenia w tym temacie. A że w v-stromie widzę pewną swoją przyszłość ... to do Was kieruję to pytanie. Zapewne coś na ten temat wiecie :-)
PZDR V-Stromowcy :-)



Awatar użytkownika
motif
A+B+C
Posty: 1203
Rejestracja: 05 cze 2019, 14:48
Lokalizacja: Kraków

Re: Marselus

Post autor: motif »

miesiąc temu złożyłem zapytanie na ich stronie, bez odezwu - po 3 tygodniach zadzwoniłem, nikt nie odebrał, nie oddzwonił
więc mam gdzieś taką firmę.
Ocena: 5.88235%



Awatar użytkownika
Luchow
A+B
Posty: 752
Rejestracja: 30 wrz 2016, 13:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Marselus

Post autor: Luchow »

Faktycznie bywa się do nich trudno dodzwonić. Ja mam łatwo bo mieszkam w Bielsku, więc cokolwiek zamawiałem to po prostu podjeżdżałem sobie odebrać, jak jest z realizacją wysyłek nie wiem.
Za to same akcesoria są bardzo dobrej jakości - mam podnóżki, poszerzenie stopki, poszerzenie lusterek i podwyższenie kierownicy, wszystko pasuje i spisuje się super. Nie znam nikogo, kto by na nie narzekał. Ceny też w porządku.
Ocena: 5.88235%


Marcin
DL 650 AL2 Metallic Fox Orange - Chudy Rudy Obecnie zdemotoryzowany

Awatar użytkownika
crimson
A+B+C+D+E+T
Posty: 3749
Rejestracja: 27 wrz 2017, 14:19
Lokalizacja: Kraków i okolice

Re: Marselus

Post autor: crimson »

Ja mam poszerzenie stopki, kupowałem przez internet kilka lat temu - doszło sprawnie.
Ocena: 5.88235%


DL 650 AL6 --> CRF 1100 ATAS

Awatar użytkownika
Wojt
A1
Posty: 27
Rejestracja: 19 lis 2019, 11:04
Lokalizacja: Kilkenny

Re: Marselus

Post autor: Wojt »

Dzięki za odpowiedzi. Zatem trzeba będzie sprawdzić czy przypadkiem nie zwinęli interesu.



Awatar użytkownika
Struna
A+B+C+D+E+T
Posty: 5221
Rejestracja: 08 sie 2017, 15:26
Lokalizacja: Skawina/Kraków
Kontakt:

Re: Marselus

Post autor: Struna »

Nie zwinęli, po prostu nawał roboty mają.


DL 650 AK7, Honda VTR 1000F, Tekken 125->250, DRZ 400S - http://www.gcstuning.pl

Online
Awatar użytkownika
QraC
A+B+C
Posty: 1816
Rejestracja: 29 wrz 2016, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Marselus

Post autor: QraC »

NIgdy nie dzwoniłem - zawsze zamawiałem przez stronę... w kilka dni produkty zawsze były u umnie.


Kawasaki ER5 -->> Suzuki GSF 600 Bandit -->>Suzuki V-Strom 650 XT -->> Suzuki V-Strom 1000 -->> BMW R1250GS Adventure


Ride Through Life

Awatar użytkownika
motif
A+B+C
Posty: 1203
Rejestracja: 05 cze 2019, 14:48
Lokalizacja: Kraków

Re: Marselus

Post autor: motif »

Struna pisze:Nie zwinęli, po prostu nawał roboty mają.
to chyba nie mają pojęcia o prowadzeniu interesu skoro nie oddzwaniają do klienta który chciał u nich z tysiąc złotych zostawić :shock:
albo im sie w dupie przewróciło już i to dla nich mało :mrgreen:



Awatar użytkownika
Struna
A+B+C+D+E+T
Posty: 5221
Rejestracja: 08 sie 2017, 15:26
Lokalizacja: Skawina/Kraków
Kontakt:

Re: Marselus

Post autor: Struna »

Nie mierz wszystkich jedną miarką...


DL 650 AK7, Honda VTR 1000F, Tekken 125->250, DRZ 400S - http://www.gcstuning.pl

Awatar użytkownika
motif
A+B+C
Posty: 1203
Rejestracja: 05 cze 2019, 14:48
Lokalizacja: Kraków

Re: Marselus

Post autor: motif »

filozof sie znalazł lol



Awatar użytkownika
SimOn!
A+B+C
Posty: 1240
Rejestracja: 27 wrz 2016, 20:45
Lokalizacja: GD 3Miasto

Re: RE: Re: Marselus

Post autor: SimOn! »

motif pisze:
Struna pisze:Nie zwinęli, po prostu nawał roboty mają.
to chyba nie mają pojęcia o prowadzeniu interesu skoro nie oddzwaniają do klienta który chciał u nich z tysiąc złotych zostawić :shock:
albo im sie w dupie przewróciło już i to dla nich mało :mrgreen:
Powiem ci z własnego doświadczenia jeszcze na starym forum jak wysłało się do z nich prywatną wiadomość to odpowiedzi raczej nie było chyba że po długim czasie. Kolega którym to prowadzi potrafił być nawet dość uszczypliwy. Niby to takie żarty ale z mojej strony nie bardzo to wygląda jak o kontakt z klientem. Zamawiałem u nich trzykrotnie raz podnóżki enduro uważam że wykonania i jakość materiałów naprawdę ekstra. Drugi raz regulowane mocowanie szyby, tak zwany madstad. Tutaj już nie jest tak pięknie bo kiepsko dobranie długości śrub, wystają do tego mechanizm jest tak pomyślany, że przy zmianach wysokości elementy o siebie szorują. Dość szybko zdziera się proszkowe malowanie które jest bardzo cienkie. Nie było też absolutnie żadnej instrukcj, jak to zamontować pomimo, że nie mam problemu z tego typu rzeczami to trochę się namęczyłem przy okazji rysując sobie szybę.
trzecie zamówienia to poszerzenie stopki bocznej tutaj w zasadzie do samego produktu żadnych uwag nie mam.
Jeszcze na plus mogę dodać to że jak się powiedziało że oczywiście jest się z forum to był jakieś tam minimalny upust od ceny która jest na stronie.

Powiem Ci nie tylko ja czy Ty mieliśmy problem z komunikacją z tą firmą. Poruszałem już ten temat na forum i trochę ludzi miało podobne zdanie.
Zgadzam się w pełni z tobą że jeżeli firma nie oddzwania jest ciężko się z nią skontaktować to pierwsze co przychodzi ci do głowy a co będzie dalej a jak coś ulegnie uszkodzeniu to co z gwarancją no wiadomo...


@Struna Szybki i rzeczowy kontakt z kimkolwiek, dostawcą czy usługodawcą z punktu widzenia klienta, to podstawa budowania zaufania i dobrych relacji. Chociaż by miał najlepsze produkty na świecie zawsze będzie z tyłu w stosunku do tych którzy bardziej się starają. Przyznam że dziwi mnie to co piszesz zważywszy na fakt że sam jesteś usługodawcą.
Ocena: 5.88235%


Zdrówko シモン :mrgreen:
Mniejszość Niemiecko Japońska ;)

Awatar użytkownika
Struna
A+B+C+D+E+T
Posty: 5221
Rejestracja: 08 sie 2017, 15:26
Lokalizacja: Skawina/Kraków
Kontakt:

Re: Marselus

Post autor: Struna »

Może dlatego że jestem to znam różne aspekty z drugiej struny barykady - bynajmniej nie bronię sprzedawcy.
Jednak realia nie są czarno-białe.


DL 650 AK7, Honda VTR 1000F, Tekken 125->250, DRZ 400S - http://www.gcstuning.pl

Awatar użytkownika
Oskar
A+B+C
Posty: 1323
Rejestracja: 23 wrz 2019, 20:22

Re: Marselus

Post autor: Oskar »

Ja kupowałem u nich torby na gmole super gadżet polecam im więcej miejsca na motocyklu do pakowania tym lepiej


Lepszy głupiec wędrujący po świecie niż mędrzec siedzący w domu

Awatar użytkownika
waldeman
A2
Posty: 244
Rejestracja: 07 lis 2016, 16:15
Lokalizacja: Bogatynia

Re: Marselus

Post autor: waldeman »

kilka tematów załatwiałem z Marselusem i nie mogę złego o nich powiedzieć . Produkty spisują się zgodnie z oczekiwaniem , bo co mógłbym zarzucić poszerzeniu stopki , czy podnóżkom ADV , albo sakwom na gmole ? Są , robią robote i git . Kontakt zawsze miałem bezproblemowy ( a reklamowałem kolejną przesyłkę podnóżków i dogadywałem sakwy od starej afryki - pasują do ori. gmoli suzuki) .


Mniejszość Niemiecka 3

Awatar użytkownika
Wojt
A1
Posty: 27
Rejestracja: 19 lis 2019, 11:04
Lokalizacja: Kilkenny

Re: Marselus

Post autor: Wojt »

Powiem tak : Kto jest dla kogo ? Sprzedawca dla klienta czy klient dla sprzedawcy ? :-) Nie tak powinno budować się biznes. Jeśli nie ma kontaktu ze sprzedawcą, czy jest on utrudniony... To ja osobiście wolę zapłacić więcej i ten kontakt mieć. Np. Motocykle 3-City : tu załatwisz wszystko :-) Gdy zadzwonisz i nie odbiorą to możesz być pewny że oddzwonią. Przyjedziesz innym motocyklem niż Indian i też ci go ogarną. Nawet bez umówienia gdy będziesz w trasie i będziesz miał jakiś problem. Polecam : Grunwaldzka 491 - Gdańsk



ODPOWIEDZ

Wróć do „Motocykle V-strom”