Parada weselna Susznego ! 02.06.18r

Wspólnie razem..
Suszny
A
Posty: 345
Rejestracja: 13 paź 2016, 15:44

Parada weselna Susznego ! 02.06.18r

Post autor: Suszny »

Jako, że jestem bliski popełnienia związku małżeńskiego z moim wiernym plecaczkiem Magdaleną,
Chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkich V-stromowców na paradę weselną !
Parada będzie miała miejsce 02.06.18r w Kraśniku, ul Zielińskiego 10 (woj. lubelskie), start o 14.30 następnie udaję się do panny młodej, do kościoła (ślub o 16.00) Św. Józefa w Krasniku i na koniec przejazd pod Hotel Kmicic w Kraśniku.
Jedziemy razem z wami na V-stromie który służy nam od ponad 80tyś km, zawiózł nas w różne części Europy więc zawiezie również do ślubu ;)
Miło by nam było gdyby grupa V-stromów prowadziła kolumnę parady, dlatego liczymy na waszą obecność.
Dla każdego uczestnika przewidziana flaszka i zaproszenie na imprezę poprawinową dla motocyklistów i znajomych tydzień po weselu! (informację o imprezie znajdziecie na flaszce ;) )


Kilka zdjęć dla ekranowej integracji :D
DSC06890.JPG
Załączniki
SAM_4142.JPG
SAM_2570.JPG
SAM_2325.JPG
SAM_0998.JPG
SAM_0515.JPG
DSC08428.JPG
DSC08425.JPG
DSC07562(10).JPG
dsc07473(1).JPG
dsc07188(1).JPG
DSC06985(1).JPG


V-strom 650 K5

Online
prebenny
A+B+C
Posty: 1633
Rejestracja: 05 lut 2017, 19:58
Lokalizacja: Poznań

Re: Parada weselna Susznego ! 02.06.18r

Post autor: prebenny »

O ile mnie niestety nie będzie o tyle @Suszny - gratulacje i cóż... Powodzenia ;)


null

Suszny
A
Posty: 345
Rejestracja: 13 paź 2016, 15:44

Re: Parada weselna Susznego ! 02.06.18r

Post autor: Suszny »

Dziękujemy ! :)


V-strom 650 K5

Awatar użytkownika
JARON
A+B+C+D
Posty: 2116
Rejestracja: 04 paź 2016, 14:51
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Parada weselna Susznego ! 02.06.18r

Post autor: JARON »

Gratulacje Suszny. Prawdopodobnie bym podjechał, ale pierwszego ruszam na trip dookoła Polski. Jednak życzę wam wszystkiego najlepszego na nowej drodze.:-)


Ogar205>CZ175>MZ250Jaskółka z koszem>Junak M10>MZ ETZ250>IntruderVL800>IntruderC1500>Vstrom1000 2016>BENELLI IMPERIALE 400
Wszyscy mamy dwa życia. To drugie zaczyna się w chwili,gdy zdamy sobie sprawę,że mamy tylko jedno.

Awatar użytkownika
QraC
A+B+C
Posty: 1812
Rejestracja: 29 wrz 2016, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Parada weselna Susznego ! 02.06.18r

Post autor: QraC »

Niestety nie będzie mnie.... Dopiero w niedzielę będę wracał tamtymi stronami...

Gratuluje tak czy inaczej... a z drugiej strony, zastanów się... masz jeszcze kilka dni ;-)


Kawasaki ER5 -->> Suzuki GSF 600 Bandit -->>Suzuki V-Strom 650 XT -->> Suzuki V-Strom 1000 -->> BMW R1250GS Adventure


Ride Through Life

Awatar użytkownika
Centrino
Administrator
Posty: 4491
Rejestracja: 30 wrz 2016, 17:55
Lokalizacja: DLU

Re: Parada weselna Susznego ! 02.06.18r

Post autor: Centrino »

@Suszny gratuluję. Musę niestety odmówić uczestniczenia w tej imprezie bo raczej w te kilka dni nie dojdę do siebie a jeszcze bym musiał do stanu używalności swój motocykl doprowadzić :)

Jeszcze raz gratuluję.


JAWA 350TS -> BMW F650 -> DL650 AK8 -> DL1050XT

Części, akcesoria motocyklowe https://dlmoto.pl/

Suszny
A
Posty: 345
Rejestracja: 13 paź 2016, 15:44

Re: Parada weselna Susznego ! 02.06.18r

Post autor: Suszny »

Dzięki Centrino ! Życzę zdrowia i cierpliwości dla motocykla !


V-strom 650 K5

Awatar użytkownika
crimson
A+B+C+D+E+T
Posty: 3732
Rejestracja: 27 wrz 2017, 14:19
Lokalizacja: Kraków i okolice

Re: Parada weselna Susznego ! 02.06.18r

Post autor: crimson »

Gratulacje, też nie zdołam dotrzeć. Ale życzę Wam powodzenia!


DL 650 AL6 --> CRF 1100 ATAS

Awatar użytkownika
cinek
A1
Posty: 32
Rejestracja: 09 mar 2018, 12:32
Lokalizacja: Kraków

Re: Parada weselna Susznego ! 02.06.18r

Post autor: cinek »

A ja postaram się być. Nie obiecuję ale jeśli dam radę to pojawię się w miejscu wspomnianym wyżej. :)



Awatar użytkownika
Grzechu (Kobyłka)
A+B+C+D
Posty: 2054
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:55
Lokalizacja: Opole

Re: Parada weselna Susznego ! 02.06.18r

Post autor: Grzechu (Kobyłka) »

NIe dam rady dojechać, ale o 14:30 zrobię przegazówkę Suzi :D. Powodzenia i pozdrowienia :D


Honda Transalp 650XL + Suzuki V-Strom DL 1000 ABS 2016
SP6AZE

Awatar użytkownika
staszek_s
A+B+C+D+E
Posty: 3065
Rejestracja: 04 paź 2016, 12:32
Lokalizacja: Radlin, Śląsk

Re: Parada weselna Susznego ! 02.06.18r

Post autor: staszek_s »

To ja się dołączam do przegazówki ;) Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!


Yamaha Virago 535 > DL 650 AL5 > DL 1000 L9 > R1200GS

Suszny
A
Posty: 345
Rejestracja: 13 paź 2016, 15:44

Re: Parada weselna Susznego ! 02.06.18r

Post autor: Suszny »

Przegazówka jak najbardziej wskazana, w takim razie my również za tych co przegazują wypijemy po kielichu :D
Cinek, mam nadzieje że do zobaczenia ;P
Ocena: 5.88235%


V-strom 650 K5

Awatar użytkownika
kalinago
A2
Posty: 124
Rejestracja: 21 lis 2016, 19:24
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Parada weselna Susznego ! 02.06.18r

Post autor: kalinago »

QraC pisze: Gratuluje tak czy inaczej... a z drugiej strony, zastanów się... masz jeszcze kilka dni ;-)
Zastanawiam się, czy jednak Suszny nie zostawił sobie jakiejś drogi odwrotu.
Chodzi o znak "!" z rozmysłem zastosowany jako operator logiczny ;)

A tak na poważnie Kolego Suszny, to jest "suszna" decyzja, każdemu takiej życzę, tym bardziej, że przyszła Małżonka chce jeździć z Tobą.
Dużo szczęścia dla Was na nowej drodze życia (na której życzę "wzajemnej przyczepności") i wielu udanych wyjazdów na moto.

(Martwi mnie tylko, że będziesz miał teraz mniej czasu na na udzielanie fachowych porad technicznych, z których wszyscy korzystaliśmy ;))
Ocena: 5.88235%



Suszny
A
Posty: 345
Rejestracja: 13 paź 2016, 15:44

Re: Parada weselna Susznego ! 02.06.18r

Post autor: Suszny »

Chłopaki nie opuszczę was, aż mi żona nie zabroni :lol:


V-strom 650 K5

Awatar użytkownika
bojaco
A+B+C
Posty: 1313
Rejestracja: 01 maja 2018, 21:44
Lokalizacja: Reksio, Bolek i Lolek...

Re: Parada weselna Susznego ! 02.06.18r

Post autor: bojaco »

Ja nie dotrę, ale z całego serca gratuluje tak dobranej polówki. Niech Wam się darzy!


DL650 2013 -> DL1000 2016 -> R1200GS Adv 2016 czyli Mniejszość Niemiecka :shock:

Awatar użytkownika
Antyks
Administrator
Posty: 2211
Rejestracja: 22 wrz 2016, 18:18
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Re: Parada weselna Susznego ! 02.06.18r

Post autor: Antyks »

Dołączam się do życzeń . Małżeństwo nie jest takie złe. A jak zaczyna być nie fajnie to wystarczy zacząć przedstawiać swoją żonę "To jest moja pierwsza żona" i pomaga :)
A na poważnie to najlepszego życzę :)
Niestety raczej nie dotrzemy bo ten weekend mamy zaplanowany.


Jerzy
Motoambulans DL 650 AK9
https://dlmoto.pl/ Sklep dla motocyklistów
https://rodzinagotuje.pl Przedstawiciel Thermomix

Suszny
A
Posty: 345
Rejestracja: 13 paź 2016, 15:44

Re: Parada weselna Susznego ! 02.06.18r

Post autor: Suszny »

Dziękujemy za życzenia ;)
Trzeba by chyba motocykl umyć :?


V-strom 650 K5

Awatar użytkownika
Centrino
Administrator
Posty: 4491
Rejestracja: 30 wrz 2016, 17:55
Lokalizacja: DLU

Re: Parada weselna Susznego ! 02.06.18r

Post autor: Centrino »

Eeeeeee, po co?? I tak się pobrudzi :)


JAWA 350TS -> BMW F650 -> DL650 AK8 -> DL1050XT

Części, akcesoria motocyklowe https://dlmoto.pl/

Awatar użytkownika
crimson
A+B+C+D+E+T
Posty: 3732
Rejestracja: 27 wrz 2017, 14:19
Lokalizacja: Kraków i okolice

Re: Parada weselna Susznego ! 02.06.18r

Post autor: crimson »

hej. Jak się udała impreza? Może jakieś zdjęcia? Dopisali "v-stromowcy"?


DL 650 AL6 --> CRF 1100 ATAS

Suszny
A
Posty: 345
Rejestracja: 13 paź 2016, 15:44

Re: Parada weselna Susznego ! 02.06.18r

Post autor: Suszny »

Witam po krótkiej przerwie ! Parada się odbyła, jednak przechodzące co chwilę burzowe chmury skutecznie zmniejszyły zakładaną przez nas ilość motocykli. Jednak 40 motocykli z czego 1/4 to v-stromy które dumnie jechały z przodu to i tak dobry wynik. Przyjechał kolega z Radomia, z Rzeszowa, ze Stalowej Woli, i kolega prawnie miejscowy ale urwał się specjalnie na paradę ze zlotu nad morzem :) (mówię o v-stromach).
Cały tydzień przed ślubem był upał, więc sobotnie burze nie były niczym dziwnym. Rano padał deszcz, później było ładnie ale z okna widziałem jak parę k przede mną idzie ogromna burzowa chmura. Do ślubu jeszcze godzina i u mnie nie pada więc bardzo się nie przejąłem. Co chwilę słychać było kolejne przyjeżdżające motocykle, ryk silników i strzały z wydechów były bardzo pocieszające, byłem o krok bliżej spełnienia marzenia każdego motocyklisty. Przywitałem się z chłopakami, poszedłem do młodej tam się odprawiło i wspólnie wróciliśmy na parking gdzie stał nasz DL w obstawie. Najważniejsze pytanie jakie zadawał chyba każdy "jak Magda wsiądzie na ten motocykl?!" - a Magda sukienkę w górę i kic na kanapę ;) Pojechaliśmy pod kościół, co chwilę przychodzi ktoś z telefonem i z niepokojem informuję mnie że na "starym" ( stary Kraśnik, druga dzielnica Kraśnika gdzie była sala weselna 11km od kościoła) leje, jest oberwanie chmury, ściana deszczu... Odpowiadałem że tutaj nie pada a ruszamy dopiero po ślubie czyli za godzinę ;) Kolega który miał podstawić poloneza w razie złej pogody nawalił... W kościele podczas ślubu co chwilę spoglądałem w okna raz po jednej raz po drugiej stronie kościoła. Niebo było czyste, bez chmur, przynajmniej tych czarnych :) Ślub się skończył i zaczął się najważniejszy punkt tego dnia ! PARADA ! Szpaler utworzony z kasków uniesionych nad naszymi głowami przy wyjściu z kościoła wygląda zupełnie inaczej od tej strony ;) Zwykle to my staliśmy z kaskami i patrzyliśmy jak para młoda skrada się w tunelu. Oczywiście koledzy nie byli by sobą gdyby nie zrobili sobie jaj ;) Na końcu tunelu stał składak Wigry zamiast mojego motocykla :D Oczywiście potem były życzenia, prezenty. No i zaczęło się, dałem okrzyk "na koń!!!", wsiadamy na motocykl, dookoła silniki już ryczą. Przekręcam stacyjkę, klikam na start a tu cisza. Sprawdzam stopke, bieg, czerwony przycisk, dalej cisza... Przez ułamek sekundy zacząłem panikować, ale przecież motocykl stał godzinę wśród moich kolegów którym się nudziło. Wypieli mi wtyczkę od czujnika klamki sprzęgła :lol: Znam ten motocykl lepiej niz moją najnowszą żonę więc nie dałem się zaskoczyć i szybko załapałem. JEDZIEMY ! Brat cioteczny też ma DLa więc zebrał v-stromy na przód i w takiej obstawie pojechaliśmy na salę weselną. Po drodze mijaliśmy ślady ulewy jaka miała miejsce pół godziny wcześniej. Jechaliśmy oczywiście bez kasków, chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego :D ja w sumie chciałem go mieć, ale gdybym się uparł była by pierwsza poważna kłótnia małżeńska :lol: Na szczęście mimo mijania się z niebieskimi dojechaliśmy do sali bez problemów. Dym, smród palonej gumy, hałas wydechów i jęk klaksonów były wspaniałym dopełnieniem pokazu motocykli. Ludzie stali w oknach, machali, robili zdjęcia. Takich parad w czasie całego sezonu jest kilka i to niekoniecznie z powodu ślubu. Jakież to zdziwienie malowało się na twarzach tych ludzi gdy za stadem DLi dostrzegali parę młodą na motocyklu :D Swoją drogą obecnie na mieście chodzi plotka że młoda miała na ślubie bardzo krótką sukienkę :D Widzieli nas gdy Magda miała podciągniętą po uda sukienkę aby wejść na motocykl ;) Pod salą weselną czekali goście, każdy z telefonem w ręku. Parada stop ! Każdy jeszcze raz został uściskany, rozdaliśmy tradycyjne 0,5l i zaczęło się wesele. Nie padało całą drogę, ale gdy na salę już weszliśmy, po 15 minutach zaczęło lać ! Jak ten deszcz pięknie walił po oknach :D ! Chyba nigdy nie cieszyłem się tak z deszczu jak wtedy. Trafiliśmy na okno pogodowe, takie tylko dla nas, specjalnie zamówione na paradę.

Miałem tylko krótko napisać że było fajnie i że dziękuję :roll:
Zdjęcia i filmy udostępnienie niedługo.
Ocena: 5.88235%


V-strom 650 K5

ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania i zloty”