I krakowskie spotkanie riderów :)

Wspólnie razem..
Awatar użytkownika
JARON
A+B+C+D
Posty: 2123
Rejestracja: 04 paź 2016, 14:51
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: I krakowskie spotkanie riderów :)

Post autor: JARON »

Wyluzujcie,oddaliśmy wam temat naszego spotkania,które urodziło się w związku z organizacją wyjazdu na Nordkapp,a tu kuźwa robi się zlot ludzi którzy boją się wyjść z domów bez szczepienia. Jak tak czytam te wasze teksty to zaczynam się cieszyć,że w pracy mam zajeb i nie mam możliwości przyjechać. Bawcie się ludzie.
Ocena: 17.64706%


Ogar205>CZ175>MZ250Jaskółka z koszem>Junak M10>MZ ETZ250>IntruderVL800>IntruderC1500>Vstrom1000 2016>BENELLI IMPERIALE 400
Wszyscy mamy dwa życia. To drugie zaczyna się w chwili,gdy zdamy sobie sprawę,że mamy tylko jedno.

Awatar użytkownika
lukas76
A+B+C+D+E+T
Posty: 4539
Rejestracja: 10 mar 2019, 21:40
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Zwiesel
Kontakt:

Re: I krakowskie spotkanie riderów :)

Post autor: lukas76 »

Marekrk pisze:
27 sty 2022, 19:09
Zasieję nieco defetyzmu...
W dobie 50000 zakażonych dziennie, może warto zastanowić się nad zmianą terminu? Testy nie pomogą, jeśli ktoś przyjedzie w trakcie utajonej fazy zakażenia, bo będzie siać wirusem, mimo braku objawów.
Tylko pod rozwagę.
Zawsze można w 2052 zrobić tylko że wtedy korona tez będzie, szczepienie plus test myślę że jest ok
Ocena: 5.88235%


Ponowne przyjęcie do Mniejszości Niemieckiej 🤣
BMWał
[media]https://www.dampfbier.de/[/media]

Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2263
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: I krakowskie spotkanie riderów :)

Post autor: Iżu »

JARON pisze:
27 sty 2022, 19:50
Wyluzujcie,oddaliśmy wam temat naszego spotkania,które urodziło się w związku z organizacją wyjazdu na Nordkapp,a tu kuźwa robi się zlot ludzi którzy boją się wyjść z domów bez szczepienia. Jak tak czytam te wasze teksty to zaczynam się cieszyć,że w pracy mam zajeb i nie mam możliwości przyjechać. Bawcie się ludzie.
@JARON nie cuduj, wiadome że w dobie ponad 50K zakażeń COVID ludzie się obawiają i jest to normalny objaw, mimo to sądzę że będziemy się fajnie bawić i na pewno też dobrze się odkazimy :lol:


Iżu

Awatar użytkownika
JARON
A+B+C+D
Posty: 2123
Rejestracja: 04 paź 2016, 14:51
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: I krakowskie spotkanie riderów :)

Post autor: JARON »

@Iżu ,ja cuduję ? czy wy.No ja pierniczę jak sie który boi to niech się nie zapisuje,że będzie. Kuźwa,chyba logiczne jest ,że jak chcesz na spotkanie przyjść i na pijaństwo to trzeba z innymi siedzieć przy stole. To jak się który boi z domu wyjść to niech w domu siedzi po co pieprzenie covidowe i wymaganie szczepień i innych zabezpieczeń????? Tak wam dekle zjebał już ten rząd ????
Ocena: 17.64706%


Ogar205>CZ175>MZ250Jaskółka z koszem>Junak M10>MZ ETZ250>IntruderVL800>IntruderC1500>Vstrom1000 2016>BENELLI IMPERIALE 400
Wszyscy mamy dwa życia. To drugie zaczyna się w chwili,gdy zdamy sobie sprawę,że mamy tylko jedno.

Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2263
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: I krakowskie spotkanie riderów :)

Post autor: Iżu »

JARON pisze:
27 sty 2022, 20:05
@Iżu ,ja cuduję ? czy wy.No ja pierniczę jak sie który boi to niech się nie zapisuje,że będzie. Kuźwa,chyba logiczne jest ,że jak chcesz na spotkanie przyjść i na pijaństwo to trzeba z innymi siedzieć przy stole. To jak się który boi z domu wyjść to niech w domu siedzi po co pieprzenie covidowe i wymaganie szczepień i innych zabezpieczeń????? Tak wam dekle zjebał już ten rząd ????
@JARON wyluzuj.. skoro Cię nie będzie to po jakiego grzyba się wcinasz ?
Każdy kto wpadnie na spotkanie w sobotę jest odpowiedzialny i świadomy tego że może się zarazić choćby korzystając z WC z którego skorzystał inny klient, dlatego warto być zaszczepionym, a w ogóle to wszyscy będą mieć maseczki z dziurą i słomkę do picia przezeń alkoholu :lol: :lol:
Pozdrawiam Cię serdecznie Marudo :mrgreen: :D


Iżu

Awatar użytkownika
JARON
A+B+C+D
Posty: 2123
Rejestracja: 04 paź 2016, 14:51
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: I krakowskie spotkanie riderów :)

Post autor: JARON »

Iżu pisze:
27 sty 2022, 20:31
JARON pisze:
27 sty 2022, 20:05
@Iżu ,ja cuduję ? czy wy.No ja pierniczę jak sie który boi to niech się nie zapisuje,że będzie. Kuźwa,chyba logiczne jest ,że jak chcesz na spotkanie przyjść i na pijaństwo to trzeba z innymi siedzieć przy stole. To jak się który boi z domu wyjść to niech w domu siedzi po co pieprzenie covidowe i wymaganie szczepień i innych zabezpieczeń????? Tak wam dekle zjebał już ten rząd ????
@JARON wyluzuj.. skoro Cię nie będzie to po jakiego grzyba się wcinasz ?
W sumie racja. @Iżu Bawcie się w strachu ;-)
Następne spotkanie będzie zorganizowane w temacie,kto wspomni o covidzie ten dostanie w ryj. :D I to od wszystkich obecnych ;)
Ocena: 5.88235%


Ogar205>CZ175>MZ250Jaskółka z koszem>Junak M10>MZ ETZ250>IntruderVL800>IntruderC1500>Vstrom1000 2016>BENELLI IMPERIALE 400
Wszyscy mamy dwa życia. To drugie zaczyna się w chwili,gdy zdamy sobie sprawę,że mamy tylko jedno.

Awatar użytkownika
Grzechu (Kobyłka)
A+B+C+D
Posty: 2054
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:55
Lokalizacja: Opole

Re: I krakowskie spotkanie riderów :)

Post autor: Grzechu (Kobyłka) »

1. @Sliwa6
2. Marzena od @Sliwa6
3. @crimson --> @Struna
4. @gorghu
5. @dziadekH
6. Małgorzata
7. @Grzechu (Kobyłka)gt; 8. Iwka od Grzecha(Kobyłki)
9. @f_ranek
10. @prebenny
11. @Iżu
12. @dredzik
13. @lukas76
14. Asia od lukas76
15. Martyna od Dredzika
16. @Pawian
17. @artsys (z listy rezerwowej)
18. @darkadiusz63
19. @czarny_gawron
20. @QraC
21. @Zet
22. Kasia od Zet
23. @Jack72
24. Gosia od Jack72
.........
25. Jaro od Grzechu (Kobyłka), wezmę na kolana , albo będziemy siedzieć na zmianę 😁


Honda Transalp 650XL + Suzuki V-Strom DL 1000 ABS 2016
SP6AZE

Awatar użytkownika
gorghu
A+B+C+D+E
Posty: 3053
Rejestracja: 04 paź 2016, 18:10
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: I krakowskie spotkanie riderów :)

Post autor: gorghu »

@Grzechu (Kobyłka)co ty nieaktualną listę wklejasz ? ;)


Grzesiek
DL 650 AK8 Black Mat -->> Super Tenere 1200

Awatar użytkownika
gorghu
A+B+C+D+E
Posty: 3053
Rejestracja: 04 paź 2016, 18:10
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: I krakowskie spotkanie riderów :)

Post autor: gorghu »

1. @Sliwa6
2. Marzena od @Sliwa6
3. @crimson --> @Struna
4. @gorghu --> Jaro od Grzechu (Kobyłka)
5. @dziadekH
6. Małgorzata
7. @Grzechu (Kobyłka)> 8. Iwka od Grzecha(Kobyłki)
9. @f_ranek
10. @prebenny
11. @Iżu
12. @dredzik
13. @lukas76
14. Asia od lukas76
15. Martyna od Dredzika
16. @Pawian
17. @artsys (z listy rezerwowej)
18. @darkadiusz63
19. @czarny_gawron
20. @QraC
21. @Zet
22. Kasia od Zet
23. @Jack72
24. Gosia od Jack72
.........

@Grzechu (Kobyłka)I wszystko ci się zgadza, i nikogo na kolana nie musisz brać ;)


Grzesiek
DL 650 AK8 Black Mat -->> Super Tenere 1200

Awatar użytkownika
Grzechu (Kobyłka)
A+B+C+D
Posty: 2054
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:55
Lokalizacja: Opole

Re: I krakowskie spotkanie riderów :)

Post autor: Grzechu (Kobyłka) »

Tyle zmian, że mi się listy pomyliły. Dzięki za czujność 👍😁


Honda Transalp 650XL + Suzuki V-Strom DL 1000 ABS 2016
SP6AZE

Awatar użytkownika
Grzechu (Kobyłka)
A+B+C+D
Posty: 2054
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:55
Lokalizacja: Opole

Re: I krakowskie spotkanie riderów :)

Post autor: Grzechu (Kobyłka) »

Ps. Jaro jest zaszczepiony i ma w aucie parasol. Kicha w chusteczkę i myje ręce po ubikatorze 😉


Honda Transalp 650XL + Suzuki V-Strom DL 1000 ABS 2016
SP6AZE

Awatar użytkownika
lukas76
A+B+C+D+E+T
Posty: 4539
Rejestracja: 10 mar 2019, 21:40
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Zwiesel
Kontakt:

Re: I krakowskie spotkanie riderów :)

Post autor: lukas76 »

Właśnie rozmawiam z teściową informuje ją że jedziemy na spotkanie z forum, ona na to że juz całkiem zwariowaliśmy, że w styczniu na motocyklu jedziemy 🤣🤣🤣🤣


Ponowne przyjęcie do Mniejszości Niemieckiej 🤣
BMWał
[media]https://www.dampfbier.de/[/media]

Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2263
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: I krakowskie spotkanie riderów :)

Post autor: Iżu »

JARON pisze:
27 sty 2022, 20:37
W sumie racja. @Iżu Bawcie się w strachu ;-)
Następne spotkanie będzie zorganizowane w temacie,kto wspomni o covidzie ten dostanie w ryj. :D I to od wszystkich obecnych ;)
Dobrze, niech tak będzie, proponuję walkę w kisielu na golasa :lol: będziesz sekundantem :mrgreen:


Iżu

Awatar użytkownika
Struna
A+B+C+D+E+T
Posty: 5240
Rejestracja: 08 sie 2017, 15:26
Lokalizacja: Skawina/Kraków
Kontakt:

Re: I krakowskie spotkanie riderów :)

Post autor: Struna »

JARON pisze:
27 sty 2022, 20:37
Następne spotkanie będzie zorganizowane w temacie,kto wspomni o covidzie ten dostanie w ryj. :D I to od wszystkich obecnych ;)
O! I to jest myśl :D


DL 650 AK7, Honda VTR 1000F, Tekken 125->250, DRZ 400S - http://www.gcstuning.pl

Awatar użytkownika
Rommel
A+B+C
Posty: 1209
Rejestracja: 04 paź 2020, 23:37
Lokalizacja: Bristol (UK)

Re: I krakowskie spotkanie riderów :)

Post autor: Rommel »

JARON pisze:
27 sty 2022, 20:05
@Iżu ,ja cuduję ? czy wy.No ja pierniczę jak sie który boi to niech się nie zapisuje,że będzie. Kuźwa,chyba logiczne jest ,że jak chcesz na spotkanie przyjść i na pijaństwo to trzeba z innymi siedzieć przy stole. To jak się który boi z domu wyjść to niech w domu siedzi po co pieprzenie covidowe i wymaganie szczepień i innych zabezpieczeń????? Tak wam dekle zjebał już ten rząd ????
Naj*bane to ty gosciu masz w glowie, myslac ze normalni ludzie z minimum wykształcenia i intelektem wyzszym niz pies muszą słuchać rzadu żeby podjac jakiekolwiek decyzje. Sam fakt propozycji o waleniu w pysk swiadczy ze to intelektualne dno.


"I am the Flying Spaghetti Monster. Thou shalt have no other monsters before Me. (Afterwards is OK; just use protection.) The only Monster who deserves capitalization is Me! Other monsters are false monsters, undeserving of capitalization."

Awatar użytkownika
lukas76
A+B+C+D+E+T
Posty: 4539
Rejestracja: 10 mar 2019, 21:40
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Zwiesel
Kontakt:

Re: I krakowskie spotkanie riderów :)

Post autor: lukas76 »

Iżu pisze:
27 sty 2022, 21:40
JARON pisze:
27 sty 2022, 20:37
W sumie racja. @Iżu Bawcie się w strachu ;-)
Następne spotkanie będzie zorganizowane w temacie,kto wspomni o covidzie ten dostanie w ryj. :D I to od wszystkich obecnych ;)
Dobrze, niech tak będzie, proponuję walkę w kisielu na golasa :lol: będziesz sekundantem :mrgreen:
Albo kisielem 🤣🤣🤣


Ponowne przyjęcie do Mniejszości Niemieckiej 🤣
BMWał
[media]https://www.dampfbier.de/[/media]

Awatar użytkownika
f_ranek
A+B+C
Posty: 1232
Rejestracja: 10 cze 2021, 23:39
Lokalizacja: SK
Kontakt:

Re: I krakowskie spotkanie riderów :)

Post autor: f_ranek »

No i po co te wszystkie wyzwiska?

Każdy kto idzie chyba zdaje sobie sprawę, że spotka się z ludźmi, a to zawsze ryzyko złapania jakiejś choroby czy infekcji. Nawet w czasach przed- choroby istniały...

I chyba niektórzy zapominają, że immanentną cechą życia jest ryzyko. Ciągle ryzykujemy, że nas prąd pokopie, że woda będzie za gorąca, że się pośliźniemy i złamiemy rękę, że gałąź się ułamie mam na głowę, że kierowca przed przejściem się zagapi, że wjedzie w nas hulajnoga, że wreszcie ktoś popełni samobójstwo, rzucając się z wieżowca, i spadnie na nas.

Wiem, że prawdopodobieństwo tych zdarzeń jest mniejsze, niż kontakt z kimś z koroną, ale wcale niezerowe. A przecież nie myślimy o tym na codzień. Ci, którzy ryzykują mogą polec, ale i wiele osiągnąć. Jedni mają większy apetyt na ryzyko, inni mniejszy.

Dlatego proponuję, jak ktoś się boi, ryzyko jest dla niego zbyt duże, to niech po prostu nie przychodzi, a nie psuje humor i czas innym.

Pozdrawiam serdecznie
Ostatnio zmieniony 28 sty 2022, 16:50 przez f_ranek, łącznie zmieniany 1 raz.
Ocena: 5.88235%


Bogusław • Honda Varadero XL125V 2003 -> DL650XT 2021

Zapytałem jak mam lecieć, hej powiedziały wyżej, hej powiedziały śmielej

Awatar użytkownika
Dziadek3H2M
A+B+C
Posty: 1116
Rejestracja: 04 cze 2018, 15:46
Lokalizacja: Kraków i okolice

Re: I krakowskie spotkanie riderów :)

Post autor: Dziadek3H2M »

Do zobaczeniz jutro od 17. Przjdzcie z pozytywnymi emocjami i na luziku do oponentòw, mamy się dobrze bawić. 😁
Ocena: 11.76471%


LWG



DL 650 XT AL5, CRF 1100 ATAS

Awatar użytkownika
Dziadek3H2M
A+B+C
Posty: 1116
Rejestracja: 04 cze 2018, 15:46
Lokalizacja: Kraków i okolice

Re: I krakowskie spotkanie riderów :)

Post autor: Dziadek3H2M »

gorghu pisze:
26 sty 2022, 15:28
Panowie. Ja właśnie wróciłem do domu i się okazało że mi sie cały weekend zje..ał :/ Niestety muszę wyjechać w całkiem innym kierunku, a w związku z tym nie jestem w stanie zaplanować sensownie wyjazdu do Krakowa. Bardzo żałuję ale też nie dam rady być na imprezce. Siła wyższa.

@QraC @prebenny co mam zrobić z tą rezerwacją hotelu. zostawić wam czy odwołać? pokój 3 osobowy.
Będę niegrzeczny: dajesz .... 😵


LWG



DL 650 XT AL5, CRF 1100 ATAS

Awatar użytkownika
czarny_gawron
A
Posty: 363
Rejestracja: 24 wrz 2018, 16:52
Lokalizacja: Kraków

Re: I krakowskie spotkanie riderów :)

Post autor: czarny_gawron »

Proponuję na wstępie, zbanować tematy polityczne i pandemiczne. Bo jeszcze nie było spotkania, a już są afery.. k#*^a mać! Pogadamy o dupach i motocyklach będzie git!


"To był koń na białym rycerzu, na białym rycerzu był koń... "
DL 650 '12

ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania i zloty”