Sklep DLMOTO

Jak ustawić, naprawić, poprawić, by znowu działało
dariuszbau
A2
Posty: 226
Rejestracja: 13 gru 2021, 19:33
Lokalizacja: Augustów

Sklep DLMOTO

Post autor: dariuszbau »

Więc tak. Wchodzę na stronę sklepu DLMOTO -wpisuje filtr powietrza-marka Suzuki- i zong Nie ma DL-a. Panowie!!! Olej to ja i w Mrówce kupie. Spodziewałem się że ten sklep z tą wielką reklamą na głównej stronie forum ma takie pierdoły jak filtr powietrza do motocykla który jest podstawą tego forum. Żenada



dariuszbau
A2
Posty: 226
Rejestracja: 13 gru 2021, 19:33
Lokalizacja: Augustów

Re: Sklep DLMOTO

Post autor: dariuszbau »

Zamówiłem u konkurencji. V_strom.pl



Awatar użytkownika
Centrino
Administrator
Posty: 4491
Rejestracja: 30 wrz 2016, 17:55
Lokalizacja: DLU

Re: Sklep DLMOTO

Post autor: Centrino »

dariuszbau pisze:
14 maja 2022, 22:05
Więc tak. Wchodzę na stronę sklepu DLMOTO -wpisuje filtr powietrza-marka Suzuki- i zong Nie ma DL-a. Panowie!!! Olej to ja i w Mrówce kupie. Spodziewałem się że ten sklep z tą wielką reklamą na głównej stronie forum ma takie pierdoły jak filtr powietrza do motocykla który jest podstawą tego forum. Żenada
Wystarczyło napisać wiadomość na pw I byś miał.


JAWA 350TS -> BMW F650 -> DL650 AK8 -> DL1050XT

Części, akcesoria motocyklowe https://dlmoto.pl/

Awatar użytkownika
gorghu
A+B+C+D+E
Posty: 3024
Rejestracja: 04 paź 2016, 18:10
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Sklep DLMOTO

Post autor: gorghu »

niestety niektórzy są niecierpliwi i szybciej wystawią "negatywa" niż kupią a nigdy nie zapytają. ;)

Swoją drogą @Centrino faktycznie w tej wyszukiwarce jak dasz w typie części filtr oleju to automat nie pokazuje już suzuki w modelu. W przypadku innych typów części pojawia się ten model lub nie. Zapewne kwestia skatalogowania odpowiednio części aby wyszukiwarka łapała hasła. A skoro taki typ wyszukiwarki jest ustawiony na głównej i to w dość widocznym miejscu to może robić błędne wrażenia wyszukiwania i taki efekt np braku części, która jet ale pod inną i np uniwersalną nazwą do kilku modeli. Zwróćcie może na to uwagę i sprawdźcie działanie :)


Grzesiek
DL 650 AK8 Black Mat -->> Super Tenere 1200

dariuszbau
A2
Posty: 226
Rejestracja: 13 gru 2021, 19:33
Lokalizacja: Augustów

Re: Sklep DLMOTO

Post autor: dariuszbau »

Po to jest wyszukiwarka części żeby kliknąć i kupić. W każdym sklepie mam pisać maile z zapytaniem czy macie ten produkt? Bez sensu.Trochę to źle skonstruowane.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztat”