Tankbag GIVI ST605B

Wszystko o bagażu i wszelkich udogodnieniach dla turystyki.
Yarecki71
A2
Posty: 156
Rejestracja: 08 lut 2022, 21:26
Lokalizacja: Ostrzeszów

Re: Tankbag GIVI ST605B

Post autor: Yarecki71 »

Pan Czesio ma na olx 32 strony towaru,także nie mało , głównie Givi i Kappa,stelaże ,torby,płyty ,jakieś kaski itp. No i na niektóre rzeczy niezłe ceny.



Awatar użytkownika
Smerfciamajda
A+B+C+D
Posty: 2459
Rejestracja: 30 paź 2019, 14:39

Re: Tankbag GIVI ST605B

Post autor: Smerfciamajda »

Pan Czesio jest solą w oku wszelkich sklepów z akcesoriami GIVI i Kappa.

Ma w rodzinie kogoś, kto jest odpowiedzialny za dystrybucje w PL i ten ktoś daje Panu Czesiowi zarobić kasę sprzedając to z jego stodoły.

Dla nas to dobrze bo mamy tanio.

Czy dobrze dla sklepów które są „dymane” w ten sposób przez polskiego dystrybutora ?

Ja Pana Czesia przerabiałem już wielokrotnie, dziwny typ bo chyba lekko schorowany. Za każdym razem to była przygoda. Ale ma tanio.



karacz
A
Posty: 401
Rejestracja: 14 sie 2019, 17:40
Lokalizacja: WLKP

Re: Tankbag GIVI ST605B

Post autor: karacz »

Czy ja wiem, czy aż tak dobre te ceny patrząc np. po kufrach trk33 to około 40zł różnicy jak ma się jakiś rabat w sklepie, a jestem pewny, że da radę taniej :)



Awatar użytkownika
Smerfciamajda
A+B+C+D
Posty: 2459
Rejestracja: 30 paź 2019, 14:39

Re: Tankbag GIVI ST605B

Post autor: Smerfciamajda »

Jak ja kupowałem swoje akcesoria to były spore różnice. Może coś się zmieniło teraz. Nie obserwuje rynku ani Pana Czesia



Awatar użytkownika
KroQ
A
Posty: 473
Rejestracja: 16 lip 2020, 05:57
Lokalizacja: R@dlin

Re: Tankbag GIVI ST605B

Post autor: KroQ »

Właśnie jeśli chodzi o przesyłkę u p. Czesława - to nawet da radę taniej, a z opcja osobistą czasem (z opinii) bywa różnie.
Ale ale - to w sumie nie jest wątek o p. Czesławie, więc ;)
Z tym, że ciekawostka dla mnie (a raczej nie) - Wiadomo, że Givi / Kappa - w sumie jeden czort i mocowanie u Givi BF10, a u Kappa wyskakuje BF10K. Niby u obu katalog wywala, że pasuje do 650 rocznikowo aż do lifta (do '11) - ale dla pewności - różnice jakieś są?


DL 650 UEL0 :roll: @ll Foto-tag: 17

Awatar użytkownika
KroQ
A
Posty: 473
Rejestracja: 16 lip 2020, 05:57
Lokalizacja: R@dlin

Re: Tankbag GIVI ST605B

Post autor: KroQ »

Wiem, że post pod postem to niezbyt miłe, ale.... polecę jeszcze troszkę poza tematem.
Przeliczając koszty wysyłki i cenę u p. Czesława, to na alle z wykupiona opcja Smart wyszło mi taniej za mocowanie BF10K. Sprawdzając katalog kappa wyszło, że to jest tożsame z givi BF10, więc poszło zamówienie. Ceny na alle ostatnio podskoczyły, ale kto szuka ten znajdzie. Obym się nie przejechał i teraz tylko pozostaje wybór torby sensownej.


DL 650 UEL0 :roll: @ll Foto-tag: 17

Awatar użytkownika
KroQ
A
Posty: 473
Rejestracja: 16 lip 2020, 05:57
Lokalizacja: R@dlin

Re: Tankbag GIVI ST605B

Post autor: KroQ »

Dzis odebrałem przesyłkę, a w niej Givi ST605B.
Pierwsza niespodzianka - brak plastikowego pierścienia w zestawie.
Reszty nie napiszę - wstawię tylko emotkę odpowiednią.....
:evil: :cry: :?

Do jasnej ciasnej


DL 650 UEL0 :roll: @ll Foto-tag: 17

Yarecki71
A2
Posty: 156
Rejestracja: 08 lut 2022, 21:26
Lokalizacja: Ostrzeszów

Re: Tankbag GIVI ST605B

Post autor: Yarecki71 »

20220503_105012.jpg
20220503_105012.jpg (1.76 MiB) Przejrzano 1537 razy
Do mnie też dotarła przesyłka padło na XS 307



Awatar użytkownika
KroQ
A
Posty: 473
Rejestracja: 16 lip 2020, 05:57
Lokalizacja: R@dlin

Re: Tankbag GIVI ST605B

Post autor: KroQ »

Zamówiony już pierścień, pytanie "o co kaman" również poszło do sprzedawcy ;)
Co ciekawe niby w opisach ST605B jest, że etui na telefon do 5,5" - a mój obecny jeszcze Xaomi Redmi Note 8 Pro pasi i się ma w nim dobrze :D
Cuda Paanieee...


DL 650 UEL0 :roll: @ll Foto-tag: 17

Awatar użytkownika
DL_naked_bike
A1
Posty: 86
Rejestracja: 04 lut 2022, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tankbag GIVI ST605B

Post autor: DL_naked_bike »

KroQ pisze:
02 maja 2022, 20:52
Dzis odebrałem przesyłkę, a w niej Givi ST605B.
Pierwsza niespodzianka - brak plastikowego pierścienia w zestawie.
Reszty nie napiszę - wstawię tylko emotkę odpowiednią.....
:evil: :cry: :?

Do jasnej ciasnej
:( To przykre... moim zdaniem specjalnie został wyjęty. Wszędzie gdzie oglądałem tankbagi pierścienie/kołnierze były. W Suzuki też mówili że pierścienie są w zestawie. Najbardziej przypasował mi właśnie ST605B który akurat kupiłem w Kawasaki na Łopuszańskiej. Ale ja w necie nie kupuję bo zawsze trafiam takie hocki... wolę osobiście obejrzeć, pomacać i nie chcę by kurier moją paczkę na pace deptał (bo też się zdarzało). Kawasaki ma fajne rzeczy - sprzedają również w necie jako Monster Bike (chyba mają swoją stronę i na aledrogo).


"naked jest dla prawdziwych facetów, którzy przyjmą wszystko na klatę" 8-)

Awatar użytkownika
KroQ
A
Posty: 473
Rejestracja: 16 lip 2020, 05:57
Lokalizacja: R@dlin

Re: Tankbag GIVI ST605B

Post autor: KroQ »

Hej.
Moich "bojów" ciąg dalszy.
Po udowadnianiu, "że nie jest się słoniem" - czyli mailach, telefonicznym kontakcie sklep zachował się nader wporzo i obiecał dosłać brakujący element. Nie trwało to długo, jednak zaufali klientowi - to na plus.
Dziś mam akurat wolny dzień i akurat przed chwilą był kurier.
Mogę przytoczyć powiedzenie: "Kto ma w życiu pecha i problemów kupę - może złamać rękę podcierając ....." - resztę sobie dopowiedzieć można samemu ;) .
Przesyłka bez oznak ingerencji i śladów deptania - ale może uczyła się latać - nieważne - jednak przedmiot jest, dosłany, tu pora na dreszczyk emocji - pęknięty....
:lol:
Szybkie fotki, mail, telefon i .... mam czekać na kolejną przesyłkę.
;) :roll:
Słowo harcerza (którym nie byłem), że nie złamałem tego - ale będę oczekiwał z niecierpliwością na dalszy odcinek tego serialu (jak się okazuje) przygodowego.
Ekipa sklepu moim zdaniem jest w porządku - dosłali jak obiecali - oby kolejny był już ok.

Co do zakupów w necie - Ojj - wiele już rzeczy różnego asortymentu zakupiłem, pewnie wiele zakupię. Też niejednokrotnie wolę pewne rzeczy wizualnie i namacalnie ogarnąć niż z netu, ale często jednak internet wpada jako forma zakupu. Jak wspominałem - nikogo za rękę nie złapałem, więc nie obwiniam sprzedawcy - tym bardziej, że dosłali (okazało się że pęknięty, ale cóż) - teraz czekam na kolejną paczuchę :roll:
Załączniki
A1.jpg
A1.jpg (588.27 KiB) Przejrzano 1473 razy


DL 650 UEL0 :roll: @ll Foto-tag: 17

Awatar użytkownika
DL_naked_bike
A1
Posty: 86
Rejestracja: 04 lut 2022, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tankbag GIVI ST605B

Post autor: DL_naked_bike »

:? Trzymam kciuki - do trzech razy sztuka ;)


"naked jest dla prawdziwych facetów, którzy przyjmą wszystko na klatę" 8-)

Awatar użytkownika
KroQ
A
Posty: 473
Rejestracja: 16 lip 2020, 05:57
Lokalizacja: R@dlin

Re: Tankbag GIVI ST605B

Post autor: KroQ »

Dotarła trzecia paczusia - tym razem w kartonowym pudełeczku, obłożona taką cieniutką gąbeczką - więc jest ok. Sprawa zakończona happy end'em - co cieszy.
:)


DL 650 UEL0 :roll: @ll Foto-tag: 17

Awatar użytkownika
DL_naked_bike
A1
Posty: 86
Rejestracja: 04 lut 2022, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tankbag GIVI ST605B

Post autor: DL_naked_bike »

kciuk.jpg
kciuk.jpg (12.33 KiB) Przejrzano 1406 razy


"naked jest dla prawdziwych facetów, którzy przyjmą wszystko na klatę" 8-)

Awatar użytkownika
DL_naked_bike
A1
Posty: 86
Rejestracja: 04 lut 2022, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tankbag GIVI ST605B

Post autor: DL_naked_bike »

i u mnie niestety nie do końca jest "różowo"... w ręce został mi suwak od tankbaga. Po prostu się ukruszył w części spinającej oba materiały. Trochę to dziwne bo jak przyjrzałem się to materiał suwaka (od wewnątrz) wygląda jak utleniony. Również ja będę musiał reklamować zakup :(


"naked jest dla prawdziwych facetów, którzy przyjmą wszystko na klatę" 8-)

Awatar użytkownika
Lord
A+B+C+D+E
Posty: 3344
Rejestracja: 27 cze 2018, 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tankbag GIVI ST605B

Post autor: Lord »

Miałem podobny przypadek z suwakiem w GIVI nie było problemu z reklamacja z tym ze wybrałem zamiane na inny model z dopłatą


DL650A L8

Awatar użytkownika
DL_naked_bike
A1
Posty: 86
Rejestracja: 04 lut 2022, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tankbag GIVI ST605B

Post autor: DL_naked_bike »

Lord pisze:
16 maja 2022, 14:48
Miałem podobny przypadek z suwakiem w GIVI nie było problemu z reklamacja z tym ze wybrałem zamiane na inny model z dopłatą
wczoraj dostałem odpowiedź z MonsterBike że producent nie uznał reklamacji... nie muszę mówić co myślę w temacie :evil:
Torba nowa, brak śladów użytkowania, nie była narażona długotrwale na czynniki atmosferyczne, zaś suwaka nie da się używać niezgodnie z przeznaczeniem... czekam na odpowiedź GIVI i będę się odwoływać :x Przyznam że trochę mnie wpienili, bo parę tysi na GIVI zostawiłem (kufry, mocowania, torby wewnętrzne i tankbag)


"naked jest dla prawdziwych facetów, którzy przyjmą wszystko na klatę" 8-)

Awatar użytkownika
DL_naked_bike
A1
Posty: 86
Rejestracja: 04 lut 2022, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tankbag GIVI ST605B

Post autor: DL_naked_bike »

swoją drogą z kufra też już naklejka GIVI odpadła, a kufer boczny póki co jeszcze nie śmigany :(


"naked jest dla prawdziwych facetów, którzy przyjmą wszystko na klatę" 8-)

Awatar użytkownika
DL_naked_bike
A1
Posty: 86
Rejestracja: 04 lut 2022, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tankbag GIVI ST605B

Post autor: DL_naked_bike »

DL_naked_bike pisze:
24 maja 2022, 12:02
Lord pisze:
16 maja 2022, 14:48
Miałem podobny przypadek z suwakiem w GIVI nie było problemu z reklamacja z tym ze wybrałem zamiane na inny model z dopłatą
... czekam na odpowiedź GIVI i będę się odwoływać :x Przyznam że trochę mnie wpienili, bo parę tysi na GIVI zostawiłem (kufry, mocowania, torby wewnętrzne i tankbag)
Odpowiedź importera (Bikespace): "uszkodzenie suwaka powstało mechanicznie przez użytkownika i tym samym nie podlega reklamacji" :shock:
Jedno zdanie... żadnej ekspertyzy... nic... żenujące... Ze swojej strony tylko dodam, że absolutnie nic z tym suwakiem nie robiłem, po prostu został w łapie :cry: Złożyłem odwołanie...
Najwyraźniej nie wiem jak używać suwaka - w instrukcji nie było napisane :oops:


"naked jest dla prawdziwych facetów, którzy przyjmą wszystko na klatę" 8-)

Online
Awatar użytkownika
PiotrEm
A+B+C
Posty: 1556
Rejestracja: 25 kwie 2020, 23:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tankbag GIVI ST605B

Post autor: PiotrEm »

Moja reklamacja została uznana przez givi, sprzedawca tylko pośredniczył. Używany równo rok. Czekam na paczkę, bo tego modelu EA123 juz nie robia, ściągają z zagranicy. A ponieważ bez tankbaga jak bez ręki, to tydzien temu kupiłem podobny EA144, najwyżej sprzedam.
Załączniki
20220615_135353.jpg
20220615_135353.jpg (115.68 KiB) Przejrzano 1174 razy


Czarny DL650XT M0 na Au-felgach

ODPOWIEDZ

Wróć do „Turystyka, Bagaż”