V-Stromy z Podlasia

Forum na tematy których nie ma w innych częściach forum
dariuszbau
A2
Posty: 226
Rejestracja: 13 gru 2021, 19:33
Lokalizacja: Augustów

V-Stromy z Podlasia

Post autor: dariuszbau »

Zapraszam Podlaskie i Warmińsko-Mazurskie. Południe się organizuje to może my też? Może wspólnie pokażemy Tym z południa Polski że warto nie tylko na Transalpinę czy Stelvio ale i na Podlasiu można pojeździć. CUDZE CHWALICIE swego nie znacie. Wyprawy to nie tylko Rumunia. Dla nas z Podlasia Rumunia to wyprawa. My nie pakujemy moto na lawety. U nas nie ma gór ale są drogi i fajne widoki i klimaty. Zapraszamy na Podlasie. Sam pochodzę z Dzierżoniowa ale Zakochałem się w Augustowiance :lol: . To woda mineralna :D



Online
Awatar użytkownika
PiotrEm
A+B+C
Posty: 1545
Rejestracja: 25 kwie 2020, 23:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: V-Stromy z Podlasia

Post autor: PiotrEm »

A czemu to ma ten podział na my i oni niby służyć?
Co niektórzy mają tu zasięg po 4000 km, więc ...


Czarny DL650XT M0 na Au-felgach

dariuszbau
A2
Posty: 226
Rejestracja: 13 gru 2021, 19:33
Lokalizacja: Augustów

Re: V-Stromy z Podlasia

Post autor: dariuszbau »

To nie podział. Tylko jakoś nikogo z Podlasia tu nie ma. Nikt o Podlasiu nie pisze. Chciałem tylko zaznaczyć że z południa jest wszędzie blisko. Od nas to tylko do bandyty putina :cry:



Awatar użytkownika
crimson
A+B+C+D+E+T
Posty: 3732
Rejestracja: 27 wrz 2017, 14:19
Lokalizacja: Kraków i okolice

Re: V-Stromy z Podlasia

Post autor: crimson »

@Oskar pisze o Podlasiu i nie tylko :)


DL 650 AL6 --> CRF 1100 ATAS

Awatar użytkownika
Oskar
A+B+C
Posty: 1299
Rejestracja: 23 wrz 2019, 20:22

Re: V-Stromy z Podlasia

Post autor: Oskar »

dariuszbau pisze:
14 maja 2022, 22:38
Zapraszam Podlaskie i Warmińsko-Mazurskie. Południe się organizuje to może my też? Może wspólnie pokażemy Tym z południa Polski że warto nie tylko na Transalpinę czy Stelvio ale i na Podlasiu można pojeździć. CUDZE CHWALICIE swego nie znacie. Wyprawy to nie tylko Rumunia. Dla nas z Podlasia Rumunia to wyprawa. My nie pakujemy moto na lawety. U nas nie ma gór ale są drogi i fajne widoki i klimaty. Zapraszamy na Podlasie. Sam pochodzę z Dzierżoniowa ale Zakochałem się w Augustowiance :lol: . To woda mineralna :D
Darek przespales zlot motocyklowy na Podlasiu
zatroszczyłem się o reklamę wschodniej lubieży naszego pięknego kraju. .
Podlasianki ba. Augustowianki są wyjątkowe to fakt..
A Wyprawa z Podlasia do Romuni czy wyprawa ... Tak sobie przejażdżka .lykedowa..szuterkami...


Lepszy głupiec wędrujący po świecie niż mędrzec siedzący w domu

Awatar użytkownika
f_ranek
A+B+C
Posty: 1183
Rejestracja: 10 cze 2021, 23:39
Lokalizacja: SK
Kontakt:

Re: V-Stromy z Podlasia

Post autor: f_ranek »

To jak już zaczęliście temat, to pytanie mam - czy pod granicę można podjechać. Oczywiście tą białoruska, bo przypuszczam, że z Litwą problemów nie ma. Augustów - Rudawka - Muły - Gruszki - Nowe Leśne Bohatery - Siółko - Chorużowce - Jaginty - Nowy Dwór - Wołyńce - Kuźnica - Nowodziel - Klimówka - Nomiki - Zubrzyca - Minkowce - Usnarz Górny - Grzywobszczyzna - Krynki - Łapicze - Ozierany - Łosiniany - Chomontowce - Bobrowniki - Gobiaty - Mostowlany - Jałówka - Zaleszany, Białowieża - Hajnówka - Orzeszkowo - Topiło - Długi Bród - Wiluki - Opaka Duża - Czeremcha - Zubacze - Klukowicze - Tokary - Niemirów - Gnojno.
A druga sprawa, to zarzućcie linki do jakichś fajnych tras - Mazury, Podlasie, i miejsc wartych odwiedzenia.
Dzięki!


Bogusław • Honda Varadero XL125V 2003 -> DL650XT 2021

Zapytałem jak mam lecieć, hej powiedziały wyżej, hej powiedziały śmielej

dariuszbau
A2
Posty: 226
Rejestracja: 13 gru 2021, 19:33
Lokalizacja: Augustów

Re: V-Stromy z Podlasia

Post autor: dariuszbau »

Jeszcze są kontrole ale podobno w czerwcu mają zniknąć. Ok. Dziś się dowiedziałem że do końca czerwca będzie zakaz przebywania w pasie przygranicznym. Po tym czasie kontrole zostają ale poruszać się można będzie swobodnie.



Awatar użytkownika
Oskar
A+B+C
Posty: 1299
Rejestracja: 23 wrz 2019, 20:22

Re: V-Stromy z Podlasia

Post autor: Oskar »

f_ranek pisze:
15 maja 2022, 22:48
To jak już zaczęliście temat, to pytanie mam - czy pod granicę można podjechać. Oczywiście tą białoruska, bo przypuszczam, że z Litwą problemów nie ma. Augustów - Rudawka - Muły - Gruszki - Nowe Leśne Bohatery - Siółko - Chorużowce - Jaginty - Nowy Dwór - Wołyńce - Kuźnica - Nowodziel - Klimówka - Nomiki - Zubrzyca - Minkowce - Usnarz Górny - Grzywobszczyzna - Krynki - Łapicze - Ozierany - Łosiniany - Chomontowce - Bobrowniki - Gobiaty - Mostowlany - Jałówka - Zaleszany, Białowieża - Hajnówka - Orzeszkowo - Topiło - Długi Bród - Wiluki - Opaka Duża - Czeremcha - Zubacze - Klukowicze - Tokary - Niemirów - Gnojno.
A druga sprawa, to zarzućcie linki do jakichś fajnych tras - Mazury, Podlasie, i miejsc wartych odwiedzenia.
Dzięki!
Niewolno 500 zł mandat chociaż tydzień temu przejechałem obok płotu granicznego metalowego z siemimionowki do Krynek i udało się bez mandatu ale niepolecam. Puki co może za miesiąc puszczą chociaż wątpię dużo wojska i SG..to że się zostanie zatrzymanym pewne.


Lepszy głupiec wędrujący po świecie niż mędrzec siedzący w domu

dariuszbau
A2
Posty: 226
Rejestracja: 13 gru 2021, 19:33
Lokalizacja: Augustów

Re: V-Stromy z Podlasia

Post autor: dariuszbau »

Wiem to od znajomego ze SG



Awatar użytkownika
f_ranek
A+B+C
Posty: 1183
Rejestracja: 10 cze 2021, 23:39
Lokalizacja: SK
Kontakt:

Re: V-Stromy z Podlasia

Post autor: f_ranek »

A są jakieś oznaczenia, żeby dalej nie jechać?


Bogusław • Honda Varadero XL125V 2003 -> DL650XT 2021

Zapytałem jak mam lecieć, hej powiedziały wyżej, hej powiedziały śmielej

dariuszbau
A2
Posty: 226
Rejestracja: 13 gru 2021, 19:33
Lokalizacja: Augustów

Re: V-Stromy z Podlasia

Post autor: dariuszbau »

f_ranek pisze:
16 maja 2022, 22:07
A są jakieś oznaczenia, żeby dalej nie jechać?
Są takie tablice. Nawet na drogach szutrowych dojazdowych do miejscowości
Załączniki
70756638-55a8-4fb0-bdca-adb3c98701f1.jpeg
70756638-55a8-4fb0-bdca-adb3c98701f1.jpeg (298.48 KiB) Przejrzano 844 razy



Awatar użytkownika
f_ranek
A+B+C
Posty: 1183
Rejestracja: 10 cze 2021, 23:39
Lokalizacja: SK
Kontakt:

Re: V-Stromy z Podlasia

Post autor: f_ranek »

Dzięki!


Bogusław • Honda Varadero XL125V 2003 -> DL650XT 2021

Zapytałem jak mam lecieć, hej powiedziały wyżej, hej powiedziały śmielej

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tematy ogólne”