VI BiwakOFF 29-31.07.2022 Chodel

Wspólnie razem..
Suszny
A
Posty: 345
Rejestracja: 13 paź 2016, 15:44

VI BiwakOFF 29-31.07.2022 Chodel

Post autor: Suszny »

𝘽𝙞𝙬𝙖𝙠𝙤𝙬𝙖𝙣𝙞𝙚, 𝙞𝙣𝙩𝙚𝙜𝙧𝙖𝙘𝙟𝙖, 𝙟𝙖𝙯𝙙𝙖 𝙬 𝙩𝙚𝙧𝙚𝙣𝙞𝙚
Brzmi dobrze?! Znajomo?! 😎
Szanowni Draństwo! Jeśli nie macie jeszcze planów na ostatni weekend lipca (29-31) to proponuję spotkać się nad zalewem w Chodlu (województwo lubelskie) celem wzięcia udziału w wydarzeniu zwanym #𝘽𝙞𝙬𝙖𝙠𝙊𝙁𝙁! 😉
W skrócie, bo pewnie większość już coś tam kojarzy.
Pakujecie namioty, hamaki, parawan z parasolem - co kto woli. Przyjeżdżacie w piątek z dowolnego zakątka Polski nad położony w lesie, na uboczu, zalew w Chodlu. Tam poznajecie niesamowitych ludzi, rozmawiacie, wymieniacie się doświadczeniami, opowieściami z wyjazdów, wznosicie toasty, szukacie w ognisku kiełbasy, która spadła z kija, bawicie się świetnie, dopóki dno butelki nie zostanie zdobyte!
W sobotę ruszamy na trasę terenową przygotowaną przez ekipę BiwakOFF. Każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno doświadczeni wyjadacze, jak również osoby, które chcą spróbować swoich sił pierwszy raz. Jeśli ktoś nie chce, nie lubi lub nie przepada za offem nie musi jechać. Wokół bazy można zwiedzić również wiele wspaniałych miejsc dojeżdżając do nich asfaltem.
Offroadowe atrakcje to pętla ponad 100 km, której objechanie zajmuje zwykle większość dnia. Po powrocie z trasy nastąpi ciąg dalszy integracji.
W niedzielę, po śniadaniu, każdy rusza w swoją lub inną dowolną stronę, nie będziemy wnikać w szczegóły. 😉
Ładny mi to skrót wyszedł! 🤔😃

Relacje i zdjęcia z poprzednich imprez znajdziecie na blogu motoSTFORKY.pl prowadzonym przez Gribę. Zajrzyjcie tutaj - https://www.motostforky.pl/tag/biwakoff/ Zapraszam!

Również na grupie V-Strom Polska i YT są dostępne zdjęcia oraz filmy. Za to w telewizji, popularnych gazetach, stronach informacyjnych w Internecie, kalendarzu imprez motocyklowych nie znajdziecie ani słowa! Na lans nie ma co liczyć! 🙃

Chcesz wziąć udział? Wejdź w link i wypełnij formularz zgłoszeniowy - https://forms.gle/N1Wd6BZKPZwXuTuu8


Zapraszam do dyskusji. W razie pytań, niejasności, chętnie pomogę!☺


V-strom 650 K5

ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania i zloty”