Szczękowiec dla plecaka

To wszystko co poza ubraniem ochrania nasze zdrowie.
Awatar użytkownika
dawidek
A2
Posty: 123
Rejestracja: 12 gru 2016, 23:42
Kontakt:

Szczękowiec dla plecaka

Post autor: dawidek »

Jak w temacie. Potrzebuję kasku dla pasażerki. Ważne, żeby miał szczękę i blendę. Kwestię bezpieczeństwa pomijam, bo jest oczywista - żadnych no-name z plastiku.
Najlepiej do 500 zł - może jakieś LS2? Co polecacie?



Jurand
A1
Posty: 77
Rejestracja: 14 paź 2016, 15:38
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Szczękowiec dla plecaka

Post autor: Jurand »

Moja żona śmiga w LS2 FF370

Moja opinia sprzed roku na I forum: "Kupiliśmy dla plecaczka ten kask przed wyjazdem na HR. Zakup był na szybko bo stwierdziłem, ze nie będę torturował żony w integralu w upałach. Sam nie byłem przekonany, ale powiem tak: w tym przedziale cenowym nie znajdziesz nic lepszego. Żona bardzo zadowolona. Nawet zapytałem przed chwilą i mówi, że złego słowa nie może powiedzieć. W sezonie zrobiliśmy kilka tras rzędu 500 - 600 km i nigdy nie słyszałem, żeby narzekała, że ciąży na głowie czy coś w tym rodzaju (z zamkniętą czy z otwartą szczęką). Dopasowała sobie w sklepie egzemplarz i jest ok. Przygotowany pod interkom (montaż zajął mi 5 minut). No i 5 gwiazdek w teście Sharpa. Kiedyś założyłem go na parę km i nie czułem różnicy między moim CABERG DUKE.

Do dziś zdania nie zmieniłem(ani żona) :D . W necie przewineło mi się coś, że LS2 wypuścił już nowsze wersję. Myślę, że warto wziąść pod rozwagę.
Ocena: 5.88235%



Awatar użytkownika
dawidek
A2
Posty: 123
Rejestracja: 12 gru 2016, 23:42
Kontakt:

Re: Szczękowiec dla plecaka

Post autor: dawidek »

O!
Pięknie dziękuję za polecenie! :)

Wyczytałem, że LS2 FF325 to ten następca.



ARD
A1
Posty: 85
Rejestracja: 26 paź 2016, 21:42
Lokalizacja: Chełmek

Re: Szczękowiec dla plecaka

Post autor: ARD »

ASTON RT1200 ja użytkuję drugi rok,
Plecak od tego sezonu



ODPOWIEDZ

Wróć do „Kaski, Buty, Rękawice”