https://legaartis.pl/blog/2023/05/13/sk ... rzepisy-2/
Co o tym myślicie? Uda im się to, że tak powiem, zaimplementować?
O właśnie wczoraj Pani jechala po calej drodze czytajac FB, wyprzedzając ją zajechala mi drogę w ogóle na nia nie patrząc dopiero klakson ja "obudzil" obok siedzial jej partner tez pisał na telefonie. Możliwe że pisali do siebiebiblo pisze: ↑15 maja 2023, 10:41
Ruch coraz większy, samochodów więcej, są one coraz bardziej "rozbudowane" i ludzie przestają sobie radzić z ogarnięciem tego, co się wokół nich dzieje... Do tego PLAGA baranów gapiących się w komórki, piszących na fejsie, itp. - a z każdym rokiem będzie ich coraz więcej...
![]()
A co to ma do rzeczy ze bez oka. Znam takich i jedza bardzo dobrze