BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Tu przedstawiamy nasze motocykle
Awatar użytkownika
QraC
A+B+C
Posty: 1816
Rejestracja: 29 wrz 2016, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: QraC »

@biblo

My się skrzyknęliśmy w kilku i przesłaliśmy zapytania do większości ASO w PL. Odzew pisemny był marny, telefoniczny już większy - oferty od zniżek 0% (tak, nie pomyliłem się 0% - no bo przecież jak to można pytać o zniżki kiedy aso praktycznie nie zarabia na sprzedaży motocykli) przez jakieś marne dodatki do moto, do prawie dwucyfrowej zniżki na nowe moto w jednym z krakowskich ASO (paradoksalnie to nowe moto wyszło nas niż niektóre dwuletnie używki w necie).


Kawasaki ER5 -->> Suzuki GSF 600 Bandit -->>Suzuki V-Strom 650 XT -->> Suzuki V-Strom 1000 -->> BMW R1250GS Adventure


Ride Through Life

delirium
A+B+C
Posty: 1218
Rejestracja: 16 sie 2021, 20:46

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: delirium »

Xj6 pisze:
22 lut 2024, 09:45
delirium pisze:
21 lut 2024, 23:47
Xj6 pisze:
21 lut 2024, 23:30
Pytanie zasadnicze, dlaczego nie tysioncczysta?
to paskudztwo? ;)
na 1250 sa bardzo duże rabaty teraz.
Jak duże? Czyli ten kolegi ile wyszedł? Nie interesuje mnie leasing tylko dla klienta prywatnego:)
byłem tydzień temu i na R1250GS Trophy standard oferowano mi ok 17k upustu, na adventure chyba jeszcze lepiej.
Ja akurat byłem zainteresowany czymś innym.



Awatar użytkownika
motostopem
A2
Posty: 211
Rejestracja: 06 gru 2022, 09:03

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: motostopem »

Żeby na Suzuki dawali takie dobre rabaty :D


Najczęściej w roli głównej DL650 :arrow:
https://www.youtube.com/channel/UCpp6Ux ... irmation=1

Online
Awatar użytkownika
lukas76
A+B+C+D+E+T
Posty: 4456
Rejestracja: 10 mar 2019, 21:40
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Zwiesel
Kontakt:

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: lukas76 »

motostopem pisze:
22 lut 2024, 10:23
Żeby na Suzuki dawali takie dobre rabaty :D
Darmo to dobra cena :lol:


Ponowne przyjęcie do Mniejszości Niemieckiej 🤣
BMWał
[media]https://www.dampfbier.de/[/media]

delirium
A+B+C
Posty: 1218
Rejestracja: 16 sie 2021, 20:46

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: delirium »

motostopem pisze:
22 lut 2024, 10:23
Żeby na Suzuki dawali takie dobre rabaty :D
no jak motocykl kosztuje normanie około 120k to sobie mają z czego rabaty dawać :)

Suzuki na nowego GX dawało 6k rabatu



Awatar użytkownika
bojaco
A+B+C
Posty: 1331
Rejestracja: 01 maja 2018, 21:44
Lokalizacja: Reksio, Bolek i Lolek...

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: bojaco »

Oj tam, oj tam, kupił bo mógł, trafiła się okazja, kupił bo chciał sprawdzić jak to jest. Zrobiłem tak samo. Teraz wiem, jak to jest. Mam swoje przemyślenia, sentyment i żal za Suzi pozostał, bo to wychuchany, niezawodny motocykl był. A co i jak będzie dalej, kto tam wie. Tyle tych motocykli przecież jest.


DL650 2013 -> DL1000 2016 -> R1200GS Adv 2016 czyli Mniejszość Niemiecka :shock:

delirium
A+B+C
Posty: 1218
Rejestracja: 16 sie 2021, 20:46

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: delirium »

bojaco pisze:
22 lut 2024, 11:41
Oj tam, oj tam, kupił bo mógł, trafiła się okazja, kupił bo chciał sprawdzić jak to jest. Zrobiłem tak samo. Teraz wiem, jak to jest. Mam swoje przemyślenia, sentyment i żal za Suzi pozostał, bo to wychuchany, niezawodny motocykl był. A co i jak będzie dalej, kto tam wie. Tyle tych motocykli przecież jest.
oczywiście nie spodoba sie to się sprzeda a ztym w przypadku BMW nie ma problemu - tylko szkoda było nerki w zastaw dawać :lol:



Awatar użytkownika
MrWaski
A+B+C
Posty: 1275
Rejestracja: 01 wrz 2020, 20:12
Lokalizacja: Słocina

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: MrWaski »

Iżu, gratki. Na zlocie opijemy!
Ocena: 5.88235%


Romet R125 vel Debeściak
Suzuki DL650 XAM2 vel Ziutek

Awatar użytkownika
Smerfciamajda
A+B+C+D
Posty: 2463
Rejestracja: 30 paź 2019, 14:39

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: Smerfciamajda »

crimson pisze:
22 lut 2024, 09:32
"skończyć na Teresce" - marzenie :)
Oplułem monitor, zrobiłeś mi dzień :D
Ocena: 5.88235%



Xj6
A+B
Posty: 524
Rejestracja: 29 paź 2022, 12:23

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: Xj6 »

biblo pisze:
22 lut 2024, 10:02
Xj6 pisze:
22 lut 2024, 09:45
delirium pisze:
21 lut 2024, 23:47

na 1250 sa bardzo duże rabaty teraz.
Jak duże? Czyli ten kolegi ile wyszedł? Nie interesuje mnie leasing tylko dla klienta prywatnego:)
Nikt Ci się do tego nie przyzna :roll: Ewentualnie w rozmowie na ucho ;) BMW ma cenniki - wg których kupuje się "z półki", lub stosuje wobec napaleńców, lub stosuje w sytuacjach gdy popyt przewyższa podaż...

Ale dilerzy mają też zdecydowanie ciekawsze ceny sprzedażowe... jak im zależy na sprzedaży (bo gonią plany lub potrzebne są jakieś wyniki sprzedaży), jak producent ogłosi po cichu jakąś akcję, jak kończy się sezon i chcą wyprzedać rocznik, jak wchodzi nowy model, jak klient jest z ich punktu widzenia "rozwojowy" - np. jest juduperem :lol: albo jak klient jest... cierpliwy i niezdecydowany ;)

Ja kiedyś zastanawiałem się nad zakupem nowego GS-a i najpierw poszedłem go sobie pooglądać i pogadać ze sprzedawcą, potem wziąłem go na 2 godziny na testy, potem dali mi go na weekend, a potem jeszcze raz u nich byłem, żeby o coś dopytać :D A potem nastąpiła cisza z mojej strony i po pewnym czasie sami zaczęli do mnie dzwonić z różnymi propozycjami... A to full wypas demówka z symbolicznym przebiegiem i rabatem ok. 25%, a to gratisowe kufry i coś jeszcze do wersji ADV, a to nówka sztuka z jakimś dwucyfrowym rabatem ... Nic tylko wybierać, przebierać :twisted:

P.S. W ten sam sposób kupiłem u nich jakieś ciuchy motocyklowe - min. 30% poniżej ceny katalogowej... A jakość mają bardzo przyzwoitą 8-)
Kuzwa zaczynam se chodzi po salonach geesy oglądać... poważnie. Nie wieziałem, że od chodzenia można dostać takie dwucyfrowe rabaty.

A ja gupi handlarzyny z aso za nogi obłapialem, po pierścionkach całowałem i tylko paszołwon parchu do Japoni... to kupiłem 1050XT z braku laku...
A to wystarczyło tylko chodzić i udawać, że się nie chce kupić... :lol: :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony 22 lut 2024, 15:08 przez Xj6, łącznie zmieniany 1 raz.


Kawasaki ER5, Yamaha XJ6, Suzuki V-Strom 1050XT

Xj6
A+B
Posty: 524
Rejestracja: 29 paź 2022, 12:23

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: Xj6 »

delirium pisze:
22 lut 2024, 12:10
bojaco pisze:
22 lut 2024, 11:41
Oj tam, oj tam, kupił bo mógł, trafiła się okazja, kupił bo chciał sprawdzić jak to jest. Zrobiłem tak samo. Teraz wiem, jak to jest. Mam swoje przemyślenia, sentyment i żal za Suzi pozostał, bo to wychuchany, niezawodny motocykl był. A co i jak będzie dalej, kto tam wie. Tyle tych motocykli przecież jest.
oczywiście nie spodoba sie to się sprzeda a ztym w przypadku BMW nie ma problemu - tylko szkoda było nerki w zastaw dawać :lol:
Ja nie miałem nigdy problemu ze sprzedażą czegolowiek mechanicznego. Jak towar jest zadbany, to klient zawsze się znajdzie.


Kawasaki ER5, Yamaha XJ6, Suzuki V-Strom 1050XT

Awatar użytkownika
biblo
A+B+C
Posty: 1287
Rejestracja: 27 wrz 2016, 22:50
Lokalizacja: W-wa

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: biblo »

Myślę, że raczej chodziło o bardzo powolną utratę wartości takiego moto... Sprawdź sobie po ile chodzą 2-3-4 a nawet 8-10 letnie GS-y i porównaj z innymi markami... Chodzi oczywiście o procentową wartość w stosunku do pierwotnej ceny zakupu 8-)
Ocena: 5.88235%


Pozdrawiam,
Jacek

______________________________________________
|Sportster IRON 883™|DL650AK8|Triumph Tiger Explorer XC + Honda Forza 350|

Forum powinno być jak Media Markt...

Awatar użytkownika
pxj
A2
Posty: 128
Rejestracja: 25 wrz 2019, 21:51
Lokalizacja: Mikołów

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: pxj »

@Iżu - super zakup. Gratulacje.
Ocena: 5.88235%


W posiadaniu Honda CBF125, Suzuki DL650 K8 i Honda CB500F Honda NC750X żony.

Xj6
A+B
Posty: 524
Rejestracja: 29 paź 2022, 12:23

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: Xj6 »

Ma ktoś link do forum geesa? To podajcie


Kawasaki ER5, Yamaha XJ6, Suzuki V-Strom 1050XT

Awatar użytkownika
bojaco
A+B+C
Posty: 1331
Rejestracja: 01 maja 2018, 21:44
Lokalizacja: Reksio, Bolek i Lolek...

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: bojaco »



DL650 2013 -> DL1000 2016 -> R1200GS Adv 2016 czyli Mniejszość Niemiecka :shock:

Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2255
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: Iżu »

Dobry wieczór, dziękuję za Wasze komentarze, mojego GSa opijemy na zlocie :D

Odpowiadając na pytania:

* Dlaczego nie BMW R1300 GS ?
- Po pierwsze jest zbyt krótko by mieć pewność że ten nowy pojazd nie ma już wad wieku dziecięcego
- Po drugie nie ma jeszcze wersji Adventure a tylko taką chciałem
- Po trzecie nowy 1300 kompletnie mi się nie podoba z wyglądu :roll:

Nabywam BMW R1250 GS ADV bo maszyna jest już kilka ładnych lat na rynku, ludzie tym jeżdżą i nie narzekają, miałem go wprawdzie brać za rok ale ponieważ ma być w produkcji maksymalnie do jesieni 2024 to podjąłem decyzję szybciej (premiera nowego BMW R1300 GS ADV ma nastąpić na jesieni i wtedy właśnie mają skończyć produkcję 1250 ADV).
Jeździłem 1300 i nie uważam by nowy silnik miał odczuwalnie większą moc, miałem nawet wrażenie że działa bardziej łagodnie niż 1250, w nowym nieco lepiej działa za to skrzynia i quick-shifter, jest też nieco stabilniejszy z powody dłuższego wahacza przy dużych prędkościach.
Tym niemniej nic nie przebije tego "czołgowatego" wyglądu R1250 GS ADV za który wielu pokochało GSa w tym ja :P
Dla mnie jest to już motocykl docelowy, niezwykle wygodny, łatwo się prowadzący, mocny i dynamiczny do tego o wiele lepiej brzmiący od R1300 GS.
Jeździłem GSami wielokrotnie i jak dla mnie jest to obecnie nr. 1 wśród ciężkich motocykli Adventure, zwłaszcza że napęd końcowy realizuje wał.
Gdyby Yamaha miała w ofercie Super Tenere 1200 to bym rozważył dużą Tereskę jako tańszą alternatywę GSa, niestety już nie produkują tego niezwykle wygodnego modelu motocykla.

* Co z moim drugim motocyklem - Triumph Tiger 850 Sport ?
- Będę nim jeździł do końca tego sezonu, potem w ramach darowizny zostanie przekazany synowi który coś mówi że chce prawko kat. A zrobić, wtedy Tiger zostałby w rodzinie.
Jeśli jednak chłopak się nie zdecyduje zostać motocyklistą to zapewne Triumph około czerwca 2025 będzie wystawiony do sprzedaży.
Ostatnio zmieniony 22 lut 2024, 22:45 przez Iżu, łącznie zmieniany 1 raz.
Ocena: 5.88235%


Iżu

Awatar użytkownika
andrus75
A+B
Posty: 658
Rejestracja: 19 cze 2018, 22:04
Lokalizacja: Rzeszów

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: andrus75 »

No i super. Czyli wszystko po myśli tak jak miało być. Gratulacje, świetny sprzęt. Nich się sprawuje dobrze

Wysłane z mojego moto g 5G plus przy użyciu Tapatalka

Ocena: 5.88235%


DL650 AK7

Roxy
A1
Posty: 20
Rejestracja: 08 lut 2024, 23:59
Lokalizacja: Poland

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: Roxy »

Hej Rafał, gratuluję pięknego motocykla i czekam na relacje na YT z prezentacji nowego sprzęta. Pozdrawiam Dany Roy :)
Ocena: 5.88235%



Awatar użytkownika
Oskar
A+B+C
Posty: 1323
Rejestracja: 23 wrz 2019, 20:22

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: Oskar »

No to Jeżyk wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia takim sprzętem śmiga się od Nordkapu. . po Turcję .. .
Ale czego się nie robi dla widzów.... Szerokość i..
Ocena: 5.88235%


Lepszy głupiec wędrujący po świecie niż mędrzec siedzący w domu

Xj6
A+B
Posty: 524
Rejestracja: 29 paź 2022, 12:23

Re: BMW R1250 GS Adventure w kolorystyce GS Trophy - bo "i tak kiedyś wszyscy skończymy na GS-ach" ;)

Post autor: Xj6 »

Ta. A Vstromem to się śmiga do sklepu po dwa wina i bułkę...
Ocena: 11.76471%


Kawasaki ER5, Yamaha XJ6, Suzuki V-Strom 1050XT

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze Motocykle”