Intercom Gocom4 problem.

Marcin Łodz Dl650 k7
AM
Posty: 3
Rejestracja: 02 sty 2022, 20:35

Intercom Gocom4 problem.

Post autor: Marcin Łodz Dl650 k7 »

Witam mam pytanko. Zakupiłem interkom Gocom4. I niestety mam z nim problem. Polega on na tym że podczas połączenia go z mapami google podczas nawigacji komunikaty są ucinane.Na przykład komunikat brzmi Za 400m skręć w lewo jak sie wybudzi to zdąrzy przekazać komunikat skręć w lewo. Jeśli nie ma kolejnego komunikatu w przeciągu około 15 - 20 sekund. Przechodzi w tryb uśpienia. I ucina kolejny komunikat. W serwisie doradzili mi abym słuchał muzyki w tle na you tubie nie żartuje. Usłyszałem ze on tak ma i nic nie poradzą. Jadąc w słońcu gdzie nie widać ekranu taki interkom to raczej słaby pomocnik. Może macie jakieś doświadczenia z tym sprzetem. Mój stary tani poprzedni Chińczyk działa przy nim idealnie. Sprawdzałem na trzech telefonach i bez różnicy.
Z Góry dziekuje za pomocne uwagi.
Pozdrawiam . :roll:



rasik
A+B
Posty: 907
Rejestracja: 01 maja 2017, 08:57

Re: Intercom Gocom4 problem.

Post autor: rasik »

A ma to to jakaś aplikacje?
może da mu sie włączyć sesje ciagla lub zeby byl wpiety w kanal rozmow a nie media?

Wysłane z mojego SM-M215F przy użyciu Tapatalka




Pozdrawiam
RASIK

mój AL3 > LINK :)
mój skradziony DL -> LINK :)

Marcin Łodz Dl650 k7
AM
Posty: 3
Rejestracja: 02 sty 2022, 20:35

Re: Intercom Gocom4 problem.

Post autor: Marcin Łodz Dl650 k7 »

Dzięki za zainteresowanie. Niestety Gocom4 nie posiada żadnej aplikacji. Co najlepsze ma bardzo pozytywne opinie.



Marcin Łodz Dl650 k7
AM
Posty: 3
Rejestracja: 02 sty 2022, 20:35

Re: Intercom Gocom4 problem.

Post autor: Marcin Łodz Dl650 k7 »

Witam jestem po kolejnych rozmowach z serwisem oraz ze sklepem gdzie zakupiłem interkom. W serwisie faktycznie potwierdzają niedogodność w oprogramowaniu i każą czekać może coś producent wprowadzi w sofcie nowego. A w sklepie otrzymałem.odpowiedź że interkom jest sprawny tylko oprogramowanie jest niedoskonałe i sprzęt nie podlega reklamacji. W sumie przestrzegam Drogich Kolegów i Koleżanki przed zakupem Gocom4. Wysyłam sprzęt na niezgodność zobacze co wymyślą. Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
metalmanheh
A2
Posty: 201
Rejestracja: 18 sty 2022, 21:27

Re: Intercom Gocom4 problem.

Post autor: metalmanheh »

Marcin Łodz Dl650 k7 pisze:
15 maja 2024, 15:06
Witam jestem po kolejnych rozmowach z serwisem oraz ze sklepem gdzie zakupiłem interkom. W serwisie faktycznie potwierdzają niedogodność w oprogramowaniu i każą czekać może coś producent wprowadzi w sofcie nowego. A w sklepie otrzymałem.odpowiedź że interkom jest sprawny tylko oprogramowanie jest niedoskonałe i sprzęt nie podlega reklamacji. W sumie przestrzegam Drogich Kolegów i Koleżanki przed zakupem Gocom4. Wysyłam sprzęt na niezgodność zobacze co wymyślą. Pozdrawiam.
W interkomie ejeas mam to samo ale jezeli słuchasz muzyki/radia czy co tam lubisz to komunikaty ida poprawnie bo muzyka jest sciszana a na pierwszym planie jest komunikat z googlemaps czy też innej apki navi. Ja zawsze czegos słucham więc to nigdy nie było problemem ale wszystko zależy od tego czy lubisz ciszę czy troche muzy.


Suzuki V-Strom DL650 XT '21 & BMW R1200R '18

ODPOWIEDZ

Wróć do „Interkomy, Nawigacje, Kamery”