Intercom Gocom4 problem.

Marcin Łodz Dl650 k7
AM
Posty: 4
Rejestracja: 02 sty 2022, 20:35

Intercom Gocom4 problem.

Post autor: Marcin Łodz Dl650 k7 »

Witam mam pytanko. Zakupiłem interkom Gocom4. I niestety mam z nim problem. Polega on na tym że podczas połączenia go z mapami google podczas nawigacji komunikaty są ucinane.Na przykład komunikat brzmi Za 400m skręć w lewo jak sie wybudzi to zdąrzy przekazać komunikat skręć w lewo. Jeśli nie ma kolejnego komunikatu w przeciągu około 15 - 20 sekund. Przechodzi w tryb uśpienia. I ucina kolejny komunikat. W serwisie doradzili mi abym słuchał muzyki w tle na you tubie nie żartuje. Usłyszałem ze on tak ma i nic nie poradzą. Jadąc w słońcu gdzie nie widać ekranu taki interkom to raczej słaby pomocnik. Może macie jakieś doświadczenia z tym sprzetem. Mój stary tani poprzedni Chińczyk działa przy nim idealnie. Sprawdzałem na trzech telefonach i bez różnicy.
Z Góry dziekuje za pomocne uwagi.
Pozdrawiam . :roll:



rasik
A+B
Posty: 907
Rejestracja: 01 maja 2017, 08:57

Re: Intercom Gocom4 problem.

Post autor: rasik »

A ma to to jakaś aplikacje?
może da mu sie włączyć sesje ciagla lub zeby byl wpiety w kanal rozmow a nie media?

Wysłane z mojego SM-M215F przy użyciu Tapatalka




Pozdrawiam
RASIK

mój AL3 > LINK :)
mój skradziony DL -> LINK :)

Marcin Łodz Dl650 k7
AM
Posty: 4
Rejestracja: 02 sty 2022, 20:35

Re: Intercom Gocom4 problem.

Post autor: Marcin Łodz Dl650 k7 »

Dzięki za zainteresowanie. Niestety Gocom4 nie posiada żadnej aplikacji. Co najlepsze ma bardzo pozytywne opinie.



Marcin Łodz Dl650 k7
AM
Posty: 4
Rejestracja: 02 sty 2022, 20:35

Re: Intercom Gocom4 problem.

Post autor: Marcin Łodz Dl650 k7 »

Witam jestem po kolejnych rozmowach z serwisem oraz ze sklepem gdzie zakupiłem interkom. W serwisie faktycznie potwierdzają niedogodność w oprogramowaniu i każą czekać może coś producent wprowadzi w sofcie nowego. A w sklepie otrzymałem.odpowiedź że interkom jest sprawny tylko oprogramowanie jest niedoskonałe i sprzęt nie podlega reklamacji. W sumie przestrzegam Drogich Kolegów i Koleżanki przed zakupem Gocom4. Wysyłam sprzęt na niezgodność zobacze co wymyślą. Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
metalmanheh
A2
Posty: 204
Rejestracja: 18 sty 2022, 21:27

Re: Intercom Gocom4 problem.

Post autor: metalmanheh »

Marcin Łodz Dl650 k7 pisze:
15 maja 2024, 15:06
Witam jestem po kolejnych rozmowach z serwisem oraz ze sklepem gdzie zakupiłem interkom. W serwisie faktycznie potwierdzają niedogodność w oprogramowaniu i każą czekać może coś producent wprowadzi w sofcie nowego. A w sklepie otrzymałem.odpowiedź że interkom jest sprawny tylko oprogramowanie jest niedoskonałe i sprzęt nie podlega reklamacji. W sumie przestrzegam Drogich Kolegów i Koleżanki przed zakupem Gocom4. Wysyłam sprzęt na niezgodność zobacze co wymyślą. Pozdrawiam.
W interkomie ejeas mam to samo ale jezeli słuchasz muzyki/radia czy co tam lubisz to komunikaty ida poprawnie bo muzyka jest sciszana a na pierwszym planie jest komunikat z googlemaps czy też innej apki navi. Ja zawsze czegos słucham więc to nigdy nie było problemem ale wszystko zależy od tego czy lubisz ciszę czy troche muzy.


Suzuki V-Strom DL650 XT '21 & BMW R1200R '18

Marcin Łodz Dl650 k7
AM
Posty: 4
Rejestracja: 02 sty 2022, 20:35

Re: Intercom Gocom4 problem.

Post autor: Marcin Łodz Dl650 k7 »

Witam metalmanheh. Co do muzy radia czasem posłucham fm lecz to nic nie poprawia. Może internetowe lub you tub coś poprawi zmieni. Generalnie wole słyszeć co się dzieje na drodze.
Będe reklamował intercom czuje że bez kilku pism się nie obejdzie. Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
metalmanheh
A2
Posty: 204
Rejestracja: 18 sty 2022, 21:27

Re: Intercom Gocom4 problem.

Post autor: metalmanheh »

3mam kciuki za udany zwrot 👍


Suzuki V-Strom DL650 XT '21 & BMW R1200R '18

ODPOWIEDZ

Wróć do „Interkomy, Nawigacje, Kamery”