Daniel1310 pisze: ↑04 lip 2024, 19:26Myślałem że po to są takie fora, żeby sobie pomagać, ale chyba się mylę
Forum dla gówniarzy, wróżbici z kuli
Ogłoszenie duszpasterskie
Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.
Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych
*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo
Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.
Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych
*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo
Rozrusznik
Online
Re: Rozrusznik
Pozdrawiam,
Jacek
______________________________________________
|Sportster IRON 883™|DL650AK8|Triumph Tiger Explorer XC + Honda Forza 350|
Bo przecież najważniejsze są widoki...
Jacek
______________________________________________
|Sportster IRON 883™|DL650AK8|Triumph Tiger Explorer XC + Honda Forza 350|
Bo przecież najważniejsze są widoki...
Re: Rozrusznik
No cóż, nie wiem czy to komentować czy nie ale pobawię się we wróżbitę i wywróżyłem sobie jak kolega @Daniel1310 się z nami witaDaniel1310 pisze: ↑04 lip 2024, 19:26Myślałem że po to są takie fora, żeby sobie pomagać, ale chyba się mylę
Forum dla gówniarzy, wróżbici z kuli![]()
Re: Rozrusznik
Wygląda na to że nikt z osob które czytały twój post nie musiały rozbierać rozrusznika.Daniel1310 pisze:Myślałem że po to są takie fora, żeby sobie pomagać, ale chyba się mylę
Forum dla gówniarzy, wróżbici z kuli
Zawsze możesz zapytać także na twarzoksiazce i tam dostać także taka sama odpowiedź ..
A i tak na przyszłość nie obrażaj wszystkich na dzien dobry bo teraz to nawet jak ktoś rozbierał to Ci po twojej wypowiedzi może nie chcieć pomóc
Szerokości życzę i przyczepności
Wysłane z mojego SM-M215F przy użyciu Tapatalka
- Antyks
- Administrator
- Posty: 2238
- Rejestracja: 22 wrz 2016, 18:18
- Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
- Kontakt:
Online
Re: Rozrusznik
@rasik To nawet nie jest kwestia, czy ktoś musiał, czy nie musiał rozbierać rozrusznika... Problem polega na tym, że nie ma jakiejkolwiek szansy udzielić rozsądnej i merytorycznej odpowiedzi na tak postawione pytanie
Koleś spada z księżyca, nic o sobie i swoich doświadczeniach nie pisze, chyba nikt go nie zna, więc jak można mu powiedzieć, "czy poradzi sobie sam"...
Mnie zdumiewa, że ludzie nie widzą nic dziwnego w takich swoich pytaniach
ale gębę mają od ucha do ucha 
Moim zdaniem wartość odpowiedzi i przede wszystkim chęć ich udzielania zależy od jakości pytania...
Mnie zdumiewa, że ludzie nie widzą nic dziwnego w takich swoich pytaniach
Moim zdaniem wartość odpowiedzi i przede wszystkim chęć ich udzielania zależy od jakości pytania...
Pozdrawiam,
Jacek
______________________________________________
|Sportster IRON 883™|DL650AK8|Triumph Tiger Explorer XC + Honda Forza 350|
Bo przecież najważniejsze są widoki...
Jacek
______________________________________________
|Sportster IRON 883™|DL650AK8|Triumph Tiger Explorer XC + Honda Forza 350|
Bo przecież najważniejsze są widoki...
