Polecany mechanik, warsztat, serwis na Mazurach

Jak ustawić, naprawić, poprawić, by znowu działało
daro_m
AM
Posty: 16
Rejestracja: 15 lip 2024, 15:13

Polecany mechanik, warsztat, serwis na Mazurach

Post autor: daro_m »

Witajcie koleżanki i koledzy :)
Trochę poczytałem na forum i tak czy inaczej raczej muszę założyć nowy wątek. Zakupiłem Dl650 i niestety tak słodko nie jest jak zapowiadało się.
Przypadłość jest znana na forum. Odpala zimny, ciepły na dotyk natomiast po rozgrzaniu silnika podczas jazdy potrafią spaść obroty i nawet gaśnie :( nic w nim nie robiłem bo ten motor jest czymś nowym w moich rękach. Sprzedawca płakał jak sprzedawał ...taaa coś w tym stylu :roll:
Przy zworce wpiętej TPS mam na -C00. Doczytałem się, że trzeba zacząć od filtra powietrza, świec zapłonowych i prawdopodobnie synchro przepustnic + luzy zaworowe.
I stąd tytułowe pytanie. Czy jest ktoś w stanie polecić mi kogoś (bądź samego siebie), miejsce by ten problem ogarnąć? Oczywiście najlepiej na Mazurach bym cały dzień nie jechał w jedną stronę :)
Oczywiście jeśli da się to wykonać w jednym dniu to z chęcią podjadę gdzieś dalej oby tylko mieć maszynę w pełni sprawną na przyszłe lata :)
Z pozdrowieniami Daro



daro_m
AM
Posty: 16
Rejestracja: 15 lip 2024, 15:13

Re: Polecany mechanik, warsztat, serwis na Mazurach

Post autor: daro_m »

Dostrzegam, że chyba nie uzyskam wskazówek i pomocy w tytułowym temacie.

To może spróbuję inaczej. Mozę ktoś miał taki przypadek :roll: Bym prosił moderatora o zmianę nazwy wątku jeśli zajdzie taka potrzeba. Problem spadających obrotów oraz gaśnięcia silnika objawia się czymś dziwnym ponieważ jak zaczynają spadać obroty po wciśnięciu manetki sprzęgła i wreszcie zgaśnie po którymś razie to odpalam go rozrusznikiem podczas jazdy, wtedy zaczyna pracować silnik tak jakby nie występowały w nim problemy. Trwa to niestety przez jakąś chwilę bezobjawowa praca silnika i ponownie zaczyna tracić obroty. I tak w kółko :?
Szukałem jakiegoś speca w tej dziedzinie lecz w mojej okolicy takich cudotwórców nie ma.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztat”