Ogłoszenie duszpasterskie

Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.

Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych


*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo :)

XII zlot V-Strom Przesieka - Trasy

Wspólnie razem..
Awatar użytkownika
zwierzak
A2
Posty: 258
Rejestracja: 10 sie 2021, 16:03
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Kontakt:

Re: XII zlot V-Strom Przesieka - Trasy

Post autor: zwierzak »

Tylko Lidka pojedzie na swoim … :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Marcin (zwierzak)
----------------------
Szary DL1000 2016 -> R1300GS Triple Black

Awatar użytkownika
MrWaski
A+B+C
Posty: 1585
Rejestracja: 01 wrz 2020, 20:12
Lokalizacja: Słocina

Re: XII zlot V-Strom Przesieka - Trasy

Post autor: MrWaski »

Trasa 1:
1.Staszek_s + Kasia
2. Lukas76 + AntyAsia
3. Sliwa6 + Żwania
4. Zwierzak + Lidka
5. Zet
6. Dredzik
7. Jack72
8. Gosia
9. Mr.Wąski (Mrs.Wąska)
10.
11.
...
Trasa 2 :
1.
2.
3.
...
Trasa 3:
1.
2.
3.
...
Trasa 4.......


Romet R125 vel Debeściak
Suzuki DL650 XAM2 vel Ziutek
SP8WAS KO10aa

Awatar użytkownika
zwierzak
A2
Posty: 258
Rejestracja: 10 sie 2021, 16:03
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Kontakt:

Re: XII zlot V-Strom Przesieka - Trasy

Post autor: zwierzak »

Patrząc na popularność tej trasy chyba trzeba będzie jechać w podgrupach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Marcin (zwierzak)
----------------------
Szary DL1000 2016 -> R1300GS Triple Black

Awatar użytkownika
lukas76
A+B+C+D+E+T
Posty: 5849
Rejestracja: 10 mar 2019, 21:40

Re: XII zlot V-Strom Przesieka - Trasy

Post autor: lukas76 »

zwierzak pisze:
24 kwie 2025, 19:33
Tylko Lidka pojedzie na swoim … :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ok, już zmieniam



Awatar użytkownika
lukas76
A+B+C+D+E+T
Posty: 5849
Rejestracja: 10 mar 2019, 21:40

Re: XII zlot V-Strom Przesieka - Trasy

Post autor: lukas76 »

Trasa 1:
1.Staszek_s + Kasia
2. Lukas76 + AntyAsia
3. Sliwa6 + Żwania
4. Zwierzak
5. Lidka
6. Zet
7. Dredzik
8. Jack72
9. Gosia
10. Mr.Wąski (Mrs.Wąska)
11.Pxj
12.Kasia
...
Trasa 2 :
1.
2.
3.
...
Trasa 3:
1.
2.
3.
...
Trasa 4.......



Awatar użytkownika
pxj
A2
Posty: 211
Rejestracja: 25 wrz 2019, 21:51
Lokalizacja: Mikołów

Re: XII zlot V-Strom Przesieka - Trasy

Post autor: pxj »

Trasa 1:
1.Staszek_s + Kasia
2. Lukas76 + AntyAsia
3. Sliwa6 + Żwania
4. Zwierzak + Lidka
5. Zet
6. Dredzik
7. Jack72
8. Gosia
9. pxj
10. Kasia
11.
12.
13.
...
Trasa 2 :
1.
2.
3.
...
Trasa 3:
1.
2.
3.
...
Trasa 4.......


W posiadaniu Honda CBF125, Suzuki DL650 K8, Honda CB500F, BMW F800GS, Honda NC750X żony.

Awatar użytkownika
lukas76
A+B+C+D+E+T
Posty: 5849
Rejestracja: 10 mar 2019, 21:40

Re: XII zlot V-Strom Przesieka - Trasy

Post autor: lukas76 »

Trasa 1:
1.Staszek_s + Kasia
2. Lukas76 + AntyAsia
3. Sliwa6 + Żwania
4. Zwierzak
5. Lidka
6. Zet
7. Dredzik
8. Jack72
9. Gosia
10. Mr.Wąski (Mrs.Wąska)
11.Pxj
12.Kasia
...
Trasa 2 :
1.
2.
3.
...
Trasa 3:
1.
2.
3.
...
Trasa 4.......



Awatar użytkownika
kamilborkowski
A2
Posty: 230
Rejestracja: 06 cze 2024, 12:20
Lokalizacja: Opole

Re: XII zlot V-Strom Przesieka - Trasy

Post autor: kamilborkowski »

Trasa 1:
1.Staszek_s + Kasia
2. Lukas76 + AntyAsia
3. Sliwa6 + Żwania
4. Zwierzak
5. Lidka
6. Zet
7. Dredzik
8. Jack72
9. Gosia
10. Mr.Wąski (Mrs.Wąska)
11.Pxj
12.Kasia
13. kamilborkowski
...
Trasa 2 :
1.
2.
3.
...
Trasa 3:
1.
2.
3.
...
Trasa 4.......


Yamaha FZ6N 2007 >> BMW F850GS

Yaro_74
A1
Posty: 44
Rejestracja: 09 wrz 2018, 11:48
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Re: XII zlot V-Strom Przesieka - Trasy

Post autor: Yaro_74 »

Trasa 1:
1.Staszek_s + Kasia
2. Lukas76 + AntyAsia
3. Sliwa6 + Żwania
4. Zwierzak
5. Lidka
6. Zet
7. Dredzik
8. Jack72
9. Gosia
10. Mr.Wąski (Mrs.Wąska)
11.Pxj
12.Kasia
13. kamilborkowski
14. Yaro_74 + Lena

...
Trasa 2 :
1.
2.
3.
...
Trasa 3:
1.
2.
3.
...
Trasa 4.......


DL 650 AL2

Awatar użytkownika
crimson
A+B+C+D+E+T
Posty: 4484
Rejestracja: 27 wrz 2017, 14:19
Lokalizacja: Kraków i okolice

Re: XII zlot V-Strom Przesieka - Trasy

Post autor: crimson »

Trasa 1:
1.Staszek_s + Kasia
2. Lukas76 + AntyAsia
3. Sliwa6 + Żwania
4. Zwierzak
5. Lidka
6. Zet
7. Dredzik
8. Jack72
9. Gosia
10. Mr.Wąski (Mrs.Wąska)
11.Pxj
12.Kasia
13. kamilborkowski
14. Yaro_74 + Lena
15. Crimson + Jola

...
Trasa 2 :
1.
2.
3.
...
Trasa 3:
1.
2.
3.
...
Trasa 4.......


DL 650 AL6 --> CRF 1100 ATAS --> brak --> CRF1100 ATAS DTC

Przemek
A1
Posty: 50
Rejestracja: 17 sty 2019, 09:30

Re: XII zlot V-Strom Przesieka - Trasy

Post autor: Przemek »

Trasa 1:
1.Staszek_s + Kasia
2. Lukas76 + AntyAsia
3. Sliwa6 + Żwania
4. Zwierzak
5. Lidka
6. Zet
7. Dredzik
8. Jack72
9. Gosia
10. Mr.Wąski (Mrs.Wąska)
11.Pxj
12.Kasia
13. kamilborkowski
14. Yaro_74 + Lena
15. Crimson + Jola
16. Przemek
...
Trasa 2 :
1.
2.
3.
...
Trasa 3:
1.
2.
3.
...
Trasa 4.......


Minsk->MG Griso 1100->BMW K1200S->Vstrom 650->KTM 450 EXC->KTM 1190->Vstrom 1000XT->Kawasaki Z900RS+Vstrom 800DE

Awatar użytkownika
Pawian
A+B
Posty: 883
Rejestracja: 07 sie 2018, 00:53
Lokalizacja: Kraków

Re: XII zlot V-Strom Przesieka - Trasy

Post autor: Pawian »

Trasa 1:
1.Staszek_s + Kasia
2. Lukas76 + AntyAsia
3. Sliwa6 + Żwania
4. Zwierzak
5. Lidka
6. Zet
7. Dredzik
8. Jack72
9. Gosia
10. Mr.Wąski (Mrs.Wąska)
11.Pxj
12.Kasia
13. kamilborkowski
14. Yaro_74 + Lena
15. Crimson + Jola
16. Przemek
17. Pawian
...
Trasa 2 :
1.
2.
3.
...
Trasa 3:
1.
2.
3.
...
Trasa 4.......


Jadę chętnie 1 a w piątek przelecę się trasą 4 :D


Honda Varadero XL 125 >> V-Strom 650 AL2 Rudy :)

Awatar użytkownika
pepperss
A
Posty: 324
Rejestracja: 18 sty 2020, 14:12
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Re: XII zlot V-Strom Przesieka - Trasy

Post autor: pepperss »

Trasa 1:
1.Staszek_s + Kasia
2. Lukas76 + AntyAsia
3. Sliwa6 + Żwania
4. Zwierzak
5. Lidka
6. Zet
7. Dredzik
8. Jack72
9. Gosia
10. Mr.Wąski (Mrs.Wąska)
11.Pxj
12.Kasia
13. kamilborkowski
14. Yaro_74 + Lena
15. Crimson + Jola
16. Przemek
17. Pawian
18. pepperss
19. Marek (truskawka)
...
Trasa 2 :
1.
2.
3.
...
Trasa 3:
1.
2.
3.
...
Trasa 4.......



Awatar użytkownika
Luchow
A+B
Posty: 819
Rejestracja: 30 wrz 2016, 13:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: XII zlot V-Strom Przesieka - Trasy

Post autor: Luchow »

Czy to już pora żeby ogłosić że będzie tylko jedna trasa? :D


Marcin
DL 650 AL2 Metallic Fox Orange - Chudy Rudy Obecnie zdemotoryzowany

Awatar użytkownika
zwierzak
A2
Posty: 258
Rejestracja: 10 sie 2021, 16:03
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Kontakt:

Re: XII zlot V-Strom Przesieka - Trasy

Post autor: zwierzak »

Nawet jeśli odjedziemy w podgrupach co 5-10 minut, to i tak na "popasie" zrobi się mini-zlot :-)


Marcin (zwierzak)
----------------------
Szary DL1000 2016 -> R1300GS Triple Black

jacek.m
A2
Posty: 264
Rejestracja: 06 maja 2019, 21:35
Lokalizacja: Siecino k.Złocienica

Re: XII zlot V-Strom Przesieka - Trasy

Post autor: jacek.m »

pepperss pisze:
08 maja 2025, 18:10
Trasa 1:
1.Staszek_s + Kasia
2. Lukas76 + AntyAsia
3. Sliwa6 + Żwania
4. Zwierzak
5. Lidka
6. Zet
7. Dredzik
8. Jack72
9. Gosia
10. Mr.Wąski (Mrs.Wąska)
11.Pxj
12.Kasia
13. kamilborkowski
14. Yaro_74 + Lena
15. Crimson + Jola
16. Przemek
17. Pawian
18. pepperss
19. Marek (truskawka)
20. jacek.m
Trasa 2 :
1.
2.
3.
...
Trasa 3:
1.
2.
3.
...
Trasa 4.......



Awatar użytkownika
waldeman
A
Posty: 372
Rejestracja: 07 lis 2016, 16:15
Lokalizacja: Bogatynia

Re: XII zlot V-Strom Przesieka - Trasy

Post autor: waldeman »

Widzę że większość osób chce zobaczyć Zamek Trosky i Czeski Raj . Więc wrzucam poprawioną trasę . Czesi dość mocno wzięli się za remonty i pozamykali część dróg . Do tego , po zimie jest już otwarta droga nr 290 - a ją chcę wam pokazać . A więc macie tutaj aktualny ślad https://plan.tomtom.com/route/view/5e6e ... 42b1746095 Wejście na zamek jest biletowane . Koszt coś koło 200 koron. Myślę też żeby zrobić w tamtym rejonie popas, więc dobrze mieć korony w portfelu.


Mniejszość Niemiecka 3

Happy_Rider
A1
Posty: 32
Rejestracja: 13 lip 2023, 22:03

Re: XII zlot V-Strom Przesieka - Trasy

Post autor: Happy_Rider »

Ja wiem, że dużo zależy od pogody, ale nikogo nie kusi pojechać w piątek do Piekielnych Dołów?



Awatar użytkownika
kamilborkowski
A2
Posty: 230
Rejestracja: 06 cze 2024, 12:20
Lokalizacja: Opole

Re: XII zlot V-Strom Przesieka - Trasy

Post autor: kamilborkowski »

Zobaczymy na miejscu. Możemy przecież spontanicznie się zebrać na małą przejażdżkę.


Yamaha FZ6N 2007 >> BMW F850GS

Awatar użytkownika
biblo
A+B+C+D
Posty: 2421
Rejestracja: 27 wrz 2016, 22:50
Lokalizacja: W-wa

Re: XII zlot V-Strom Przesieka - Trasy

Post autor: biblo »

waldeman pisze:
11 maja 2025, 21:34
Myślę też żeby zrobić w tamtym rejonie popas, więc dobrze mieć korony w portfelu.
Wielu "młodych" może się zdziwić, że nie wszędzie można płacić kartą :D

BTW, polecam też pamiętać o oryginałach dokumentów (dowód osobisty, prawko, dow. rej.), bo w dobie mObywatela wiele osób ich ze sobą nie wozi...
Ocena: 11.76471%


Pozdrawiam,
Jacek

______________________________________________
|Sportster IRON 883™|DL650AK8|Triumph Tiger Explorer XC + Honda Forza 350|

Bo przecież najważniejsze są widoki... 8-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania i zloty”