Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ogłoszenie duszpasterskie
Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.
Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych
*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo
Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.
Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych
*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo
XII zlot V-Strom Przesieka - Trasy
Re: XII zlot V-Strom Przesieka - Trasy
Tylko Lidka pojedzie na swoim … 
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Marcin (zwierzak)
----------------------
Szary DL1000 2016 -> R1300GS Triple Black
----------------------
Szary DL1000 2016 -> R1300GS Triple Black
Re: XII zlot V-Strom Przesieka - Trasy
Trasa 1:
1.Staszek_s + Kasia
2. Lukas76 + AntyAsia
3. Sliwa6 + Żwania
4. Zwierzak + Lidka
5. Zet
6. Dredzik
7. Jack72
8. Gosia
9. Mr.Wąski (Mrs.Wąska)
10.
11.
...
Trasa 2 :
1.
2.
3.
...
Trasa 3:
1.
2.
3.
...
Trasa 4.......
1.Staszek_s + Kasia
2. Lukas76 + AntyAsia
3. Sliwa6 + Żwania
4. Zwierzak + Lidka
5. Zet
6. Dredzik
7. Jack72
8. Gosia
9. Mr.Wąski (Mrs.Wąska)
10.
11.
...
Trasa 2 :
1.
2.
3.
...
Trasa 3:
1.
2.
3.
...
Trasa 4.......
Romet R125 vel Debeściak
Suzuki DL650 XAM2 vel Ziutek
SP8WAS KO10aa
Suzuki DL650 XAM2 vel Ziutek
SP8WAS KO10aa
Re: XII zlot V-Strom Przesieka - Trasy
Patrząc na popularność tej trasy chyba trzeba będzie jechać w podgrupach
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Marcin (zwierzak)
----------------------
Szary DL1000 2016 -> R1300GS Triple Black
----------------------
Szary DL1000 2016 -> R1300GS Triple Black
Re: XII zlot V-Strom Przesieka - Trasy
Trasa 1:
1.Staszek_s + Kasia
2. Lukas76 + AntyAsia
3. Sliwa6 + Żwania
4. Zwierzak
5. Lidka
6. Zet
7. Dredzik
8. Jack72
9. Gosia
10. Mr.Wąski (Mrs.Wąska)
11.Pxj
12.Kasia
...
Trasa 2 :
1.
2.
3.
...
Trasa 3:
1.
2.
3.
...
Trasa 4.......
1.Staszek_s + Kasia
2. Lukas76 + AntyAsia
3. Sliwa6 + Żwania
4. Zwierzak
5. Lidka
6. Zet
7. Dredzik
8. Jack72
9. Gosia
10. Mr.Wąski (Mrs.Wąska)
11.Pxj
12.Kasia
...
Trasa 2 :
1.
2.
3.
...
Trasa 3:
1.
2.
3.
...
Trasa 4.......
Re: XII zlot V-Strom Przesieka - Trasy
Trasa 1:
1.Staszek_s + Kasia
2. Lukas76 + AntyAsia
3. Sliwa6 + Żwania
4. Zwierzak + Lidka
5. Zet
6. Dredzik
7. Jack72
8. Gosia
9. pxj
10. Kasia
11.
12.
13.
...
Trasa 2 :
1.
2.
3.
...
Trasa 3:
1.
2.
3.
...
Trasa 4.......
1.Staszek_s + Kasia
2. Lukas76 + AntyAsia
3. Sliwa6 + Żwania
4. Zwierzak + Lidka
5. Zet
6. Dredzik
7. Jack72
8. Gosia
9. pxj
10. Kasia
11.
12.
13.
...
Trasa 2 :
1.
2.
3.
...
Trasa 3:
1.
2.
3.
...
Trasa 4.......
W posiadaniu Honda CBF125, Suzuki DL650 K8, Honda CB500F, BMW F800GS, Honda NC750X żony.
Re: XII zlot V-Strom Przesieka - Trasy
Trasa 1:
1.Staszek_s + Kasia
2. Lukas76 + AntyAsia
3. Sliwa6 + Żwania
4. Zwierzak
5. Lidka
6. Zet
7. Dredzik
8. Jack72
9. Gosia
10. Mr.Wąski (Mrs.Wąska)
11.Pxj
12.Kasia
...
Trasa 2 :
1.
2.
3.
...
Trasa 3:
1.
2.
3.
...
Trasa 4.......
1.Staszek_s + Kasia
2. Lukas76 + AntyAsia
3. Sliwa6 + Żwania
4. Zwierzak
5. Lidka
6. Zet
7. Dredzik
8. Jack72
9. Gosia
10. Mr.Wąski (Mrs.Wąska)
11.Pxj
12.Kasia
...
Trasa 2 :
1.
2.
3.
...
Trasa 3:
1.
2.
3.
...
Trasa 4.......
- kamilborkowski
- A2
- Posty: 230
- Rejestracja: 06 cze 2024, 12:20
- Lokalizacja: Opole
Re: XII zlot V-Strom Przesieka - Trasy
Trasa 1:
1.Staszek_s + Kasia
2. Lukas76 + AntyAsia
3. Sliwa6 + Żwania
4. Zwierzak
5. Lidka
6. Zet
7. Dredzik
8. Jack72
9. Gosia
10. Mr.Wąski (Mrs.Wąska)
11.Pxj
12.Kasia
13. kamilborkowski
...
Trasa 2 :
1.
2.
3.
...
Trasa 3:
1.
2.
3.
...
Trasa 4.......
1.Staszek_s + Kasia
2. Lukas76 + AntyAsia
3. Sliwa6 + Żwania
4. Zwierzak
5. Lidka
6. Zet
7. Dredzik
8. Jack72
9. Gosia
10. Mr.Wąski (Mrs.Wąska)
11.Pxj
12.Kasia
13. kamilborkowski
...
Trasa 2 :
1.
2.
3.
...
Trasa 3:
1.
2.
3.
...
Trasa 4.......
Yamaha FZ6N 2007 >> BMW F850GS
Re: XII zlot V-Strom Przesieka - Trasy
Trasa 1:
1.Staszek_s + Kasia
2. Lukas76 + AntyAsia
3. Sliwa6 + Żwania
4. Zwierzak
5. Lidka
6. Zet
7. Dredzik
8. Jack72
9. Gosia
10. Mr.Wąski (Mrs.Wąska)
11.Pxj
12.Kasia
13. kamilborkowski
14. Yaro_74 + Lena
...
Trasa 2 :
1.
2.
3.
...
Trasa 3:
1.
2.
3.
...
Trasa 4.......
1.Staszek_s + Kasia
2. Lukas76 + AntyAsia
3. Sliwa6 + Żwania
4. Zwierzak
5. Lidka
6. Zet
7. Dredzik
8. Jack72
9. Gosia
10. Mr.Wąski (Mrs.Wąska)
11.Pxj
12.Kasia
13. kamilborkowski
14. Yaro_74 + Lena
...
Trasa 2 :
1.
2.
3.
...
Trasa 3:
1.
2.
3.
...
Trasa 4.......
DL 650 AL2
Re: XII zlot V-Strom Przesieka - Trasy
Trasa 1:
1.Staszek_s + Kasia
2. Lukas76 + AntyAsia
3. Sliwa6 + Żwania
4. Zwierzak
5. Lidka
6. Zet
7. Dredzik
8. Jack72
9. Gosia
10. Mr.Wąski (Mrs.Wąska)
11.Pxj
12.Kasia
13. kamilborkowski
14. Yaro_74 + Lena
15. Crimson + Jola
...
Trasa 2 :
1.
2.
3.
...
Trasa 3:
1.
2.
3.
...
Trasa 4.......
1.Staszek_s + Kasia
2. Lukas76 + AntyAsia
3. Sliwa6 + Żwania
4. Zwierzak
5. Lidka
6. Zet
7. Dredzik
8. Jack72
9. Gosia
10. Mr.Wąski (Mrs.Wąska)
11.Pxj
12.Kasia
13. kamilborkowski
14. Yaro_74 + Lena
15. Crimson + Jola
...
Trasa 2 :
1.
2.
3.
...
Trasa 3:
1.
2.
3.
...
Trasa 4.......
DL 650 AL6 --> CRF 1100 ATAS --> brak --> CRF1100 ATAS DTC
Re: XII zlot V-Strom Przesieka - Trasy
Trasa 1:
1.Staszek_s + Kasia
2. Lukas76 + AntyAsia
3. Sliwa6 + Żwania
4. Zwierzak
5. Lidka
6. Zet
7. Dredzik
8. Jack72
9. Gosia
10. Mr.Wąski (Mrs.Wąska)
11.Pxj
12.Kasia
13. kamilborkowski
14. Yaro_74 + Lena
15. Crimson + Jola
16. Przemek
...
Trasa 2 :
1.
2.
3.
...
Trasa 3:
1.
2.
3.
...
Trasa 4.......
1.Staszek_s + Kasia
2. Lukas76 + AntyAsia
3. Sliwa6 + Żwania
4. Zwierzak
5. Lidka
6. Zet
7. Dredzik
8. Jack72
9. Gosia
10. Mr.Wąski (Mrs.Wąska)
11.Pxj
12.Kasia
13. kamilborkowski
14. Yaro_74 + Lena
15. Crimson + Jola
16. Przemek
...
Trasa 2 :
1.
2.
3.
...
Trasa 3:
1.
2.
3.
...
Trasa 4.......
Minsk->MG Griso 1100->BMW K1200S->Vstrom 650->KTM 450 EXC->KTM 1190->Vstrom 1000XT->Kawasaki Z900RS+Vstrom 800DE
Re: XII zlot V-Strom Przesieka - Trasy
Trasa 1:
1.Staszek_s + Kasia
2. Lukas76 + AntyAsia
3. Sliwa6 + Żwania
4. Zwierzak
5. Lidka
6. Zet
7. Dredzik
8. Jack72
9. Gosia
10. Mr.Wąski (Mrs.Wąska)
11.Pxj
12.Kasia
13. kamilborkowski
14. Yaro_74 + Lena
15. Crimson + Jola
16. Przemek
17. Pawian
...
Trasa 2 :
1.
2.
3.
...
Trasa 3:
1.
2.
3.
...
Trasa 4.......
Jadę chętnie 1 a w piątek przelecę się trasą 4
1.Staszek_s + Kasia
2. Lukas76 + AntyAsia
3. Sliwa6 + Żwania
4. Zwierzak
5. Lidka
6. Zet
7. Dredzik
8. Jack72
9. Gosia
10. Mr.Wąski (Mrs.Wąska)
11.Pxj
12.Kasia
13. kamilborkowski
14. Yaro_74 + Lena
15. Crimson + Jola
16. Przemek
17. Pawian
...
Trasa 2 :
1.
2.
3.
...
Trasa 3:
1.
2.
3.
...
Trasa 4.......
Jadę chętnie 1 a w piątek przelecę się trasą 4
Honda Varadero XL 125 >> V-Strom 650 AL2 Rudy 
Re: XII zlot V-Strom Przesieka - Trasy
Trasa 1:
1.Staszek_s + Kasia
2. Lukas76 + AntyAsia
3. Sliwa6 + Żwania
4. Zwierzak
5. Lidka
6. Zet
7. Dredzik
8. Jack72
9. Gosia
10. Mr.Wąski (Mrs.Wąska)
11.Pxj
12.Kasia
13. kamilborkowski
14. Yaro_74 + Lena
15. Crimson + Jola
16. Przemek
17. Pawian
18. pepperss
19. Marek (truskawka)
...
Trasa 2 :
1.
2.
3.
...
Trasa 3:
1.
2.
3.
...
Trasa 4.......
1.Staszek_s + Kasia
2. Lukas76 + AntyAsia
3. Sliwa6 + Żwania
4. Zwierzak
5. Lidka
6. Zet
7. Dredzik
8. Jack72
9. Gosia
10. Mr.Wąski (Mrs.Wąska)
11.Pxj
12.Kasia
13. kamilborkowski
14. Yaro_74 + Lena
15. Crimson + Jola
16. Przemek
17. Pawian
18. pepperss
19. Marek (truskawka)
...
Trasa 2 :
1.
2.
3.
...
Trasa 3:
1.
2.
3.
...
Trasa 4.......
Re: XII zlot V-Strom Przesieka - Trasy
Czy to już pora żeby ogłosić że będzie tylko jedna trasa? 
Marcin
DL 650 AL2 Metallic Fox Orange - Chudy Rudy Obecnie zdemotoryzowany
DL 650 AL2 Metallic Fox Orange - Chudy Rudy Obecnie zdemotoryzowany
Re: XII zlot V-Strom Przesieka - Trasy
Nawet jeśli odjedziemy w podgrupach co 5-10 minut, to i tak na "popasie" zrobi się mini-zlot 
Marcin (zwierzak)
----------------------
Szary DL1000 2016 -> R1300GS Triple Black
----------------------
Szary DL1000 2016 -> R1300GS Triple Black
Re: XII zlot V-Strom Przesieka - Trasy
pepperss pisze: ↑08 maja 2025, 18:10Trasa 1:
1.Staszek_s + Kasia
2. Lukas76 + AntyAsia
3. Sliwa6 + Żwania
4. Zwierzak
5. Lidka
6. Zet
7. Dredzik
8. Jack72
9. Gosia
10. Mr.Wąski (Mrs.Wąska)
11.Pxj
12.Kasia
13. kamilborkowski
14. Yaro_74 + Lena
15. Crimson + Jola
16. Przemek
17. Pawian
18. pepperss
19. Marek (truskawka)
20. jacek.m
Trasa 2 :
1.
2.
3.
...
Trasa 3:
1.
2.
3.
...
Trasa 4.......
Re: XII zlot V-Strom Przesieka - Trasy
Widzę że większość osób chce zobaczyć Zamek Trosky i Czeski Raj . Więc wrzucam poprawioną trasę . Czesi dość mocno wzięli się za remonty i pozamykali część dróg . Do tego , po zimie jest już otwarta droga nr 290 - a ją chcę wam pokazać . A więc macie tutaj aktualny ślad https://plan.tomtom.com/route/view/5e6e ... 42b1746095 Wejście na zamek jest biletowane . Koszt coś koło 200 koron. Myślę też żeby zrobić w tamtym rejonie popas, więc dobrze mieć korony w portfelu.
Mniejszość Niemiecka 3
-
Happy_Rider
- A1
- Posty: 32
- Rejestracja: 13 lip 2023, 22:03
Re: XII zlot V-Strom Przesieka - Trasy
Ja wiem, że dużo zależy od pogody, ale nikogo nie kusi pojechać w piątek do Piekielnych Dołów? 

- kamilborkowski
- A2
- Posty: 230
- Rejestracja: 06 cze 2024, 12:20
- Lokalizacja: Opole
Re: XII zlot V-Strom Przesieka - Trasy
Zobaczymy na miejscu. Możemy przecież spontanicznie się zebrać na małą przejażdżkę.
Yamaha FZ6N 2007 >> BMW F850GS
Re: XII zlot V-Strom Przesieka - Trasy
Wielu "młodych" może się zdziwić, że nie wszędzie można płacić kartą
BTW, polecam też pamiętać o oryginałach dokumentów (dowód osobisty, prawko, dow. rej.), bo w dobie mObywatela wiele osób ich ze sobą nie wozi...
- Ocena: 11.76471%
Pozdrawiam,
Jacek
______________________________________________
|Sportster IRON 883™|DL650AK8|Triumph Tiger Explorer XC + Honda Forza 350|
Bo przecież najważniejsze są widoki...
Jacek
______________________________________________
|Sportster IRON 883™|DL650AK8|Triumph Tiger Explorer XC + Honda Forza 350|
Bo przecież najważniejsze są widoki...