Post
autor: Hawk1985 »
Viciv pisze:Hawk1985 pisze: ↑31 mar 2024, 12:16
Jakbyś chciał to mam coś takiego
Kupiłem stelaż bagażnika do pomalowania, i tam były założone te adaptery.
Tak to wygląda u mnie na motocyklu (co prawda mam inny model płyty).
Cześć
Masz może jeszcze te kątowniczki?
Hej, mam pisz na pw
Wytapatalkowano
Jawa 20 -> ... -> KSL 125 -> XL650V -> DL650 -> XF650 -> DL650 -> Fuoco 500 -> F650+VX800 -> DL650