Reszta kwoty również na konto
Ogłoszenie duszpasterskie
Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.
Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych
*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo
Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.
Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych
*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo
XIV Zlot Forum V-Strom - Skoki Duże, 3-5.07.2026
- moto_czort
- A1
- Posty: 61
- Rejestracja: 25 wrz 2021, 21:01
Re: XIV Zlot Forum V-Strom - Skoki Duże, 3-5.07.2026
VOGE DS 900 X
CFMoto 450 MT
CFMoto 450 MT
- moto_czort
- A1
- Posty: 61
- Rejestracja: 25 wrz 2021, 21:01
Re: XIV Zlot Forum V-Strom - Skoki Duże, 3-5.07.2026
Moi Drodzy.
Zaliczki wpłacamy do 15.06.2026.
Resztę kwoty, na to samo konto do końca czerwca 2026.
Widzimy się już niedługo, pozdrawiamy!
Zaliczki wpłacamy do 15.06.2026.
Resztę kwoty, na to samo konto do końca czerwca 2026.
Widzimy się już niedługo, pozdrawiamy!
- Ocena: 5.88235%
VOGE DS 900 X
CFMoto 450 MT
CFMoto 450 MT
Re: XIV Zlot Forum V-Strom - Skoki Duże, 3-5.07.2026
Reszta kasiorki poszła. Jak by była dwójka to poprosimy z Agą.
- Ocena: 5.88235%
Ogar205>CZ175>MZ250 z koszem>JunakM10>ETZ250>IntruderVL800>IntruderC1500>Vstrom1000 2016>CRS250> IMPERIALE400+RE HIMALAYAN 452
Wszyscy mamy dwa życia. To drugie zaczyna się w chwili,gdy zdamy sobie sprawę,że mamy tylko jedno.
Wszyscy mamy dwa życia. To drugie zaczyna się w chwili,gdy zdamy sobie sprawę,że mamy tylko jedno.
Re: XIV Zlot Forum V-Strom - Skoki Duże, 3-5.07.2026
Coś takiego, z tym, ze odcinek Wloclawek -Torun, ok. 70 km to szutry i drogi gruntowe przez lasy (legalne) w tym moga byc krotki odcinek z piachem, sprobowalbym sprawdzic ile metrow.
w Toruniu i Ciechocinku parking moze byc platny, bo jeden jest blisko starowki, a drugi koło tężni. W Nieszawie przeprawa promem. Powrot dalej do zapory i asfaltem do Skokow.
- Ocena: 5.88235%
DL650XAL7
Re: XIV Zlot Forum V-Strom - Skoki Duże, 3-5.07.2026
Trasa marzenie. Moja druga połowa już się nie może doczekać odcinka szutrowego. Po mazurach i górskich odcinach pokochała bezdroża i widoki które oferują.
Wysłane z mojego SM-M526BR przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego SM-M526BR przy użyciu Tapatalka
Yamaha Diversion 600--> Yamaha FZS600 --> V-Strom 1000XT AL8
- moto_czort
- A1
- Posty: 61
- Rejestracja: 25 wrz 2021, 21:01
Re: XIV Zlot Forum V-Strom - Skoki Duże, 3-5.07.2026
Dasz radę udostępnić chętnym GPXa?Bip pisze: ↑14 cze 2026, 21:44Coś takiego, z tym, ze odcinek Wloclawek -Torun, ok. 70 km to szutry i drogi gruntowe przez lasy (legalne) w tym moga byc krotki odcinek z piachem, sprobowalbym sprawdzic ile metrow.
w Toruniu i Ciechocinku parking moze byc platny, bo jeden jest blisko starowki, a drugi koło tężni. W Nieszawie przeprawa promem. Powrot dalej do zapory i asfaltem do Skokow.
IMG_2863.jpeg
VOGE DS 900 X
CFMoto 450 MT
CFMoto 450 MT
Re: XIV Zlot Forum V-Strom - Skoki Duże, 3-5.07.2026
Tak oczywiście, w piątek ją doszlifuje i pójdzie
- Ocena: 5.88235%
DL650XAL7