Ogłoszenie duszpasterskie

Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.

Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych


*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo :)

XIV Zlot Forum V-Strom - Skoki Duże, 3-5.07.2026

Wspólnie razem..
Awatar użytkownika
moto_czort
A1
Posty: 61
Rejestracja: 25 wrz 2021, 21:01

Re: XIV Zlot Forum V-Strom - Skoki Duże, 3-5.07.2026

Post autor: moto_czort »

skrzysiek pisze:
26 maja 2026, 20:41
W przypadku zaliczkowania, reszta kasy na miejscu?
Reszta kwoty również na konto


VOGE DS 900 X
CFMoto 450 MT

Awatar użytkownika
moto_czort
A1
Posty: 61
Rejestracja: 25 wrz 2021, 21:01

Re: XIV Zlot Forum V-Strom - Skoki Duże, 3-5.07.2026

Post autor: moto_czort »

Moi Drodzy.
Zaliczki wpłacamy do 15.06.2026.
Resztę kwoty, na to samo konto do końca czerwca 2026.
Widzimy się już niedługo, pozdrawiamy!
Ocena: 5.88235%


VOGE DS 900 X
CFMoto 450 MT

Awatar użytkownika
JARON
A+B+C+D
Posty: 2186
Rejestracja: 04 paź 2016, 14:51
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: XIV Zlot Forum V-Strom - Skoki Duże, 3-5.07.2026

Post autor: JARON »

Reszta kasiorki poszła. Jak by była dwójka to poprosimy z Agą.
Ocena: 5.88235%


Ogar205>CZ175>MZ250 z koszem>JunakM10>ETZ250>IntruderVL800>IntruderC1500>Vstrom1000 2016>CRS250> IMPERIALE400+RE HIMALAYAN 452
Wszyscy mamy dwa życia. To drugie zaczyna się w chwili,gdy zdamy sobie sprawę,że mamy tylko jedno.

Awatar użytkownika
Bip
A+B
Posty: 522
Rejestracja: 27 paź 2020, 02:50
Lokalizacja: WPI

Re: XIV Zlot Forum V-Strom - Skoki Duże, 3-5.07.2026

Post autor: Bip »

JARON pisze:
29 maja 2026, 12:01
A dasz radę ułożyć fajną trasę tak,żeby nie wracać tymi samymi drogami? Bo mam wrażenie,że trasa wychodzi cały czas po lewej stronie Wisły? A może da się popływać tam promem? Lubię promy rzeczne ;-)
Coś takiego, z tym, ze odcinek Wloclawek -Torun, ok. 70 km to szutry i drogi gruntowe przez lasy (legalne) w tym moga byc krotki odcinek z piachem, sprobowalbym sprawdzic ile metrow.
w Toruniu i Ciechocinku parking moze byc platny, bo jeden jest blisko starowki, a drugi koło tężni. W Nieszawie przeprawa promem. Powrot dalej do zapory i asfaltem do Skokow.

IMG_2863.jpeg
IMG_2863.jpeg (2.17 MiB) Przejrzano 156 razy
Ocena: 5.88235%


DL650XAL7

Awatar użytkownika
raduch85
A+B
Posty: 715
Rejestracja: 21 mar 2018, 11:17
Lokalizacja: Oleśnica

Re: XIV Zlot Forum V-Strom - Skoki Duże, 3-5.07.2026

Post autor: raduch85 »

Trasa marzenie. Moja druga połowa już się nie może doczekać odcinka szutrowego. Po mazurach i górskich odcinach pokochała bezdroża i widoki które oferują.

Wysłane z mojego SM-M526BR przy użyciu Tapatalka



Yamaha Diversion 600--> Yamaha FZS600 --> V-Strom 1000XT AL8

Awatar użytkownika
moto_czort
A1
Posty: 61
Rejestracja: 25 wrz 2021, 21:01

Re: XIV Zlot Forum V-Strom - Skoki Duże, 3-5.07.2026

Post autor: moto_czort »

Bip pisze:
14 cze 2026, 21:44
JARON pisze:
29 maja 2026, 12:01
A dasz radę ułożyć fajną trasę tak,żeby nie wracać tymi samymi drogami? Bo mam wrażenie,że trasa wychodzi cały czas po lewej stronie Wisły? A może da się popływać tam promem? Lubię promy rzeczne ;-)
Coś takiego, z tym, ze odcinek Wloclawek -Torun, ok. 70 km to szutry i drogi gruntowe przez lasy (legalne) w tym moga byc krotki odcinek z piachem, sprobowalbym sprawdzic ile metrow.
w Toruniu i Ciechocinku parking moze byc platny, bo jeden jest blisko starowki, a drugi koło tężni. W Nieszawie przeprawa promem. Powrot dalej do zapory i asfaltem do Skokow.


IMG_2863.jpeg
Dasz radę udostępnić chętnym GPXa?


VOGE DS 900 X
CFMoto 450 MT

Awatar użytkownika
Bip
A+B
Posty: 522
Rejestracja: 27 paź 2020, 02:50
Lokalizacja: WPI

Re: XIV Zlot Forum V-Strom - Skoki Duże, 3-5.07.2026

Post autor: Bip »

Tak oczywiście, w piątek ją doszlifuje i pójdzie
Ocena: 5.88235%


DL650XAL7

ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania i zloty”