Ogłoszenie duszpasterskie

Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.

Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych


*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo :)

Stopka centralana Dl 1000 z 02

Wszystko to co my wiemy, a manuale nie podają :)
Kubapoli
AM
Posty: 10
Rejestracja: 29 sty 2017, 15:52

Stopka centralana Dl 1000 z 02

Post autor: Kubapoli »

Witam, jestem tu krótko ale w wyszukiwarce nie znalazłem. :?

Panowie poszukuje schematu z wymiarami szkicu lub całego manualna jak wykonać stopkę centralną do dl 1000. :mrgreen:

Ewentualnie jeśli już nikt nie ma kogoś kto wykonuję takie cudo w przystępnej cenie.
POZDRAWIAM



Awatar użytkownika
JacekB
A2
Posty: 292
Rejestracja: 07 paź 2016, 20:10
Lokalizacja: Gliwice

Re: Stopka centralana Dl 1000 z 02

Post autor: JacekB »

Na starym forum był wątek stopki do małego DL, tu masz linka http://www.vstromclub.fora.pl/patenty-i ... 17242.html


Motocykl jest jak Media Markt,Nie dla idiotów!
DL650 K4

Kubapoli
AM
Posty: 10
Rejestracja: 29 sty 2017, 15:52

Re: Stopka centralana Dl 1000 z 02

Post autor: Kubapoli »

a ktoś powie czy będzie się różniło wiele od małego do dużego...



Awatar użytkownika
Grzechu (Kobyłka)
A+B+C+D
Posty: 2060
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:55
Lokalizacja: Opole

Re: Stopka centralana Dl 1000 z 02

Post autor: Grzechu (Kobyłka) »

No będzie trochę większe :D


Honda Transalp 650XL + Suzuki V-Strom DL 1000 ABS 2016
SP6AZE

Kubapoli
AM
Posty: 10
Rejestracja: 29 sty 2017, 15:52

Re: Stopka centralana Dl 1000 z 02

Post autor: Kubapoli »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



Awatar użytkownika
KIERAS
A2
Posty: 212
Rejestracja: 03 lut 2017, 09:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Stopka centralana Dl 1000 z 02

Post autor: KIERAS »

Podlaczam się do tematu czy ktoś robił sobie stopkę do 1000 ca? Moja sw motech sie wywarła w mocowaniach do ramy. Ewentualnie czy ktoś robił lub może zrobić takie mocowanie?


Suzuki DL 1000 K4

Awatar użytkownika
KIERAS
A2
Posty: 212
Rejestracja: 03 lut 2017, 09:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Stopka centralana Dl 1000 z 02

Post autor: KIERAS »

Panowie potrzebuje zdjęcie złożone stopki bocznej i centralej aby uchwycić odleglosci miedzy nimi. Moto z roku 2004 poj. 1000. Przed slizgiem moglem motor stawiać na centralce mimo obnizenia. Teraz muszę podgrzać część na którą stawia się stopę i ustawić podobny kąt do tego co był. Ktoś wrzuci jakieś zdjecie lub zdjęcia najlepiej z miarą lub opisem?


Suzuki DL 1000 K4

Awatar użytkownika
kitza
A2
Posty: 266
Rejestracja: 30 wrz 2016, 21:16
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Stopka centralana Dl 1000 z 02

Post autor: kitza »

Daj znać jakie konkretnie wymiary Cię interesują to zrobię zdjęcia i pomierzę.Obrazek

Błędy w pisowni sponsoruje Tapatalk.


Romet Komar -> Suzuki GSF 600 Bandit -> Suzuki V-Strom 1000

Awatar użytkownika
Bali
A1
Posty: 86
Rejestracja: 11 wrz 2018, 15:57

Re: Stopka centralana Dl 1000 z 02

Post autor: Bali »

Tak dla ciekawości :)

Zakupiłem stopkę centralną od DL 650 ( Allegro hommade wzorowany chyba na sw motech 350 zł blachy sprężyny stopka ) . I wsadziłem ją do DL1000 2003r. Jedyną większą zmianą jakiej dokonałem to musiałem przespawać odbojnik na drugą stronę.

Całość wymaga jeszcze małych poprawek ( szlifowanie malowanie ) ale działa :).



ODPOWIEDZ

Wróć do „Patenty i usprawnienia”