Ogłoszenie duszpasterskie

Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.

Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych


*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo :)

G2 Throttle Tamer - bardzo ciekawa idea. "Kce to!"

Wszystko to co my wiemy, a manuale nie podają :)
Awatar użytkownika
Pyxis
A+B+C+D
Posty: 2322
Rejestracja: 21 wrz 2016, 22:29
Lokalizacja: Strzegom (dolnośląskie)
Kontakt:

Re: G2 Throttle Tamer - bardzo ciekawa idea. "Kce to!"

Post autor: Pyxis »

gorghu pisze:Panowie. zamawiajcie. testujcie. jak się okaże że zostaje przy swoim "sztormiaku" to pewnie tez byłbym zainteresowany :)
Widze "lepszy cfaniak". ;-)


( . Y . )
Parafrazujac: Trafiaja sie szaleni motocyklisci, ale nie ma starych szalonych motocyklistow.
Bialy dziobaty DL 650 AL2

Awatar użytkownika
Struna
A+B+C+D+E+T
Posty: 5431
Rejestracja: 08 sie 2017, 15:26
Lokalizacja: Skawina/Kraków
Kontakt:

Re: G2 Throttle Tamer - bardzo ciekawa idea. "Kce to!"

Post autor: Struna »

Ok, research wyszedł pozytywnie. Po nitce do kłębka i znalazłem w Krakowie firmę ( Defender ) , która jest na liście dystrybutorów PartsEurope, a ten z kolei jest dystrybutorem G2 na Europę.

Nie przedłużając - niektóre modele mają nawet na stanie ( Ci w PartsEurope ), inne figurują w katalogu, ale stanu brak.
Defender wysłał zapytanie do EuropeParts czy mogą ściągnąć jakieś konkretne modele i mają mi dać znać.

Ceny - no tu jest tak sobie, taki rollgaz z w zasadzie dowolnym typem krzywki to koszt około 73 Euro netto co daje około 380 zeta brutto ( zakładając kurs 4,30 ) i niestety ilość zamawianych sztuk nie wpływa na cenę ( no może jakby kontener wziąć, to wpłynie :) )


DL 650 AK7, DRZ 400S - http://www.gcstuning.pl

Awatar użytkownika
Pyxis
A+B+C+D
Posty: 2322
Rejestracja: 21 wrz 2016, 22:29
Lokalizacja: Strzegom (dolnośląskie)
Kontakt:

Re: G2 Throttle Tamer - bardzo ciekawa idea. "Kce to!"

Post autor: Pyxis »

Dzieki za sledztwo i za info.
W takim razie dzwonie do nich i pytam.


( . Y . )
Parafrazujac: Trafiaja sie szaleni motocyklisci, ale nie ma starych szalonych motocyklistow.
Bialy dziobaty DL 650 AL2

Awatar użytkownika
Pyxis
A+B+C+D
Posty: 2322
Rejestracja: 21 wrz 2016, 22:29
Lokalizacja: Strzegom (dolnośląskie)
Kontakt:

Re: G2 Throttle Tamer - bardzo ciekawa idea. "Kce to!"

Post autor: Pyxis »

Dodzwonilem sie. Nikt nic nie wie, firma G2 nieznana, nie wiedza czy moga miec i kiedy. Czyli standard. :-)
Maja sie dowiedziec i oddzwonic, czyli ja zadzwonie jutro.

Jak cos bede wiedzial, to napisze. Ty jak cos to tez daj znaka, bo trafilismy chyba na rozne piony zaopatrzeniowo-decyzyjne. ;-)


( . Y . )
Parafrazujac: Trafiaja sie szaleni motocyklisci, ale nie ma starych szalonych motocyklistow.
Bialy dziobaty DL 650 AL2

Awatar użytkownika
Struna
A+B+C+D+E+T
Posty: 5431
Rejestracja: 08 sie 2017, 15:26
Lokalizacja: Skawina/Kraków
Kontakt:

Re: G2 Throttle Tamer - bardzo ciekawa idea. "Kce to!"

Post autor: Struna »

Mi oddzwonili - do ściągnięcia, ale to czego nie mają na stanie to czas realizacji około 2 miesiące.
Koleś z USA ( wprost z G2 ) napisał, że gdyby był problem z nabyciem lokalnie, to można bezpośrednio od nich - są w stanie wysłać do Polski.


DL 650 AK7, DRZ 400S - http://www.gcstuning.pl

Awatar użytkownika
Pyxis
A+B+C+D
Posty: 2322
Rejestracja: 21 wrz 2016, 22:29
Lokalizacja: Strzegom (dolnośląskie)
Kontakt:

Re: G2 Throttle Tamer - bardzo ciekawa idea. "Kce to!"

Post autor: Pyxis »

A ten Tamer co ja sie czaje maja moze?
Z kim lapales kontakt? Jaki czas wysylki bezposrednio z G2? Tez 2 mce?


( . Y . )
Parafrazujac: Trafiaja sie szaleni motocyklisci, ale nie ma starych szalonych motocyklistow.
Bialy dziobaty DL 650 AL2

Awatar użytkownika
Struna
A+B+C+D+E+T
Posty: 5431
Rejestracja: 08 sie 2017, 15:26
Lokalizacja: Skawina/Kraków
Kontakt:

Re: G2 Throttle Tamer - bardzo ciekawa idea. "Kce to!"

Post autor: Struna »

W Defenderze - jakiś koleś odebrał, przyjął zapytanie, wziął numer ode mnie i powiedział, że oddzwoni.
Oddzwonił jakiś czas temu i powiedział co i jak.

A w G2 napisałem na maila ze strony i odpisał mi Gary Gibbs.
Nie pytałem go jeszcze o ewentualny czas realizacji, ale zapewne nietrudno sobie wyobrazić, że jak transportem morskim, to równie długo, a jak lotniczym, to krócej.
HGW jak z cłem.


DL 650 AK7, DRZ 400S - http://www.gcstuning.pl

Awatar użytkownika
Struna
A+B+C+D+E+T
Posty: 5431
Rejestracja: 08 sie 2017, 15:26
Lokalizacja: Skawina/Kraków
Kontakt:

Re: G2 Throttle Tamer - bardzo ciekawa idea. "Kce to!"

Post autor: Struna »

Dopytałem gościa z G2, może wysłać choćby dzisiaj.
Poprosiłem o wycenę z kosztami transportu.


DL 650 AK7, DRZ 400S - http://www.gcstuning.pl

Awatar użytkownika
Pyxis
A+B+C+D
Posty: 2322
Rejestracja: 21 wrz 2016, 22:29
Lokalizacja: Strzegom (dolnośląskie)
Kontakt:

Re: G2 Throttle Tamer - bardzo ciekawa idea. "Kce to!"

Post autor: Pyxis »

No to czekam na info.


( . Y . )
Parafrazujac: Trafiaja sie szaleni motocyklisci, ale nie ma starych szalonych motocyklistow.
Bialy dziobaty DL 650 AL2

Awatar użytkownika
Struna
A+B+C+D+E+T
Posty: 5431
Rejestracja: 08 sie 2017, 15:26
Lokalizacja: Skawina/Kraków
Kontakt:

Re: G2 Throttle Tamer - bardzo ciekawa idea. "Kce to!"

Post autor: Struna »

Ok, to mam dwie opcje.
Jedna - wysyłka lotnicza bezpośrednio od nich w cenie 33.5 USD. Nie wiadomo czy oclą, więc cena jakby może się zmienić.
Druga - kumpel co tydzień targa części ze stanów i można by do niego się podpiąć, wtedy kwestię cła mamy z bani, bo on i tak wszystko cli.


DL 650 AK7, DRZ 400S - http://www.gcstuning.pl

Awatar użytkownika
Pyxis
A+B+C+D
Posty: 2322
Rejestracja: 21 wrz 2016, 22:29
Lokalizacja: Strzegom (dolnośląskie)
Kontakt:

Re: G2 Throttle Tamer - bardzo ciekawa idea. "Kce to!"

Post autor: Pyxis »

Jesli w opcji drugiej jest clo ktore w opcji pierwszej jest warunkowe, to moze v1?
Tak czy siak podaj numer konta na priv. :-)


( . Y . )
Parafrazujac: Trafiaja sie szaleni motocyklisci, ale nie ma starych szalonych motocyklistow.
Bialy dziobaty DL 650 AL2

Awatar użytkownika
Struna
A+B+C+D+E+T
Posty: 5431
Rejestracja: 08 sie 2017, 15:26
Lokalizacja: Skawina/Kraków
Kontakt:

Re: G2 Throttle Tamer - bardzo ciekawa idea. "Kce to!"

Post autor: Struna »

W opcji drugiej to ja myślę, że właśnie jakby bez cła weźmiemy, bo to pójdzie w koszty firmy kumpla, ale jeszcze jutro to potwierdzę na 100%.


DL 650 AK7, DRZ 400S - http://www.gcstuning.pl

Awatar użytkownika
Pyxis
A+B+C+D
Posty: 2322
Rejestracja: 21 wrz 2016, 22:29
Lokalizacja: Strzegom (dolnośląskie)
Kontakt:

Re: G2 Throttle Tamer - bardzo ciekawa idea. "Kce to!"

Post autor: Pyxis »

OK. Tylko nie narazaj kumpla na jakies dodatkowe koszta, bo nastepnym razem nie odbierze telefonu od Ciebie. ;-)


( . Y . )
Parafrazujac: Trafiaja sie szaleni motocyklisci, ale nie ma starych szalonych motocyklistow.
Bialy dziobaty DL 650 AL2

Awatar użytkownika
Struna
A+B+C+D+E+T
Posty: 5431
Rejestracja: 08 sie 2017, 15:26
Lokalizacja: Skawina/Kraków
Kontakt:

Re: G2 Throttle Tamer - bardzo ciekawa idea. "Kce to!"

Post autor: Struna »

Przy opcji z kumplem to jakby odpadła by kwota za przesyłkę ( czyli te niecałe 34 dolce ) natomiast będzie oclone.
Bezpośrednio prawdopodobnie będzie oclone ( choć jest cień nadziei, że jednak nie ) no i koszt wysyłki.

Czytałem nieco o cle z USA i generalnie dla przesyłek o wartości do 150 EUR adresowanych na osobę prywatną to prawie się nie zdarza clenie, aczkolwiek może się pojawić VAT, który przy cle ( 4,5% ) jednak robi już sporą różnicę ( 23% )

Myślę, że chyba można by się porwać na opcję bezpośrednią.

@Pyxis - weź zapodaj numer fona na PW


DL 650 AK7, DRZ 400S - http://www.gcstuning.pl

Awatar użytkownika
Pyxis
A+B+C+D
Posty: 2322
Rejestracja: 21 wrz 2016, 22:29
Lokalizacja: Strzegom (dolnośląskie)
Kontakt:

Re: G2 Throttle Tamer - bardzo ciekawa idea. "Kce to!"

Post autor: Pyxis »

Masz na PW


( . Y . )
Parafrazujac: Trafiaja sie szaleni motocyklisci, ale nie ma starych szalonych motocyklistow.
Bialy dziobaty DL 650 AL2

Awatar użytkownika
Seba
A
Posty: 425
Rejestracja: 21 wrz 2016, 19:48
Lokalizacja: Opole

Re: G2 Throttle Tamer - bardzo ciekawa idea. "Kce to!"

Post autor: Seba »

Jeżeli będziecie sprowadzać to jeżeli nie problem to też bym zamówił takie cudo.



Awatar użytkownika
Pyxis
A+B+C+D
Posty: 2322
Rejestracja: 21 wrz 2016, 22:29
Lokalizacja: Strzegom (dolnośląskie)
Kontakt:

Re: G2 Throttle Tamer - bardzo ciekawa idea. "Kce to!"

Post autor: Pyxis »

No juz zamowione i leci z USA.


( . Y . )
Parafrazujac: Trafiaja sie szaleni motocyklisci, ale nie ma starych szalonych motocyklistow.
Bialy dziobaty DL 650 AL2

Awatar użytkownika
kalinago
A2
Posty: 124
Rejestracja: 21 lis 2016, 19:24
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: G2 Throttle Tamer - bardzo ciekawa idea. "Kce to!"

Post autor: kalinago »

A czy zamiast tego nie lepiej przejść na "ride by wire" i wybrać sobie dowolny "tamer" za pomocą procka ? ;)



Awatar użytkownika
Struna
A+B+C+D+E+T
Posty: 5431
Rejestracja: 08 sie 2017, 15:26
Lokalizacja: Skawina/Kraków
Kontakt:

Re: G2 Throttle Tamer - bardzo ciekawa idea. "Kce to!"

Post autor: Struna »

a widziałeś może takie zestawy ?


DL 650 AK7, DRZ 400S - http://www.gcstuning.pl

Awatar użytkownika
Tymon
A1
Posty: 57
Rejestracja: 30 wrz 2016, 08:39
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: G2 Throttle Tamer - bardzo ciekawa idea. "Kce to!"

Post autor: Tymon »

JA tez chetny


DL 650 K7 ABS

ODPOWIEDZ

Wróć do „Patenty i usprawnienia”