Prośba o pomoc :
Medycy na ulicy
Pomożecie?

Bałkany: Bośnia Czarnogóra Albania

Co widzieliśmy, przeżyliśmy i co chcemy pokazać z naszych wypraw dalszych i bliższych
Grizzly
AM
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Bałkany: Bośnia Czarnogóra Albania

Postautor: Grizzly » 10 paź 2018, 19:03

Cześć

Wyprawa na Bałkany zakończona pełnym sukcesem. W Bałkanach to ja się po prostu ... zakochałem :D Wspaniałe, zapierające dech w piersiach widoki, pyszne jedzenie, przyjaźni ludzie i super klimat. Uważam nawet, że jest to region niedoceniony. No dobra poza Chorwacją :D 8 państw i 4 tys. km z czego głównie eksplorowane to Bośnia, Czarnogóra i północna Albania. Niezapomniana przygoda. Materiałów trochę zebrałem, będą główne atrakcje Czarnogóry, SH21, droga do Teth i różne takie ;) Najlepsze wspomnienia znajdują się w poniższym filmie, reszta pewnie kiedyś przy okazji, żeby pokazać co gdzie i jak. Bez zbędnego gadania zapraszam na krótką podróż razem ze mną. Dla tych co byli mogą powspominać, dla tych co nie byli, krótka, treściwa zachęta :D

https://youtu.be/0uYBNaDoeGg

Awatar użytkownika
JARON
A+B
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Re: Bałkany: Bośnia Czarnogóra Albania

Postautor: JARON » 10 paź 2018, 22:34

Super. :-)
Ogar205>CZ175>MZ250Jaskółka z koszem>Junak M10>MZ ETZ 250>Intruder VL800>Intruder C1500>SUZUKI V strom 1000 ABS 2016 PTERODAKTYL

Awatar użytkownika
kisman
AM
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postautor: kisman » 10 paź 2018, 23:57

Ekstra :)
Widoki poznaję, niestety sam byłem samochodem. Zgadzam się Bałkany są niedocenione :) Moje ulubione to Kotor, trasa nad samym jeziorem Szkoderskim, Kanion Tary i Durmitor. Mam nadzieję, że będzie mi kiedyś dane jechać tam na moto :)
Obrazek

andrus75
A1

Postautor: andrus75 » 11 paź 2018, 08:02

Ja tak samo. Niestety byłem autem. Montenegro jest piękne. Kotor piękny, jezioro szkoderskie wręcz niesamowite (woda w nim gorąca). Polecam odwiedzić plaże Murici Beach. Asfaltowa droga prawie do końca. Wąska, chyba z 20 km z od mostu na drodze głównej i tylko mijanki co kawałek bo dwa samochody się nie zmieszczą. Byłem w Chorwacji, Rumunii, Bułgarii ale Czarnogóra na mnie zrobiła największe wrażenie. Mam nadzieję że będę jeszcze mógł tam pojechać na Moto.

Wysłane z mojego Moto Z2 Play przy użyciu Tapatalka

staszek_s
A+B
Otrzymał podziękowań: 18 razy

Postautor: staszek_s » 11 paź 2018, 09:17

Gratuluję wyjazdu, też jestem pod wrażeniem tych okolic. W tym roku byliśmy drugi raz i jakoś nie chce ze łba wyjść, na pewno to nie koniec. Po to się kupuje DL'a żeby takie rzeczy odkrywać, puszką to bym klął na niektórych drogach na dziury, mijanki itp a motorem to tylko więcej radochy :)
Jedyne negatywne odczucie z Czarnogóry to niektórzy kamikadze za kierownicą, ścinają zakręty na szybkich drogach i dwa razy mało mnie taki nie skosił, trzeba uważać.
Yamaha Virago 535 > DL 650 AL5

Speedy
A1
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: Speedy » 12 paź 2018, 12:09

Razem z Qrackiem (oraz 2-ma innymi kumplami) byliśmy w tym roku w tamtych stronach. Sądze że niedługo pojawi się bardziej szczegółowa relacja - Qr sie zbiera do opisania podróży.

Jednak potwierdzam - MEGA zaje^%$# sprawa. I żadne słowa, żaden opis, fotki, filmiki, itd., nie oddadzą klimatu. Montenegro rządzi!!!! A tpoza tym tamtejsze Panie.... mmmmmm ;) - ze 3 razy zdążyłem się zakochać.

Awatar użytkownika
ben2_21
AM
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: ben2_21 » 12 paź 2018, 13:18

Grizzly mega widoki, marzy mi się taka wycieczka w przyszłym roku, powiedz jaka kamerką kręciłeś fajna jakość?
Pozdrawiam

Grizzly
AM

Postautor: Grizzly » 16 paź 2018, 13:41

ben2_21 pisze:Grizzly mega widoki, marzy mi się taka wycieczka w przyszłym roku, powiedz jaka kamerką kręciłeś fajna jakość?
Pozdrawiam

Dzięki za komentarze ;) Fil kręcony z jazdy Gopro 4 Silver natomiast z miejsca bezlusterkowcem Lumixa ;)

Wróć do „Relacje i fotorelacje z podróży”