Łagów

Wspólnie razem..
Awatar użytkownika
DINO
A+B
Posty: 527
Rejestracja: 12 lis 2016, 07:19
Lokalizacja: ZK
Kontakt:

Łagów

Post autor: DINO »

https://zlotlagow.pl/pl_PL/
ktoś się wybiera??


DL 650 AK7 moja Piękna Suzi :D
pomoc w okolicach 75-506 (Koszalin)

pyra
A+B
Posty: 735
Rejestracja: 07 lis 2017, 06:43

Re: Łagów

Post autor: pyra »

Totalna masakra, miasteczko zapchane na maxa.
Jazda na pół sprzęgła i wentylator non stop. Choć są tysiące ludzi co tak lubią.


Szerszeń DL 650A L7 - to już historia

Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2248
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Łagów

Post autor: Iżu »

Ja tam wolę sobie pojeździć zamiast w totalnej ciasnocie oglądać motocykle i nawalonych riderów, kolega był ostatnio i bardzo narzekał.. mówił ze panuje tam chaos, organizacja imprezy beznadziejna, takie spędy średnio lubię co innego zlot forumowy 8-)


Iżu

jarekjajo1
AM
Posty: 2
Rejestracja: 02 kwie 2019, 22:02

Re: Łagów

Post autor: jarekjajo1 »

Ja osobiście byłem w tym roku 3 raz i w przyszłym roku też się wybieram. Fakt że jest ciasno ale atmosfera jaka tam panuje to coś pięknego czego nie spotkałem nigdzie indziej. Do tego dobry rock i czyste piękne jezioro dlatego polecam sprawdzić samemu bo nie zawsze opinie innych są wiarygodne. A i kilka DL śmigało w paradzie. Ja osobiście nie męczyłem maszyny ale wspierałem resztę z zimnym złocistym trunkiem w ręce.
Pozdrawiam



Awatar użytkownika
jakubol
A2
Posty: 116
Rejestracja: 30 wrz 2016, 18:47
Lokalizacja: Świebodzin=lubuskie

Re: Łagów

Post autor: jakubol »

Jako miejscowy i znajomy kolegów orgnizatoów . Nine Six MC Poland ,powiem tak .Warto być i zobaczyć jak ktoś ma blisko. Zlot dedykowany dla kierowników armatór i to z różnych krajów.Przyjeżdżają ludki na WSK , Komar MZ , V-stromek też jest. Dużo stoisk , koncerty , ale do DL raczej nie kupisz. Mimo wszystko warto zobaczyć choćby ze względu na miejscowość-Lubuskie lato , piękne jeziora itp.


Najpiękniejsza muzyka ,to ryk silnika...

wojlys
A1
Posty: 23
Rejestracja: 20 lip 2017, 10:23
Lokalizacja: Gliwice

Re: Łagów

Post autor: wojlys »

No z tego co pamietam to w tym roku Suzuki miało tam namiot gdzie stały 2 V-S, 650 i 1000.
Na stoiskach ,tak jak jakubol pisze, raczej do armatury rzeczy.
Ścisk niemożliwy - wszędzie.


--
Wojtek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania i zloty”