Jaki serwis polecacie jeśli chodzi o koła? - Śląsk :)

Wszystko co o motocyklach V-strom powiedzieć i wiedzieć można. Pytania, odpowiedzi, dyskusje.
reactor
A1
Posty: 82
Rejestracja: 30 sie 2018, 00:40
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Jaki serwis polecacie jeśli chodzi o koła? - Śląsk :)

Post autor: reactor »

Panowie, robię renowacje swojej maszyny i muszę wykonać następujące czynności związane z samymi kołami DL650.

1. Demontaż starych opon,
2. Prostowanie,
3. Piaskowanie,
4. Malowanie proszkowe,
5. założenie nowych opon i wyważenie.

Czy jest gdzieś na Śląsku ewentualnie wschodnia części małopolski serwis motocyklowy, który polecacie i jest w stanie to wszystko wykonać? Wolałbym zawieść do jednego fachowca i odebrać na gotowo niż do 2... Mam też inne elementy do piaskowania i malowania proszkowego. Jeśli to nie byłby problem to do tego samego faceta bym zabrał, resztę gratów Smile

Jeśli nie znacie żadnego fachowca, który zrobi sam to wszystko, to ewentualnie gdzie i komu zlecić wyżej wymienione czynności?


O cokolwiek bym nie pytał na forum to dotyczy Suzuki DL650 K5 niebieski (Lak. YC2) 8-)

reactor
A1
Posty: 82
Rejestracja: 30 sie 2018, 00:40
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Jaki serwis polecacie jeśli chodzi o koła? - Śląsk :)

Post autor: reactor »

Panowie nikogo nie znacie warte polecenia?


O cokolwiek bym nie pytał na forum to dotyczy Suzuki DL650 K5 niebieski (Lak. YC2) 8-)

Awatar użytkownika
JARON
A+B+C+D
Posty: 2116
Rejestracja: 04 paź 2016, 14:51
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Jaki serwis polecacie jeśli chodzi o koła? - Śląsk :)

Post autor: JARON »

Każdy pewnie kogoś zna ale widać nie do końca godnego polecenia.


Ogar205>CZ175>MZ250Jaskółka z koszem>Junak M10>MZ ETZ250>IntruderVL800>IntruderC1500>Vstrom1000 2016>BENELLI IMPERIALE 400
Wszyscy mamy dwa życia. To drugie zaczyna się w chwili,gdy zdamy sobie sprawę,że mamy tylko jedno.

Awatar użytkownika
staszek_s
A+B+C+D+E
Posty: 3065
Rejestracja: 04 paź 2016, 12:32
Lokalizacja: Radlin, Śląsk

Re: Jaki serwis polecacie jeśli chodzi o koła? - Śląsk :)

Post autor: staszek_s »

Ja się kiedyś interesowałem prostowaniem felg motocyklowych. W zaprzyjaźnionym serwisie powiedzieli mi, ze wożą do Bielska bo tylko tam jest prawdziwy fachowiec. Prostowanie nie zawsze ma sens ale jak już to powinien to robić specjalista więc chyba bym olał szukanie takiego co zrobi wszystko, lepiej do pomalowania zawieźć lakiernikowi. Nie pamiętam nazwy tego zakładu w Bielsku ale na starym forum chyba ktoś Ci napisał o nim właśnie. Ja dałem sobie spokój i kupiłem używaną prostą felgę (akurat nie do DL’a).


Yamaha Virago 535 > DL 650 AL5 > DL 1000 L9 > R1200GS

reactor
A1
Posty: 82
Rejestracja: 30 sie 2018, 00:40
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Jaki serwis polecacie jeśli chodzi o koła? - Śląsk :)

Post autor: reactor »

Ja mam tylko delikatnie rant odchylony na długości 2-3cm... (ciśnienie trzyma w oponie) Na dobrą sprawę, to pewnie sam bym mógł lekko młotkiem puknąć, dlatego absolutnie nie myślę o wymianie felgi bo jest cała dobra :) Ale chciałbym aby ktoś je pooglądał, bo może coś jeszcze zobaczy.

PS: Dobrze wiedzieć, że to jest nowe forum, a tamto stare, bo do tej pory tego nie wiedziałem, które jest które ;)


O cokolwiek bym nie pytał na forum to dotyczy Suzuki DL650 K5 niebieski (Lak. YC2) 8-)

Awatar użytkownika
staszek_s
A+B+C+D+E
Posty: 3065
Rejestracja: 04 paź 2016, 12:32
Lokalizacja: Radlin, Śląsk

Re: Jaki serwis polecacie jeśli chodzi o koła? - Śląsk :)

Post autor: staszek_s »

To powinieneś z samej strony technicznej wywnioskować, które jest nowe a które stare ;)


Yamaha Virago 535 > DL 650 AL5 > DL 1000 L9 > R1200GS

reactor
A1
Posty: 82
Rejestracja: 30 sie 2018, 00:40
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Jaki serwis polecacie jeśli chodzi o koła? - Śląsk :)

Post autor: reactor »

Nigdy na to nie zwracałem specjalnie uwagi ;) Zawsze staram się sam znaleźć rozwiązanie swojego problemu i nie zawracać ludziom głowy na forum, stąd nie zainteresowałem się tym dogłębnie ;)


O cokolwiek bym nie pytał na forum to dotyczy Suzuki DL650 K5 niebieski (Lak. YC2) 8-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Motocykle V-strom”