kanapa dl obszywanie gdzie ?

Wszystko o bagażu i wszelkich udogodnieniach dla turystyki.
Luzik
AM
Posty: 4
Rejestracja: 15 paź 2018, 11:54

kanapa dl obszywanie gdzie ?

Post autor: Luzik »

Cześć

potrzebne info gdzie zrobią mi wygodną kanapę do Dla, ofert jest dużo chodzi o przetestowany temat , cena od 400 do 700zł i sam nie wiem co wybrać



Awatar użytkownika
polokokt
A
Posty: 300
Rejestracja: 09 lis 2017, 23:00
Lokalizacja: Legionowo

Re: kanapa dl obszywanie gdzie ?

Post autor: polokokt »

Na FB grupy VStrom jest sporo postów polecających Grzegorz Tapicer Gnap (wraz ze zdjęciami). Pod ta nazwa ma tez swój profil na FB.



Awatar użytkownika
Marcini
A1
Posty: 34
Rejestracja: 13 sty 2019, 11:54

Re: kanapa dl obszywanie gdzie ?

Post autor: Marcini »

ja polecam MAGNA z zamościa http://magna-tapicerstwo.prv.pl/ robią naprawdę perfrekcyjenie , mogę polecić w 100% sam u niech robiłem 2 razy a i wielku kolegów korzystało. Mozna wysłąć kurierem dać sugestię jak ma wyglądac ew. foto. Mi jak zrobili kanpę w VTX na wzór mustanga to byłem mega zadowolony i z wyglądu i z wygody



Awatar użytkownika
JARON
A+B+C+D
Posty: 2116
Rejestracja: 04 paź 2016, 14:51
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: kanapa dl obszywanie gdzie ?

Post autor: JARON »

Grzesiek Gnap,robi dobrą robotę. Z żelem jest fantastycznie. Ale u niego dość drogo.


Ogar205>CZ175>MZ250Jaskółka z koszem>Junak M10>MZ ETZ250>IntruderVL800>IntruderC1500>Vstrom1000 2016>BENELLI IMPERIALE 400
Wszyscy mamy dwa życia. To drugie zaczyna się w chwili,gdy zdamy sobie sprawę,że mamy tylko jedno.

Hary
A1
Posty: 42
Rejestracja: 09 wrz 2018, 17:43
Lokalizacja: Tłuszcz

Re: kanapa dl obszywanie gdzie ?

Post autor: Hary »

Ja u Grzegorza robiłem i rewelacja. Robiłem poprzednie kanapy w innych miejscach i jak narazie jakościowo Grzegorz wygrywa. Co do ceny, to nie wiem czy warto oszczędzić 100 zł a potem się bujać bo np szew puszcza. Miałem tak w poprzednim motocyklu i już dziękuje za takie akcje



Awatar użytkownika
JARON
A+B+C+D
Posty: 2116
Rejestracja: 04 paź 2016, 14:51
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: kanapa dl obszywanie gdzie ?

Post autor: JARON »

Popieram podejście do tematu,Hary.


Ogar205>CZ175>MZ250Jaskółka z koszem>Junak M10>MZ ETZ250>IntruderVL800>IntruderC1500>Vstrom1000 2016>BENELLI IMPERIALE 400
Wszyscy mamy dwa życia. To drugie zaczyna się w chwili,gdy zdamy sobie sprawę,że mamy tylko jedno.

Awatar użytkownika
Struna
A+B+C+D+E+T
Posty: 5206
Rejestracja: 08 sie 2017, 15:26
Lokalizacja: Skawina/Kraków
Kontakt:

Re: kanapa dl obszywanie gdzie ?

Post autor: Struna »

Gdyby to była różnica 40 i więcej procent, to można by się zastanawiać, ale różnica 100 przy kwotach rzędu 600-700 to chyba jednak lepiej dołożyć i mieć pewniaka niż się potem niemiło zdziwić.
Ale to już kwestia podejścia.


DL 650 AK7, Honda VTR 1000F, Tekken 125->250, DRZ 400S - http://www.gcstuning.pl

Online
Awatar użytkownika
gorghu
A+B+C+D+E
Posty: 3024
Rejestracja: 04 paź 2016, 18:10
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: kanapa dl obszywanie gdzie ?

Post autor: gorghu »

Ja obszywałem w MW Moto. Kanapa była całkowicie przerabiana - profilowanie, wkładka żelowa, nowe obszycie z haftem V-Strom. Jakość wykonania bardzo dobra. Wykorzystane materiały super. Sporo osób u nich obszywało i każdy był zadowolony z wykonania. Tak więc śmiało mogę ich polecać. :)


Grzesiek
DL 650 AK8 Black Mat -->> Super Tenere 1200

Awatar użytkownika
waldeman
A2
Posty: 234
Rejestracja: 07 lis 2016, 16:15
Lokalizacja: Bogatynia

Re: kanapa dl obszywanie gdzie ?

Post autor: waldeman »

W poprzednim i w obecnym motocyklu miałem siedzenia robione u Wijalisa . Jestem bardzo zadowolony .


Mniejszość Niemiecka 3

Awatar użytkownika
Trevor
A+B
Posty: 566
Rejestracja: 05 paź 2016, 20:13
Lokalizacja: PK

Re: kanapa dl obszywanie gdzie ?

Post autor: Trevor »

waldeman pisze:W poprzednim i w obecnym motocyklu miałem siedzenia robione u Wijalisa . Jestem bardzo zadowolony .
No właśnie chciałem napisać,że na trasie między Jelenią Górą a Lubaniem jest firma,która się tym zajmuję ale nie mogłem sobie przypomnieć nazwy.
Dzięki Waldku za odświeżenie pamięci.No i stawiam pifko w Bornem bo i tak Ci jestem winien od pierwszego zlotu :) :) :)


W życiu musi być i dobrze i źle, bo kiedy jest tylko dobrze to niedobrze.

DL 650 2006

Awatar użytkownika
waldeman
A2
Posty: 234
Rejestracja: 07 lis 2016, 16:15
Lokalizacja: Bogatynia

Re: kanapa dl obszywanie gdzie ?

Post autor: waldeman »

[quote="Trevor"No i stawiam pifko w Bornem bo i tak Ci jestem winien od pierwszego zlotu :) :) :)[/quote]
No i namówiłeś , a miałem iść w abstynencję :D


Mniejszość Niemiecka 3

jokansen
A1
Posty: 55
Rejestracja: 20 mar 2018, 18:52
Lokalizacja: Płock

Re: kanapa dl obszywanie gdzie ?

Post autor: jokansen »

Ja polecam Gorjan Bis z Grodziska Mazowieckiego. Pięknie zrobili mi kanapę.


Człowiek mądrzeje z wiekiem - z wiekiem od trumny.

CBF500=>XF650=>DL650 AL7

Hary
A1
Posty: 42
Rejestracja: 09 wrz 2018, 17:43
Lokalizacja: Tłuszcz

Re: kanapa dl obszywanie gdzie ?

Post autor: Hary »

Jeśli chodzi o Wijalisa, to po pół roku od nich w kanapie puszczały my szwy, no i nie wiem jak teraz ale kontakt z nimi był możliwy tylko na zasadzie loterii (2 lata temu). Może się uda dodzwonić. Mi się nie udawało, ale na maila po chyba 2 tyg odpisali. Łącznie trwało to od początku grudnia do końca stycznia. Piszę informacyjnie, żeby w razie braku kontaktu nikt się nie stresował. Kanapę zrobią ale nie wiadomo ile to może trwać.

I tak szczerze materiały przez nich użyte były dużo gorszek jakości niż u Pana Grzegorza, a cena identyczna albo i wyższa. Zapłaciłem 950zł z żelami dla kierowcy + pasażera i podniesienie całej kanapy o 4cm. Wyglądała tak:


Jak się przyjrzycie to zobaczycie, że materiał jest nierówno napięty i są tam wgięcia przy troczkach. Także tak wyglądało u mnie :(



Hubert Zych
AM
Posty: 14
Rejestracja: 08 sie 2018, 13:22
Lokalizacja: Krakow

Re: kanapa dl obszywanie gdzie ?

Post autor: Hubert Zych »

Przylaczam sie do postow Jarona i Harego wyzej, wlasnie zmodyfikowalem kanape u Grzegorza Gnapa do dl1000 (podniesienie siedziska kierowcy o 2cm, przesuniecie o 1 cm do tylu, wklady zelowe dla kierowcy i plecaczka) sprawuje sie super, na razie krotkie trasy 1-1,5h w siodle i ogromna roznica na plus oczywiscie, cena zabiegu 850zl...
Pozdrawiam
Hubert


DL 1000 AL7

jacek.m
A2
Posty: 246
Rejestracja: 06 maja 2019, 21:35
Lokalizacja: Siecino k.Złocienica

Re: kanapa dl obszywanie gdzie ?

Post autor: jacek.m »

Ja również zmodyfikowałem kanapę u Grzegorza Gnapa do dl 1000 K3 (zwężenie,obniżenie oraz wkład żelowy u kierowcy a tył z gąbki).Jestem bardzo zadowolony,pupa nie odczuwa nawet po 3H intensywnej jedzie a koszt tej przeróbki wyniósł mnie 650 zł.PS Pozdrawiam



Awatar użytkownika
Struna
A+B+C+D+E+T
Posty: 5206
Rejestracja: 08 sie 2017, 15:26
Lokalizacja: Skawina/Kraków
Kontakt:

Re: kanapa dl obszywanie gdzie ?

Post autor: Struna »

Też jakoś z początkiem maja zrobiłem u Grzegorza - żel u kierowcy, profilowanie itd.
Różnica kolosalna na plus.


DL 650 AK7, Honda VTR 1000F, Tekken 125->250, DRZ 400S - http://www.gcstuning.pl

Awatar użytkownika
Pepo
A
Posty: 324
Rejestracja: 07 lut 2017, 21:30

Re: kanapa dl obszywanie gdzie ?

Post autor: Pepo »

Na zlocie ostatnio porównywałem modowane siodła bo w końcu dojrzałem do decyzji. Decyzja jest. Kanapę oddam do roboty jak będzie planowany postój konia.
Po porównaniach jakości i estetyki .... kanapa mojej Kawy pojedzie na lifting do Grzegorza.


Kawasaki KLV1000. Po to właśnie moto. 8-)

pyra
A+B
Posty: 735
Rejestracja: 07 lis 2017, 06:43

Re: kanapa dl obszywanie gdzie ?

Post autor: pyra »

A może zadowoleni, puszczą fotę, lub link, co by popatrzeć na te cuda.


Szerszeń DL 650A L7 - to już historia

Awatar użytkownika
Struna
A+B+C+D+E+T
Posty: 5206
Rejestracja: 08 sie 2017, 15:26
Lokalizacja: Skawina/Kraków
Kontakt:

Re: kanapa dl obszywanie gdzie ?

Post autor: Struna »

Ma na profilu FB od groma fotek kanap do Vstroma.


DL 650 AK7, Honda VTR 1000F, Tekken 125->250, DRZ 400S - http://www.gcstuning.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Turystyka, Bagaż”