Kamerka - Garmin Virb Ultra 30 - dla motocyklisty

Wszystko co może świecić, dzwonić, błyskać, wyświetlać itp..
Wszystko przez co przepływa prąd.
Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2248
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kamerka - Garmin Virb Ultra 30 - dla motocyklisty

Post autor: Iżu »

Janusz W pisze:Dzięki za Życzenia Św. , gratulacje rozpoczęcia sezonu ale dla mnie za dużo widać szyby a jak będzie brudna .........
Siemanko, szybę zawsze można umyć :D
Ustawienie kamerki na szczęce daje lepszą perspektywę i wygodniejszą obsługę urządzenia, w kamerze Garmin Virb Ultra 30 mamy specjalny suwak, którym w łatwy sposób można włączać i wyłączać zapis materiału, co daje dużo większy komfort podczas montażu filmów.
Mam zamiar wkleić jeszcze na motocyklu kilka płytek montażowych, by móc nagrywać więcej ciekawych ujęć z różnych perspektyw (także z tyłu).
Umiejscowienie kamery na szczycie kasku powoduje spory opór powietrza, co bardzo ogranicza komfort podróżowania z prędkościami autostradowymi.
Na tym filmie kamerka nagrywała obraz w rozdzielczości Full HD 50 kl/sec. przy załączonej elektronicznej stabilizacji obrazu i korekcji zniekształceń obiektywu, obie te funkcje nieco zawężają kadr, przy kolejnej podróży spróbuję nagrań bez tych korekcji.
Warto dodać iż do Garmina Virb Ultra 30 można dokupić dedykowaną oryginalną zapasową baterię za około 100 zł. i jest to dobra cena.

Pozdrawiam świątecznie 8-)


Iżu

Tags:

Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2248
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kamerka - Garmin Virb Ultra 30 - dla motocyklisty

Post autor: Iżu »

Zapraszam na kolejny filmik na moim kanale YT nakręcony niezawodną kamerką - Garmin Virb Ultra 30, materiał ukazuje wycieczkę na Słowację, jaką odbyliśmy poniższą trasą:
Tatry - mała pętla.jpg
Miłego oglądania 8-)



Iżu

Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2248
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kamerka - Garmin Virb Ultra 30 - dla motocyklisty

Post autor: Iżu »

Zapraszam na kolejny filmik z wycieczki motocyklowej po Słowacji, tym razem nieco inna trasa, w filmie znowu wystąpił - crimson111, oraz nasz kolega Emilian wraz z plecaczkiem.
Miłego oglądania 8-)
Wycieczka motocyklowa na słowackie winkle.jpg


Iżu

Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2248
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kamerka - Garmin Virb Ultra 30 - dla motocyklisty

Post autor: Iżu »

Cześć wszystkim, zapraszam na mój kolejny filmik z porannej przejażdżki w stronę Tatr, by w pięknym miejscu zjeść sobie śniadanko i napić się kawki, przy okazji trochę ględzę.. :lol:
Na filmie widać jak działa (a raczej nie działa) cyfrowa stabilizacja obrazu podczas jazdy nocą w mojej kamerze - Garmin Virb Ultra 30, miłego oglądania 8-) Piona



Iżu

Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2248
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kamerka - Garmin Virb Ultra 30 - dla motocyklisty

Post autor: Iżu »

Zapraszam na kolejny filmik nakręcony kamerką Garmin Virb Ultra 30 oraz Sony HDR CX-130, tym razem kilkanaście minut ujęć z pierwszej w tym sezonie jazdy moim motocyklem Suzuki V-Strom DL-650 AL, oraz Hondą NC750X DCT kolegi Marka.
Na filmie możecie też zobaczyć co nowego zakupiłem na ten sezon poza oponami Pirelli Scorpion Trail 2 :D



Wszystkim kolegom Riderom życzę udanego, pogodnego, a przede wszystkim bezpiecznego sezonu

Pozdrówko 8-)


Iżu

Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2248
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kamerka - Garmin Virb Ultra 30 - dla motocyklisty

Post autor: Iżu »

Wrzucam w tym wątku filmik z ostatnich w tamtym roku wycieczek po Słowacji i Polsce, jakie odbyliśmy z Emilianem i Crimsonem111 :D



Miłego oglądania 8-)


Iżu

Online
Awatar użytkownika
staszek_s
A+B+C+D+E
Posty: 3065
Rejestracja: 04 paź 2016, 12:32
Lokalizacja: Radlin, Śląsk

Re: Kamerka - Garmin Virb Ultra 30 - dla motocyklisty

Post autor: staszek_s »

Kurcze, piękne te miejsca, dzięki za nazwy i współrzędne, trzeba będzie to pozaliczać.


Yamaha Virago 535 > DL 650 AL5 > DL 1000 L9 > R1200GS

Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2248
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kamerka - Garmin Virb Ultra 30 - dla motocyklisty

Post autor: Iżu »

Cześć i czołem, zapraszam na krótki filmik z przeglądu mojej Suki w Hondzie :mrgreen:
Jest też kilka ujęć nowych maszyn Hondy w tym VFR1200X Crosstourer, oraz klipy z jazdy przepięknego Junaka M10 1964 mojego kolegi - Adama 9p - po renowacji - zapraszam



Miłego oglądania 8-)


Iżu

Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2248
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kamerka - Garmin Virb Ultra 30 - dla motocyklisty

Post autor: Iżu »

Zapraszam na filmik z pojedynku między mną i kolegą Markiem, gdzie sprawdzaliśmy który z motocykli - mój Suzuki DL-650 AL6 czy Honda NC750X DCT lepiej przyśpiesza:



czyli jak to wśród chłopów mawiają.. kto ma większego :lol:

Pozdrówko 8-)
Ocena: 5.88235%


Iżu

rcs1
A2
Posty: 279
Rejestracja: 03 lis 2018, 19:12
Lokalizacja: Otwock

Re: Kamerka - Garmin Virb Ultra 30 - dla motocyklisty

Post autor: rcs1 »

Iżu, ogień był taki, że Ci o mało nie urwało zaślepki od gniazda ładowania :D Fajny filmik. A spalanie NC750 faktycznie robi wrażenie. U Ciebie zresztą też, tyle że w drugą stronę ;) Ostatnio w trasie przy zwykłej jeździe miałem 4,2.


Andrzej
Honda CBF500 > Yamaha XJ6 Diversion F > DL650A C7

Awatar użytkownika
Struna
A+B+C+D+E+T
Posty: 5206
Rejestracja: 08 sie 2017, 15:26
Lokalizacja: Skawina/Kraków
Kontakt:

Re: Kamerka - Garmin Virb Ultra 30 - dla motocyklisty

Post autor: Struna »

Przy dokręcaniu prawie pod odcinkę przewaga byłaby jeszcze większa.


DL 650 AK7, Honda VTR 1000F, Tekken 125->250, DRZ 400S - http://www.gcstuning.pl

Online
Awatar użytkownika
lukas76
A+B+C+D+E+T
Posty: 4395
Rejestracja: 10 mar 2019, 21:40
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Zwiesel
Kontakt:

Re: Kamerka - Garmin Virb Ultra 30 - dla motocyklisty

Post autor: lukas76 »

Iżu jakiego programu używasz do składania filmików? Jak to zrobić żeby youtube nie zablokował ci materiału z uwagi na prawa autorskie (piosenki)


Ponowne przyjęcie do Mniejszości Niemieckiej 🤣
BMWał
[media]https://www.dampfbier.de/[/media]

Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2248
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kamerka - Garmin Virb Ultra 30 - dla motocyklisty

Post autor: Iżu »

Zapraszam na ostatni filmik jaki zmontowałem z materiału nagranego w 2019 roku, tym razem była to wycieczka motocyklowa na Podhale.
Podczas jazdy trochę ględzę i poruszam np. tematy "zdrapek", cierpliwych zachęcam do oglądania :D



Piona 8-)


Iżu

Awatar użytkownika
V-Rajner
A1
Posty: 39
Rejestracja: 11 cze 2019, 08:01

Re: Kamerka - Garmin Virb Ultra 30 - dla motocyklisty

Post autor: V-Rajner »

Niestety ten wyciąg (Butorowy) to w zimie nie funguje a szkoda. Problemem jest droga którą jechałeś, kiedyś narciarze przez nią przejeżdżali, teraz to już niemożliwe. Ale warto nim wyjechać w lecie, piękne widoki. Fajny filmik. A na kawę zapraszam do siebie, trochę poniżej tego wyciągu

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
Ocena: 5.88235%



Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2248
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kamerka - Garmin Virb Ultra 30 - dla motocyklisty

Post autor: Iżu »

V-Rajner pisze:Fajny filmik. A na kawę zapraszam do siebie, trochę poniżej tego wyciągu
Dzięki, ale fajnie mieszkasz, zazdroszczę widoków :)


Iżu

Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2248
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kamerka - Garmin Virb Ultra 30 - dla motocyklisty

Post autor: Iżu »

Cześć, niedawno rozpocząłem sezon motocyklowy i tej okazji wpadł na kanał krótki filmik - zapraszam 8-)



Iżu

ODPOWIEDZ

Wróć do „Akcesoria elektryczne i elektroniczne”