Zakup Vstroma

Forum na tematy których nie ma w innych częściach forum
Brzytwa
AM
Posty: 3
Rejestracja: 10 paź 2018, 16:21

Zakup Vstroma

Post autor: Brzytwa »

Witam jestem nowym członkiem więc proszę o wyrozumiałośc hehe planuję w przyszłym sezonie zakup Vstroma poczytalem troche w internecie,poogladalem filmikow na YouTube i doszedłem do wniosku ze to jest to moje pytanie dotyczy modeli Vstroma przegladajac ogloszenia spotkalem sie z czymś dziwnym wedlug mnie ponieważ nie znam tego motocykla a mianowicie przykladowo roczniki 2012 kilka ogloszeń ale kaźdy inny to lampy przednie w jednych podwojne w innych pojedyńcze to samo z zegarami są podwojne z komputerkiem w środku lub jeden zegar z lewej a z prawej komputerek i tak samo z wygladem czy to jest prawidłowe czy po prostu jakieś błedy w ogłoszeniach. Z gory dziekuję za informacje.
Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
Pyxis
A+B+C+D
Posty: 2314
Rejestracja: 21 wrz 2016, 22:29
Lokalizacja: Strzegom (dolnośląskie)
Kontakt:

Re: Zakup Vstroma

Post autor: Pyxis »

Podlinkuj jakies ogloszenia co do ktorych masz watpliwosci a na pewno je rozwiejemy :-)
Ocena: 5.88235%


( . Y . )
Parafrazujac: Trafiaja sie szaleni motocyklisci, ale nie ma starych szalonych motocyklistow.
Bialy dziobaty DL 650 AL2

Brzytwa
AM
Posty: 3
Rejestracja: 10 paź 2018, 16:21

Re: Zakup Vstroma

Post autor: Brzytwa »

Witam sprawa sie wyjaśnila koleś pomylił roczniki wpisał 2012 zamiast 2011 teraz wszystko pasuje



marki
AM
Posty: 2
Rejestracja: 29 paź 2018, 18:45

Re: Zakup Vstroma

Post autor: marki »

witam jeśli interesował by cie zakup v stromika z rocznika który podałeś to mam fajnego do zaoferowania ma wszystko co jest potrzebne poważne oferty i zapytania można przesłać na marekpolaku2@gmail.com pozdrawiam.



Awatar użytkownika
Centrino
Administrator
Posty: 4491
Rejestracja: 30 wrz 2016, 17:55
Lokalizacja: DLU

Re: Zakup Vstroma

Post autor: Centrino »

@Brzytwa - kto z tego tekstu wyciął wszelakie znaki interpunkcyjne?? Proszę Cię zredaguj swojego posta stosując choć odrobinkę gramatyki. Ułatwisz nam zrozumienie tego co napisałeś.


JAWA 350TS -> BMW F650 -> DL650 AK8 -> DL1050XT

Części, akcesoria motocyklowe https://dlmoto.pl/

marki
AM
Posty: 2
Rejestracja: 29 paź 2018, 18:45

Re: Zakup Vstroma

Post autor: marki »

Witam . Przepraszam faktycznie się rozpędziłem i mogło być to niezrozumiałe . Mam fajnego v stroma i jestem na etapie sprzedaży. Zobaczyłem posta i jeśli interesował by Ciebie zakup to mogę go polecić z czystym sumieniem.Pozdrawiam



Awatar użytkownika
egojack1
A1
Posty: 71
Rejestracja: 16 cze 2018, 20:17
Lokalizacja: Radomsko

Re: Zakup Vstroma

Post autor: egojack1 »

Kol. Brzytwa, w 2011, który jest rokiem modernizacji, motocykle V-strom 650 DL wychodziły zarówno w starej wersji jak i w nowej (raczej druga połowa roku).


Ogar 200, Jawa 353, CZ350, Jawa 350TS, Suzuki V-Strom DL650 AL2 YUK

Awatar użytkownika
Struna
A+B+C+D+E+T
Posty: 5206
Rejestracja: 08 sie 2017, 15:26
Lokalizacja: Skawina/Kraków
Kontakt:

Re: Zakup Vstroma

Post autor: Struna »

Oprócz roku produkcji występuje takie pojęcie jak Model Year ( w skrócie MY).
Bywa a tak, że masz rok produkcji, który sugeruje model przed liftem, ale MY wskazuje na nowszy model.


DL 650 AK7, Honda VTR 1000F, Tekken 125->250, DRZ 400S - http://www.gcstuning.pl

gregin
AM
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:44

Re: Zakup Vstroma

Post autor: gregin »

Witam wszystkich na forum. Planuję zakup pierwszego motocykla.

Co sądzicie o tej ofercie:
https://www.olx.pl/oferta/suzuki-dl-650 ... 53a9c9dd33

Na tyle co widać coś można powiedzieć?



Piterctorun
AM
Posty: 7
Rejestracja: 23 lut 2019, 21:52

Re: Zakup Vstroma

Post autor: Piterctorun »

Zapraszam na privObrazek

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka



ODPOWIEDZ

Wróć do „Tematy ogólne”