IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Wspólnie razem..
prebenny
A+B+C
Posty: 1637
Rejestracja: 05 lut 2017, 19:58
Lokalizacja: Poznań

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: prebenny »

Nie nazywałbym tego niegościnnością.

Po prostu w ośrodku nie ma możliwości rozstawienia namiotu a wszystkie pokoje są już zorganizowane i widać nie ma możliwości już zmian.

Nie posądzałbym tutaj Centrusia o brak dobrej woli. Jak mówi, że się nie da to znaczy, że na prawdę się nie da. Zostaje Ci czekanie do zlotu jesiennego - jak będą zapisy to się wpisz na listę i wtedy na pewno się da :)


null

Tags:

Awatar użytkownika
JARON
A+B+C+D
Posty: 2119
Rejestracja: 04 paź 2016, 14:51
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: JARON »

Janek,ale tak serio to naucz się czytać ze zrozumieniem bo nic mnie osobiście tak nie irytuje w ludziach jak nie rozumienie czytanego tekstu. Na samym szczycie pisze "ZAPISY ZAKOŃCZONE" tłumaczenie,organizator nie wciśnie więcej członków forum,choćby się zesrał. To czemu dorabiasz sobie miałczącą opinię na temat społeczeństwa tego forum. Będą kolejne zloty,w tym roku jeszcze 2 jesienne bo i na tym i na starym to się zapisz i nie jęcz.


Ogar205>CZ175>MZ250Jaskółka z koszem>Junak M10>MZ ETZ250>IntruderVL800>IntruderC1500>Vstrom1000 2016>BENELLI IMPERIALE 400
Wszyscy mamy dwa życia. To drugie zaczyna się w chwili,gdy zdamy sobie sprawę,że mamy tylko jedno.

Online
Awatar użytkownika
crimson
A+B+C+D+E+T
Posty: 3749
Rejestracja: 27 wrz 2017, 14:19
Lokalizacja: Kraków i okolice

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: crimson »

a jesienny zlot już niedługo, prawdopodobnie we wrześniu - zapraszam w imieniu organizatora :)


DL 650 AL6 --> CRF 1100 ATAS

Awatar użytkownika
Antyks
Administrator
Posty: 2215
Rejestracja: 22 wrz 2016, 18:18
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: Antyks »

Janek pisze: Pozdrawiam społeczność ,choć dziwnie niegościnną ,V stroma :)
Zapisy na zlot robione są od miesięcy. Odpowiedzialność organizatora nie wiąże się to tylko ze słowem tak lub nie.
Ty zalogowałeś się na forum w marcu - więc miałeś wystarczająco dużo czasu do podjęcia decyzji.
Uczestnicy mają zarezerwowane noclegi, wyżywienie, koszulki, smycze, identyfikatory, bezpieczeństwo itd itd.
I nikt nie będzie biegał za nikim i sprawdzał czy ten zapłacił za nocleg czy wyżywienie czy nie.
To organizator podejmuje decyzje jakie wersje uczestnictwa dopuszcza.
Nasze zloty nie należą do tych publicznych, gdzie każdy wjeżdza z drogi, kupuje kiełbaskę czy browara..

Na przyszłość proponuję po prostu zapisać się na zlot jak wszyscy chętni, a nie czekać do 3 dni przed zlotem by np. mieć pewność że będzie pogoda :)


Jerzy
Motoambulans DL 650 AK9
Gabinet Dietetyczny
Przedstawiciel Thermomix

Awatar użytkownika
Centrino
Administrator
Posty: 4511
Rejestracja: 30 wrz 2016, 17:55
Lokalizacja: DLU

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: Centrino »

@BOB-DJ @Janek ok, stanę na głowie jeszcze raz i pouruchamiam kilka kontaktów, dowiem się, dam znać wieczorem, nic nie obiecuję.
Ważna sprawa, nie będą przysługiwać gadżety, które są już wyprodukowane. Produkcja koszulek trwa 2 tygodnie i zwyczajnie nie ma już na to czasu.
Do wieczora dam Wam znać, przelew będzie musiał być szybki, jak się uda to pieniądze będę musiał mieć na koncie jutro.

Ale proszę nie pisz @Janek , że brak mi czy forum gościnności bo my się lubimy integrować jak mało kto.


JAWA 350TS -> BMW F650 -> DL650 AK8 -> DL1050XT

Części, akcesoria motocyklowe https://dlmoto.pl/

rasik
A+B
Posty: 906
Rejestracja: 01 maja 2017, 08:57

Re: RE: Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: rasik »

Centrino pisze: [...] bo my się lubimy integrować jak mało kto.
dezintegrowacObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek i podobnymi napijami takze ObrazekObrazekObrazekObrazek

sorry nie mogłem się powstrzymać



Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka


Pozdrawiam
RASIK

mój AL3 > LINK :)
mój skradziony DL -> LINK :)

prebenny
A+B+C
Posty: 1637
Rejestracja: 05 lut 2017, 19:58
Lokalizacja: Poznań

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: prebenny »

@rasik to nie śmieszne, na poprzednim letnim nie zdążyłem z motoru zejść a już miałem kieliszek w ręku ;)


null

rasik
A+B
Posty: 906
Rejestracja: 01 maja 2017, 08:57

Re: RE: Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: rasik »

prebenny pisze:@rasik to nie śmieszne, na poprzednim letnim nie zdążyłem z motoru zejść a już miałem kieliszek w ręku ;)
no ale jak wsiadł to było 0.0 Obrazek

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka


Pozdrawiam
RASIK

mój AL3 > LINK :)
mój skradziony DL -> LINK :)

rasik
A+B
Posty: 906
Rejestracja: 01 maja 2017, 08:57

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: rasik »

SimOn! pisze:Proszę wszystkich wybierających się na sobotnią wycieczkę o odświeżenie sobie zasad jazdy w grupie.


:arrow: :arrow: Tutaj Grzechu ładnie zebrał informacje :arrow: post32473.html?hilit=zasady#p13376

Od siebie dodam jeszcze tylko kilka uwag informacyjnie:
- Jak ktoś na trasie odwali coś zagrażającego grupie, a potem wypali "Bo ja nie wiedziałem" :roll: Dostanie ode mnie "specjalną nagrodę" :twisted:
- Tempo będzie spacerowe :) (Jak komuś nie pasuje niech nie jedzie z grupą! :twisted: )
- Patrzcie w lusterka, jak wam zginie kolega który miał być za wami zwalniacie i zatrzymujecie się. Nie możemy nikogo zgubić.
- Parkowanie i ruszanie po postoju - zachowajcie SZCZEGÓLNĄ uwagę! Nikt nie che zaliczyć paciaka bo innemu narwańcowi się spieszy nie wiadomo gdzie.
- Bądźcie koleżeńscy, myślcie o innych 8-)

Jako prowadzący jednaą z grup postaram się aby było miło, a jak wyjdzie to się okaże ;)

[..]
Ja od siebei dodam że chciałbym aby każdy uczestnik wycieczki tak zaplanował poprzedni wieczór aby na starcie było 0.0 %


Pozdrawiam
RASIK

mój AL3 > LINK :)
mój skradziony DL -> LINK :)

Awatar użytkownika
bzyku
A+B
Posty: 717
Rejestracja: 29 wrz 2016, 13:04
Lokalizacja: Stalowa Wola i okolice

Re: RE: Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: bzyku »

prebenny pisze:@rasik to nie śmieszne, na poprzednim letnim nie zdążyłem z motoru zejść a już miałem kieliszek w ręku ;)
Prebuś bo to się nazywa "podkarpacka gościnność" a to że ja jestem przydzielony do domku nr 10. Więc niech będzie że w piątek podczas rozpakowania pijemy moje :) Wszelkie skargi odnośnie zakwaterowania proszę kierować do organizatora (:

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka


Marcin
V-strom 1000 L6 YVB PINGWIN

Awatar użytkownika
Struna
A+B+C+D+E+T
Posty: 5222
Rejestracja: 08 sie 2017, 15:26
Lokalizacja: Skawina/Kraków
Kontakt:

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: Struna »

rasik pisze: Ja od siebei dodam że chciałbym aby każdy uczestnik wycieczki tak zaplanował poprzedni wieczór aby na starcie było 0.0 %
Wycieczka przecież nie jest obowiązkowa - jak ktoś przesadzi, to najwyżej nie pojedzie ( jak to już bywało :) )


DL 650 AK7, Honda VTR 1000F, Tekken 125->250, DRZ 400S - http://www.gcstuning.pl

rasik
A+B
Posty: 906
Rejestracja: 01 maja 2017, 08:57

Re: RE: Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: rasik »

Struna pisze:
rasik pisze: Ja od siebei dodam że chciałbym aby każdy uczestnik wycieczki tak zaplanował poprzedni wieczór aby na starcie było 0.0 %
Wycieczka przecież nie jest obowiązkowa - jak ktoś przesadzi, to najwyżej nie pojedzie ( jak to już bywało :) )
siem zgadzam i dlatego raczyłem przypomnieć żeby ktoś się nie pchal na % bo to różnie bywa... :(

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka


Pozdrawiam
RASIK

mój AL3 > LINK :)
mój skradziony DL -> LINK :)

Online
Awatar użytkownika
crimson
A+B+C+D+E+T
Posty: 3749
Rejestracja: 27 wrz 2017, 14:19
Lokalizacja: Kraków i okolice

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: crimson »

@bzyku, jesteś mile widziany w domku nr 10 :)


DL 650 AL6 --> CRF 1100 ATAS

Awatar użytkownika
Centrino
Administrator
Posty: 4511
Rejestracja: 30 wrz 2016, 17:55
Lokalizacja: DLU

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: Centrino »

@BOB-DJ @Janek - niestety, nic nie udało się załatwić. Pozostaje czekać na zlot jesienny.


JAWA 350TS -> BMW F650 -> DL650 AK8 -> DL1050XT

Części, akcesoria motocyklowe https://dlmoto.pl/

Janek
AM
Posty: 10
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:13

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: Janek »

Ok , no problem. Zapytalem tak późno bo pracuje "na prognozę ". Wiatr nie wybiera terminów . Zobaczymy z tym wrześniem .
Pozdr. I dobrej zabawy LwG
BtW. Nie interesują mnie gagety w postaci koszulek ,smyczy czy naklejek . Spać mogłem nad jeziorem w lesie czy gdziekolwiek . Po prostu chciałem Was poznać ...i chyba poznałem :-(
Ostatnio zmieniony 04 cze 2019, 19:39 przez Janek, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
Dziadek3H2M
A+B+C
Posty: 1114
Rejestracja: 04 cze 2018, 15:46
Lokalizacja: Kraków i okolice

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: Dziadek3H2M »

Janek pisze:Ok , no problem. Zapytalem tak późno bo pracuje "na prognozę ". Wiatr nie wybiera terminów . Zobaczymy z tym wrześniem .
Pozdr. I dobrej zabawy LwG
Janek i tak trzymaj! Do zobaczenia we wrześniu. :D


LWG



DL 650 XT AL5, CRF 1100 ATAS

Hetman_Wielki (Kris)
A2
Posty: 153
Rejestracja: 03 sie 2018, 09:03
Lokalizacja: Trójmiasto, Płw Helski

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: Hetman_Wielki (Kris) »

Janek, spokojnie.. nie bądź taki wylewny w opiniach, zachowujesz sie tak jakbyś sie spóźnił na pociąg odjeżdżający punktualnie...

Tak wiem, ciężko wytłumaczyć spóźnienie 2 minutowe, ale coz, rozkład jazdy byl zapisany juz wcześniej, a ze to firma porządna to trzeba sie z tym liczyć i tego trzymać, nic nie poradzimy na Twoje spóźnienie, ale jak to sie mówi masz leb i ... to kombinuj.. moze gdzies w okolicy cos wyhaczysz do spania, będzie milo cb poznać, relaks stary, LWG


Zwyczajnie - Kris

Yaro_74
A1
Posty: 29
Rejestracja: 09 wrz 2018, 11:48
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: Yaro_74 »

Janek i BOB-DJ. Jestem tu nowy, pierwszy raz uczestniczę w spotkaniu V-Stromowców. W związku z tym, że pomagam w organizacji cyklicznego juz, bo w tym roku była to piata edycja, spotkania członków innego forum (ale nie tylko jego członków), jestem pełen szcaunku dla Centrino, wiem ile wysiłku i zachodu kosztuje przygotowanie takiej imprezy. Jestem jednak zaskoczony takim podejściem do osób, które łaczy wspólna pasja, uwielbienie dla DL-ów i odmawianie im mozliwości wzięcia udziału we wspólnym spotkaniu. Centrino myśle, że chłopaki wyrażając chęć spotkania z pewnościa zrezygnowaliby ze zlotowych gadżetów, z pewnościa bractwo podzieliłoby sie znimi posiłkiem a w każdym z domków znaleźliby w rogu wolne miejsce na karimatę i śpiwór. Być może pozostali członkowie tego formu nie zgodzą się ze mną, być może ten post spowoduje, że na spotaniu bede "persona non grata" ale nie spowoduje to, że przestanę wierzyć, iż my motocykliści jestesmy jeszcze jednak rodzynkami na drodze i w kazdej sytuacji mozemy liczyć na pomoc i wsparcie "naszych".


DL 650 AL2

Online
Awatar użytkownika
crimson
A+B+C+D+E+T
Posty: 3749
Rejestracja: 27 wrz 2017, 14:19
Lokalizacja: Kraków i okolice

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: crimson »

Hej. Nie przyszło Wam do głowy, że to jest decyzja właściciela obiektu? Centrino przecież wykonał ruch i dzisiaj kontaktował się i pytał ponownie o możliwości. Niestety odpowiedź była negatywna, jak zostało wyżej napisane.
Nie jest tak, że ktoś jest wykluczany, ale na Boga, próbujemy trzymać się zasad. Z wyprzedzeniem było wszystko określone. Wczesniej były już pytania o możliwość rozbicia namiotu i jeśli dobrze pamiętam jeszcze w trakcie zapisów taka możliwość została wykluczona. Nie przez czyjąś złośliwość, szczególnie nie przez Centrino, a przez zasady które ma właściciel obiektu. My jesteśmy tam gośćmi i powinniśmy tych zasad przestrzegać.
Ocena: 23.52941%


DL 650 AL6 --> CRF 1100 ATAS

Hetman_Wielki (Kris)
A2
Posty: 153
Rejestracja: 03 sie 2018, 09:03
Lokalizacja: Trójmiasto, Płw Helski

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: Hetman_Wielki (Kris) »

Yaro_74 to niezupełnie tak, naczelny próbował zrobić cus by Janek dołączył do grupy, wiec wg jego specyfikacji i tez realiów gospodarza terenu, spójrz na to realnie.. to ma jakoś wyglądać i sa pewne zasady, z drugiej strony koszty, jak chcesz rozliczać takie miejsce, wiesz fajnie by bylo wziasc 6 i 7 nawet 8 kolegów w bagażniku wracając z dyskoteki, ale ta impreza pewnie ma mieć jakiś charakter, i sa pewne zasady od których naczelny sam nie może nagiąć, bo to nie jego wioska, teren

bo gdyby toi było na mojej działce, to moglibyście spać nawet jeden na drugim, byle nie na mnie, i robić ze sobą co tam se chceta, byle nie ze mną:)
uważam ze brać motocyklowa to fajna sprawa, ale tez odpowiedzialność za innych... to ważna sprawa


Zwyczajnie - Kris

ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania i zloty”