IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Wspólnie razem..
Awatar użytkownika
Trevor
A+B
Posty: 566
Rejestracja: 05 paź 2016, 20:13
Lokalizacja: PK

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: Trevor »

Kalisiaki meldują się cali i zdrowi w domku.
Wielki szacun dla Centrusia i Izy za zorganizowanie mega fajnego zlotu. Możemy się tylko domyślać ile to Was kosztowało poświęcenia i nakładu pracy.Dziękujemy :D
Dziękujemy również wszystkim uczestnikom za świetną zabawę i sympatyczną atmosferę.
Do zobaczyska na jesiennym zlocie :)
Ostatnio zmieniony 10 cze 2019, 16:33 przez Trevor, łącznie zmieniany 1 raz.


W życiu musi być i dobrze i źle, bo kiedy jest tylko dobrze to niedobrze.

DL 650 2006

Tags:

Awatar użytkownika
Luchow
A+B
Posty: 749
Rejestracja: 30 wrz 2016, 13:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: Luchow »

Bielsko też zgłasza szczęśliwy powrót. Po 630 km i 10h dotarłem do domu o 19:20.
Wielkie podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w zorganizowanie zlotu - bardzo fajne miejsce, doskonałe jedzenie (już tęsknię za smalczykiem...) i przede wszystkim świetna atmosfera. Szczególne pozdrowienia dla Centrino i Izy oraz ekipy z domku nr 7. A wszystkim uczestnikom - dzięki za tworzenie tak fajnej społeczności, gdzie każdy może się od razu czuć jak w rodzinie. To coś naprawdę wyjątkowego.


Marcin
DL 650 AL2 Metallic Fox Orange - Chudy Rudy Obecnie zdemotoryzowany

Online
Awatar użytkownika
staszek_s
A+B+C+D+E
Posty: 3065
Rejestracja: 04 paź 2016, 12:32
Lokalizacja: Radlin, Śląsk

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: staszek_s »

Melduję powrót mojej rodzinki do domu, dzięki wszystkim za piękny zlot, będzie się fajnie wspominać czekając na jesienny. Szacun dla Centrino i wszystkich, który pomagali w organizacji, było super!
Dziękuję też grupie Południe za przyjemny dojazd i powrót (wracaliśmy w 7 maszyn), szczególnie Trevorowi za skierowanie nas przez Kalisz, dzięki temu odkryliśmy przepiękne drogi i krajobrazy! Piona i do zobaczenia!


Yamaha Virago 535 > DL 650 AL5 > DL 1000 L9 > R1200GS

Awatar użytkownika
lukas76
A+B+C+D+E+T
Posty: 4395
Rejestracja: 10 mar 2019, 21:40
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Zwiesel
Kontakt:

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: lukas76 »

staszek_s pisze:Melduję powrót mojej rodzinki do domu, dzięki wszystkim za piękny zlot, będzie się fajnie wspominać czekając na jesienny. Szacun dla Centrino i wszystkich, który pomagali w organizacji, było super!
Dziękuję też grupie Południe za przyjemny dojazd i powrót (wracaliśmy w 7 maszyn), szczególnie Trevorowi za skierowanie nas przez Kalisz, dzięki temu odkryliśmy przepiękne drogi i krajobrazy! Piona i do zobaczenia!
Staszek ile km i jak długo jechaliście?


Ponowne przyjęcie do Mniejszości Niemieckiej 🤣
BMWał
[media]https://www.dampfbier.de/[/media]

Awatar użytkownika
Zet
A1
Posty: 55
Rejestracja: 17 wrz 2018, 15:00
Lokalizacja: Chorzów

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: Zet »

Byłem pierwszy raz na Waszym Zlocie i jestem przeogromnie szczęśliwy, że mogłem Was wszystkich poznać. Szczególne podziękowania dla Organizatorów - odwaliliście kawał solidnej roboty. Do zobaczenia na kolejnym zlocie jak okoliczności dopiszą - a mam nadzieję, że tak właśnie będzie.


DL-650 K6

Online
prebenny
A+B+C
Posty: 1633
Rejestracja: 05 lut 2017, 19:58
Lokalizacja: Poznań

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: prebenny »

No to u nas niestety trochę mniej szczęśliwie, bo Marcin (@Sandman) po drodze do Kołobrzegu stwierdził, że chce sobie polatać i wywinąć fikołka w powietrzu :/ A tak serio to za szeroko poleciał w zakręcie przed Połczynem i dalej to znany scenariusz - złapał żwiru, wycieczka na trawę i podbiło mu Yamaszkę zdeka go katapultując.

Jedyne dobre, że poza bolącym kolanem na nic nie narzeka. Za to Yamaszka ma do wymiany kolektor wydechowy i kawałek ramy (który co ciekawe jest odkręcany).
Ostatnio zmieniony 09 cze 2019, 21:35 przez prebenny, łącznie zmieniany 1 raz.


null

Yaro_74
A1
Posty: 29
Rejestracja: 09 wrz 2018, 11:48
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: Yaro_74 »

Po przybyciu do domu dotarło do mnie, że moje pierwsze (a z mojej strony z pewnością nie ostatnie) spotkanie z Wami dobiegło końca. Boję się, że mogłoby mi braknąć słów by opisać mój zachwyt tym wspanialem weekendem, nie mogłbym jednak nie podziękowć:
- Izie i Centrino za wspaniała organizację, wybór rewelacyjnego miejsca, przygotowanie super konkursó i nagród;
- wszystkim uczestnikom za wspaniałą z Wami zabawę i wspoólnie spedzony czas;
- staszkowi_s za rewelacyjne prowadzenie grupy do i z Bornego.


DL 650 AL2

Jack72
AM
Posty: 19
Rejestracja: 04 gru 2017, 22:46
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: Jack72 »

To był nasz pierwszy Zlot. Gosia zachwycona, ja również. Wspaniałe trasy, miejce, obsługa i Wy Zlotowicze. Praktycznie nikogo nie znaliśmy a atmosfera jak w rodzinie. Generalnie Organizator zdał na 6, wyżerka na 6, miejsce i obsługa na 6, Całość na..... (6 to za malo).
Pozdrawiamy i do zobaczenia na jesiennym Zlocie. :D



Awatar użytkownika
Pawian
A+B
Posty: 795
Rejestracja: 07 sie 2018, 00:53
Lokalizacja: Kraków

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: Pawian »

Nie napiszę niczego oryginalnego, bo się po prostu nie da:

@Centrino i Izaj - świetna organizacja, wybrane miejsce po prostu fantastyczne (las, woda, domki, kuchnia, klimat, odległość od KRK :twisted: ,wszystko :) )

@staszek_s - dzięki za poprowadzenie grupy w obie strony, było mi niezmierni miło z Wami i grupą podróżować

@SimOn!- dzięki za poprowadzenie grupy na sobotnim spacerze i wyniesienie mnie do rangi gońca :) (był pretekst, żeby odkręcić parę razy :mrgreen: )

Cała ekipa forum - Wam wszystkim również dziękuję za niesamowitą atmosferę, byłem na zlocie forumowym po raz pierwszy a czułem się jak wśród przyjaciół


Honda Varadero XL 125 >> V-Strom 650 AL2 Rudy :)

rasik
A+B
Posty: 905
Rejestracja: 01 maja 2017, 08:57

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: rasik »

aa zapomniałem napisać żeby ostatni z grupy RZ lub RZE sprawdził tablicę bo strasznie mu się telepraca jak mnie zejście wyprzedzali



Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka


Pozdrawiam
RASIK

mój AL3 > LINK :)
mój skradziony DL -> LINK :)

Online
Awatar użytkownika
staszek_s
A+B+C+D+E
Posty: 3065
Rejestracja: 04 paź 2016, 12:32
Lokalizacja: Radlin, Śląsk

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: staszek_s »

lukas76 pisze: Staszek ile km i jak długo jechaliście?
Około 530 km, jechaliśmy w sumie 11 godzin ale były dłuższe przerwy, boczne drogi i drobne problemy techniczne dwóch maszyn, na szczęście nic poważnego


Yamaha Virago 535 > DL 650 AL5 > DL 1000 L9 > R1200GS

Awatar użytkownika
Jarek89
A2
Posty: 115
Rejestracja: 16 kwie 2019, 23:15

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: Jarek89 »

Tak jak to @Pawian napisał, nic nowego już się chyba nie da dodać. Był to mój pierwszy zlocik, ale nie ostatni:-) I naprawdę wielkie podziękowania i słowa uznania dla @Centrino i Izy za cały trud włożony w organizację zlotu i dopięcie wszystkiego na ostatni guzik. Nawet sobie nie wyobrażam ile było przy tym zachodu. Było super i do zobaczenia na kolejnych tego typu imprezach lub gdzieś w trasie. Jeszcze raz dzięki:-)


Jarek
Suzuki DL650 AK7

Awatar użytkownika
bzyku
A+B
Posty: 717
Rejestracja: 29 wrz 2016, 13:04
Lokalizacja: Stalowa Wola i okolice

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: bzyku »

Dotarłem do domu.
Ja także chciałem podziękować wszystkim za wspaniałe spędzony czas - doborowe towarzystwo. A Jackowi za zorganizowanie tej mega imprezy.
Osobno dziękuję chłopakom z domku nr. 10 za wytrwałość podczas nocnych efektów dźwiękowych oraz za tolerancję kiepskich żartów. Pozdrawiam.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka


Marcin
V-strom 1000 L6 YVB PINGWIN

Awatar użytkownika
gorghu
A+B+C+D+E
Posty: 3024
Rejestracja: 04 paź 2016, 18:10
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: gorghu »

Rzeszów także dotarł ok 21 do domu. Tyle że osobno. Przez roboty, objazdy, zamknięta drogę przez wypadek musieliśmy jechać przez Sandomierz. A tam potężny korek na światłach nas rozdzielił. Chłopaki skręcili za GPSem w lewo na Stalową Wolę, a ja nie widząc że skręcili, z pamięci poleciałem prosto na Tarnobrzeg. Jak się już zdzwoniliśmy to okazało się że lecimy różnymi drogami i bez sensu jest już wracać i się szukać.

Wielkie dzięki dla organizatorów że ogarnęli temat, miejscówkę, i generalnie wszystko. Pozostałym za superową atmosferę (jak zwykle) :D
Pomimo, że sobotnią trasę robiłem indywidualnie (od połowy towarzyszył mi Bzyku) i kilka punktów na niej przegapiłem to fajnie było choć w niewielkim stopniu poznać tamten rejon Polski.
Mogę tylko powiedzieć na koniec "szkoda, że ta krótko" :)

@rasik: wiem że ta ramka z tablicą tak mi pracuje ;) A po tym jak prebuś zgubił swoją tablicę to sobie poprawię mocowanie u siebie na dniach ;)

@prebenny: mam nadzieję, że się nie obraziłeś za te wszystkie docinki ;) :twisted:

A jutro ogarnę zdjęcia i wrzucę te nadające się na forum. ;)


Grzesiek
DL 650 AK8 Black Mat -->> Super Tenere 1200

Awatar użytkownika
SimOn!
A+B+C
Posty: 1227
Rejestracja: 27 wrz 2016, 20:45
Lokalizacja: GD 3Miasto

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: SimOn! »

No przyznam uczciwie... fajnie było :mrgreen:
@Centrino i @Izaj dzięki za organizację całego zamieszania i nawet się nie gniewam za "zastraszanie" ;) :P jednocześnie dziękując za przyznanie mi prawa do wydania kilku koszulek i czapeczek :D
Moim sobotnim skrzydłowym @Pawian @jacek.m i @jakubol WIELKIE dzięki za pomoc w bezpiecznym prowadzeniu naszej wycieczki :) Przyjemnie się jechało z taką zdyscyplinowana grupą!
Pozdrawiam też całą ekipę domku nr 9 :)


Zdrówko シモン :mrgreen:
Mniejszość Niemiecko Japońska ;)

Awatar użytkownika
QraC
A+B+C
Posty: 1812
Rejestracja: 29 wrz 2016, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: QraC »

@Centrino - Wielkie dzięki za organizację i poświęcony czas!

Wszystkim bardzo dziękuję za spędzony razem czas. Jak zwykle było fantastycznie i jak zwykle za krótko ;)


Kawasaki ER5 -->> Suzuki GSF 600 Bandit -->>Suzuki V-Strom 650 XT -->> Suzuki V-Strom 1000 -->> BMW R1250GS Adventure


Ride Through Life

Awatar użytkownika
Centrino
Administrator
Posty: 4491
Rejestracja: 30 wrz 2016, 17:55
Lokalizacja: DLU

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: Centrino »

To i ja wtrącę ze 3 grosze.

Chciałbym podziękować naszym sponsorom, dzięki którym mogliśmy przekazać, wydaje mi się, że wspaniałe nagrody

I tak:
Suzuki Motor Poland
suzuki.450.jpg
suzuki.450.jpg (6.32 KiB) Przejrzano 4639 razy
Motul
motul.png
motul.png (4.23 KiB) Przejrzano 4639 razy
motobagaz.pl
motobagaz.png
motobagaz.png (32.76 KiB) Przejrzano 4639 razy
http://www.przewodywoplocie.pl

Nagrody w postaci rękawiczek przekazał również kolega @Dako
A także można było zdobyć osłonę łańcucha oraz poszerzenie stopki dla DL1000, które przekazał kolega @migcool

Dzięki sponsorom mieliśmy oprawę wizualną oraz nagrody dla forumowiczów, które można było zdobyć w konkursach.

Dla forumowiczów był przygotowany również pakiet powitalny składający się z koszulek, czapeczek, smyczek, identyfikatorów no i naturalnie naklejka zlotowa jak i naklejki "motocykle są wszędzie"


Ja mam również podziękowania. Największe dla @Antyks za olbrzymią pomoc przy organizacji zlotu. To właśnie On prowadził te najcięższe rozmowy ze sponsorami, bez tych rozmów po prostu nie było by gadżetów od sponsorów. Dzięki również @QraC za ogarnięcie grafiki na koszulki, @SimOn!za zorganizowanie i poprowadzenie trasy, @rasik za poprowadzenie trasy.

No i dziękuję Wam, forumowiczom, zlotowiczom za to, że przybyliście na zlot w 100%, za to, że nie wieszaliście na mnie psów za jakieś błędy organizacyjne. Dzięki za fajną zabawę i do zobaczenia na następnym zlocie.

Prośba aby teraz szybciutko powklejać zdjęcia, filmy ze zlotu bo zapewne nie tylko ja bym pooglądał sobie i powspominał jak było fajnie.


JAWA 350TS -> BMW F650 -> DL650 AK8 -> DL1050XT

Części, akcesoria motocyklowe https://dlmoto.pl/

Awatar użytkownika
Struna
A+B+C+D+E+T
Posty: 5206
Rejestracja: 08 sie 2017, 15:26
Lokalizacja: Skawina/Kraków
Kontakt:

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: Struna »

Jakie błędy organizacyjne ? O czym Ty rozmawiasz ? Jeszcze żeś nie otrzeźwiał ? :D


DL 650 AK7, Honda VTR 1000F, Tekken 125->250, DRZ 400S - http://www.gcstuning.pl

Hetman_Wielki (Kris)
A2
Posty: 153
Rejestracja: 03 sie 2018, 09:03
Lokalizacja: Trójmiasto, Płw Helski

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: Hetman_Wielki (Kris) »

Co to był za zlot ?!

Ogarniacie to?, na wjeździe przywitano mnie przysłowiową rolka papieru toaletowego, a później okazało się ze akonto mam partnera w łóżku :D

Jest to dla mnie pierwszy zlot Suzuki V-strom Polska, jestem cholernie mile zaskoczony Waszą empatią,
fajnym towarzystwem i mile spędzonym czasem, którego jak zawsze mało.

Czasem jest tak, że chciało by się wrócić i zrobić coś lepiej, ale nie w tym przypadku, nie można poprawić ideału.

W jednym Wielkim słowie, Bardzo dziękuje Wszystkim organizatorom za całokształt imprezy,
dzięki czemu uczestnicy zlotu czyli się ja w domu 8-)
Dziękuję, również kuchni, która wiecznie dbała o to, byśmy mieli coś przepysznego na ząb i zawsze była do usług.

Panowie z domku nr 8, fajnie było wychylić z wami kielicha, mam nadzieję że tych okazji będzie więcej
i trzepniemy jakaś fajna traskę :arrow: 8-)

Wracając do domu nakręciłem maksymalna V-max na DL 650 171km z GPS licznikowe 190
Jeszcze raz Wszystkim dziękuje za to ze jesteście!


Zwyczajnie - Kris

Tofi79
A1
Posty: 69
Rejestracja: 26 lut 2017, 12:16

Re: IV zlot forum Borne- informacje, zapisy

Post autor: Tofi79 »

Trochę późno ale dopiero dotarliśmy ze zlotu też chcielibyśmy przyłączyć do podziękowań @Centrino i Izie za super organizację zlotu wybór super miejsca super zabawę i konkursy choć dobrze że skończyły się nagrody bo więcej konkursów mógł bym nie przeżyć i @Antyks musiał by użyć defiblatora lub po prostu pawulonu .@ SimOnowi za super prowadzenie przejazdu i opowieści o miejscach które odwiedziliśmy. Kolegą którzy zabezpieczali przejazd zrobili to bardzo profesjonalnie i bezpiecznie na najwyższym poziomie. Wlascicielce za super wyżywienie i wszystkim obecnym na zlocie za super zabawę i towarzystwo .Smutno nam tylko się zrobiło w poniedziałek rano jak wstaliśmy i nie było już nikogo prucz nas ale posmigalismy i w niedzielę i poniedziałek po pomorzu było super. Traski zakrety i miejsca było super. Nie możemy się już doczekać jesiennego zlotu i żeby zobaczyć się znów z wami wszystkimi jesteście super



ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania i zloty”