Wskaźnik błędu układu wtryskowego

Wszystko co o motocyklach V-strom powiedzieć i wiedzieć można. Pytania, odpowiedzi, dyskusje.
Awatar użytkownika
ino
AM
Posty: 5
Rejestracja: 25 mar 2019, 16:25
Lokalizacja: Stawki

Wskaźnik błędu układu wtryskowego

Post autor: ino »

Witam serdecznie koleżanki i kolegów . Mam mały problem i wolał bym go zlokalizować . A wiec przy ok 120km zapalił się błąd czyli : Wyświetlacz 2 pokazuje zmiennie ,,F1'' oraz licznik kilometrów ,czerwona lampka ostrzegawcza 5 jest zapalona ???. Motocykl pracował poprawnie po ok 25km zgasła lampka motocykl dojechał bez problemu ? cykam się udać się dalej ? gdzie szukać przyczyny zaczołem od świec ? mam DL1000 Z 2002r PROSZĘ O POMOC .


ROMET=>WSK125=>MZ250=>........=>KAWASAKI VN750=>SUZUKI V STROM 1000

Awatar użytkownika
gorghu
A+B+C+D+E
Posty: 3024
Rejestracja: 04 paź 2016, 18:10
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Wskaźnik błędu układu wtryskowego

Post autor: gorghu »

Sprawdź kod błędu w "dealer mode" - tu masz link do posta co i jak (system diagnostyki silnika (FI))
bez tego za bardzo nie wiadomo co i jak, bo świecące "FI" jest dość ogólnym błędem (coś jak lampka "check engine" w samochodzie).


Grzesiek
DL 650 AK8 Black Mat -->> Super Tenere 1200

Awatar użytkownika
ino
AM
Posty: 5
Rejestracja: 25 mar 2019, 16:25
Lokalizacja: Stawki

Re: Wskaźnik błędu układu wtryskowego

Post autor: ino »

Dzięki Grzesiek za linka sam już nie wiem czy się cieszyc czy płakac hihihihi z linku dużo wyniosłem dzięki, i co się okazało po zmostkowaniu żaden błąd nie wyskoczył C00 wyświetliło . ????? pokulam się w okół komina i zobaczę czy pomogło wymycie styków i wymiana świec . Ale i tak bardzo Ci dziękuję .


ROMET=>WSK125=>MZ250=>........=>KAWASAKI VN750=>SUZUKI V STROM 1000

ODPOWIEDZ

Wróć do „Motocykle V-strom”