RIDERS - CODA i jego Honda CBR1000RR Fireblade - wywiad - zapraszam na filmik

Miejsce do pogaduszek i dzielenia się doświadczeniem o motocyklach innych niż V-Strom.
Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2248
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

RIDERS - CODA i jego Honda CBR1000RR Fireblade - wywiad - zapraszam na filmik

Post autor: Iżu »

Cześć, zapraszam na filmik z serii RIDERS, tym razem w odcinku wystąpił Gość specjalny jakim jest - CODA - znany bloger motocyklowy z Warszawy, wywiad odbył się przy Zalewie Zegrzyńskim, zainteresowanych serdecznie zapraszam 8-)



Iżu

Awatar użytkownika
Sefer
A1
Posty: 97
Rejestracja: 22 kwie 2018, 09:09

Re: RIDERS - CODA i jego Honda CBR1000RR Fireblade - wywiad - zapraszam na filmik

Post autor: Sefer »

Bardzo miło się oglądało



Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2248
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: RIDERS - CODA i jego Honda CBR1000RR Fireblade - wywiad - zapraszam na filmik

Post autor: Iżu »

Sefer pisze:Bardzo miło się oglądało
Dzięki 8-)


Iżu

rcs1
A2
Posty: 279
Rejestracja: 03 lis 2018, 19:12
Lokalizacja: Otwock

Re: RIDERS - CODA i jego Honda CBR1000RR Fireblade - wywiad - zapraszam na filmik

Post autor: rcs1 »

Iżu, z tymi buspasami w Warszawie nie jest tak różowo. Po latach rozmów z władzami miejskimi i petycji wyznaczono w ramach testow dwa buspasy, jeden to jest część Trasy Łazienkowskiej, drugi al. Kaczyńskiego. Nie jest tak, że wszędzie możesz jeździć. Co będzie dalej - nie wiadomo, ale nie jestem wielkim optymistą, bo wielu kierowców jednośladów robi cuda na tych buspasach, jak również innych, które nie są dozwolone dla jednośladów. Np. standardowo na moście Poniatowskiego do tyłu autobusu przykleja się rider w trampeczkach - to cwaniacka taktyka, która pozwala ukryć się przed policją, która często łapie za mostem. Ale widzą to kierowcy puszek i nie wpływa to dobrze na klimat wokół jednośladów.

Wywiad mi się podobał, wielkie dzięki. Koło Zalewu Zegrzyńskiego często przejeżdżam, fajne miejsce.


Andrzej
Honda CBF500 > Yamaha XJ6 Diversion F > DL650A C7

Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2248
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: RIDERS - CODA i jego Honda CBR1000RR Fireblade - wywiad - zapraszam na filmik

Post autor: Iżu »

rcs1 pisze:Wywiad mi się podobał, wielkie dzięki. Koło Zalewu Zegrzyńskiego często przejeżdżam, fajne miejsce.
Dzięki, właśnie zaczynam montaż materiału Michałem Brzozowskim "Brzozą" - redaktorem naczelnym portalu "Motogen" 8-) Piona


Iżu

ODPOWIEDZ

Wróć do „Motocykle niesłuszne (czyli nie V-strom)”