Ktoś powiedział wiśniówka?

Tu przedstawiamy nasze motocykle
Awatar użytkownika
askryptor
A1
Posty: 86
Rejestracja: 25 kwie 2019, 18:18
Lokalizacja: Kraków

Ktoś powiedział wiśniówka?

Post autor: askryptor »

Nie jestem za wrzucaniem fotek fabrycznych maszyn, ale faktycznie mało widuję na drodze "fałek" w tym malowaniu więc dorzucam. Ostatecznie jak już dokończę swoje plany i wyspałam co trzeba to dorzucę w to samo miejsce.
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
Ocena: 5.88235%



Pizzaro
A1
Posty: 26
Rejestracja: 22 sie 2019, 19:31

Re: Ktoś powiedział wiśniówka?

Post autor: Pizzaro »

Piękny dziobak,



darek70
A1
Posty: 25
Rejestracja: 09 lip 2019, 17:40

Re: Ktoś powiedział wiśniówka?

Post autor: darek70 »

Rzeczywiście kolor rzadko spotykany ale za to bardzo ładny.



diabełek
A1
Posty: 43
Rejestracja: 20 lip 2018, 20:55

Re: Ktoś powiedział wiśniówka?

Post autor: diabełek »

moim zdaniem wygląda super



Awatar użytkownika
Voyager
A+B
Posty: 518
Rejestracja: 13 lis 2018, 11:57
Lokalizacja: Polska południowa

Re: Ktoś powiedział wiśniówka?

Post autor: Voyager »

Wygląda w tym kolorze super. Na dodatek XT. Świetny.


Romet Kadet -> Romet Ogar 200 -> Junak 901 -> Honda Varadero 125 -> Suzuki V-Strom DL650XT L8 -> Suzuki V-Strom DL650XT M0

scyzor_2007
A+B
Posty: 802
Rejestracja: 08 sty 2017, 16:50

Re: Ktoś powiedział wiśniówka?

Post autor: scyzor_2007 »

Ładny ci on , gratuluje



Awatar użytkownika
tomeks
A1
Posty: 32
Rejestracja: 13 lis 2017, 17:52
Lokalizacja: Małopolska

Re: Ktoś powiedział wiśniówka?

Post autor: tomeks »

Ładny faktycznie, no i będzie po Krakowie zadawał szyku :)


Suzuki DL 650 XT 2017r. -> Honda CRF 1000 DCT

Awatar użytkownika
pbird
A2
Posty: 287
Rejestracja: 16 sty 2019, 11:35
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Ktoś powiedział wiśniówka?

Post autor: pbird »

Wiadomo również, że czerwone są szybsze średnio o 5 km/h i spodobają się każdej kobiecie. ;) Ładna sztuka.



tydakaria
AM
Posty: 1
Rejestracja: 19 gru 2019, 19:56

Re: Ktoś powiedział wiśniówka?

Post autor: tydakaria »

wpłaciłem już zaliczkę czekam na taką i właśnie czerwoną. niestety nie XT ale i tak fajna.



Awatar użytkownika
bojaco
A+B+C
Posty: 1331
Rejestracja: 01 maja 2018, 21:44
Lokalizacja: Reksio, Bolek i Lolek...

Re: Ktoś powiedział wiśniówka?

Post autor: bojaco »

Śliczny ci on. Szerokości!


DL650 2013 -> DL1000 2016 -> R1200GS Adv 2016 czyli Mniejszość Niemiecka :shock:

Awatar użytkownika
askryptor
A1
Posty: 86
Rejestracja: 25 kwie 2019, 18:18
Lokalizacja: Kraków

Re: Ktoś powiedział wiśniówka?

Post autor: askryptor »

Nuda straszna, a dawno nic nie wrzucałem więc jeszcze deczko tu pospamuje. Na pierwszy rzut kanapa od chyba wszystkim znanego tapicera Gnapa. Haft miał być sprofilowany, ale w wyniku drobnych problemów z komunikatorem wyszedł dość standardowy. Zatem będzie do poprawki tym bardziej, że logo z pierwszej edycji. A ja jestem na tym punkcie dość skrzywiony.
gnapa-kanapa.jpg
Ocena: 5.88235%



jacek.m
A2
Posty: 247
Rejestracja: 06 maja 2019, 21:35
Lokalizacja: Siecino k.Złocienica

Re: Ktoś powiedział wiśniówka?

Post autor: jacek.m »

Fajna korolistyka będzie dodawała uroku na drogach.



Hektor5
A1
Posty: 20
Rejestracja: 20 paź 2019, 19:27

Re: Ktoś powiedział wiśniówka?

Post autor: Hektor5 »

Kolor bardzo ładny. Ciekawe jak prezentuje się z widokiem całego motocykla.
Mógłbyś wrzucić takie zdjęcie?
Nawet na priv.
Mam ten sam kolor i przeróbka kanapy dopiero przede mną.


DL650 XAL9

Awatar użytkownika
askryptor
A1
Posty: 86
Rejestracja: 25 kwie 2019, 18:18
Lokalizacja: Kraków

Re: Ktoś powiedział wiśniówka?

Post autor: askryptor »

Jutro jeśli będzie choć trochę słońca to postaram się cyknąć i wkleić. W sumie w garażu leży praktycznie cały "V-strom 650 Starter Pack". Czyli szyba, lusterka, naklejki i inne graty, które warto dodać lub wymienić, ale jakoś nie mam czasu na montaż tego wszystkiego. Dziś może coś bardziej nietypowego, czyli osłony na blok silnika. Nie widziałem na forum ani w sieci choćby jednego przykładu montażu więc wrzucam. Jeśli ktoś ma fotki to poproszę.

Co do spacerówek to jeszcze z nich nie korzystałem. A żeby było śmieszniej jedną zamontowałem w październiku albo grudniu i tak z nią jeżdżę. O czym zupełnie zapomniałem do czasu aż wygrzebałem drugą z pudełka przy okazji poszukiwań innych szpargałów. A było to w tym tygodniu :) Taki to już mam ten rok, ciężki.
IMG_20200425_110007.jpg
IMG_20200425_091255.jpg



Awatar użytkownika
Sefer
A1
Posty: 97
Rejestracja: 22 kwie 2018, 09:09

Re: Ktoś powiedział wiśniówka?

Post autor: Sefer »

Jestem ciekaw wszystkiego



Awatar użytkownika
askryptor
A1
Posty: 86
Rejestracja: 25 kwie 2019, 18:18
Lokalizacja: Kraków

Re: Ktoś powiedział wiśniówka?

Post autor: askryptor »

Przy świetle zachodzącego słońca wszystko jest zżółknięte, ale miało być więc jest. Robiłem pierwsze przymiarki osłon silnika i jest drobny problem, tj. długość hamulca. Dodatkowe 5 mm plastiku odstającego od bloku to automatyczne schowanie o taka samą wartość dźwigni. Zobaczmy jak w praniu wyjdzie. No i przy okazji zauważyłem, że wspomniana i zamontowana cholernie ciężka spacerówka straciła na wadze z 5 gr gdyż śruba łącząca nóżkę z podstawą odleciała w siną dal. Także przy mocowaniu tego dziadostwa będzie trzeba wymienić śrubki na dłuższe i użyć blokera.
IMG_20200427_183815.jpg



kaloryferarz
A+B+C
Posty: 1209
Rejestracja: 03 maja 2020, 21:19
Lokalizacja: okolice Krakowa

Re: Ktoś powiedział wiśniówka?

Post autor: kaloryferarz »

Ładny kolor. Siedzenie wygląda bardzo ciekawie. Tak przy okazji, gdzie się montuje spacerówki w DL? Do gmola?


Romet Komar 2350 -> Honda Shadow 500 -> Yamaha XJ6 Diversion -> DL 650 AL9 -> Burgman 400 2010 :)

Awatar użytkownika
askryptor
A1
Posty: 86
Rejestracja: 25 kwie 2019, 18:18
Lokalizacja: Kraków

Re: Ktoś powiedział wiśniówka?

Post autor: askryptor »

Tak, innego miejsca nie ma. Chyba, że po kolejnych modyfikacjach. Przy okazji, od jakiegoś czasu testuje sobie pokrowiec Moretti. Szmatka na motór, jak to szmatka, nic specjalnego. Podstawową obawą było pomieszczenie kufra 50l, ale XL daje radę. Jest będzie z wytrzymałością to się dopiero okaże.
moretti.jpg
Przedwczoraj zamontowałem też blokadę na tarczę Kovix KAS15. Obie wspomniane marki to typowe chińczyki, chyba nawet 1 dystrybutor więc nie ma co za wiele oczekiwać. Tak czy inaczej zrezygnowałem z zakładania linki na kierownicę i nie uwierzycie... Wczoraj ruszyłem razem z blokadą na tarczy, o czym poinformował mnie chrobot uderzającej o szczęki blokady. Nie zauważyłem uszkodzeń i przy okazji mogłem zweryfikować recenzje na YouTubie. Wszystkie opinie typu "strasznie głośne", "Oooo, jak głośnie, oj jak boli, oj jak boli", "Franek nie da się tego wytrzymać, prawda?" i inne oceny pod sponsorowane "recenzje" można co dość oczywiste o kant dupy rozbić. Alarm zaskoczył mnie w kasku i powiem szczerze nic, absolutnie nic bym sobie z niego nie robił. Tym bardziej, że zdarzyło się to w pustym garażu podziemnym, gdzie przy echu efekt powinien być najmocniejszy.
kovix.jpg



Kuba76
A1
Posty: 97
Rejestracja: 24 kwie 2020, 09:09

Re: Ktoś powiedział wiśniówka?

Post autor: Kuba76 »

Fajny kolor ,elegancko się prezentuje, właśnie taki chce moja kierowniczka , poszukiwania trwają od kilku dni bo chyba 2019 był dostępny , znalazłem jedna sztukę w Polsce ale teraz problem z granicami jest a mieszkamy w Niemczech ale dziś udało mi się znaleźć bodajże jedna z ostatnich 150 km od domu wiec jutro robimy wycieczkę jeśli nikt nas nie uprzedzi, rano zadzwonię i zapytam czy jest , przy odrobinie szczęścia następna wiśniówka dołączy do stada, trzymać kciuki !!!!



Awatar użytkownika
askryptor
A1
Posty: 86
Rejestracja: 25 kwie 2019, 18:18
Lokalizacja: Kraków

Re: Ktoś powiedział wiśniówka?

Post autor: askryptor »

@Kuba76 Wersja bez XT z 2020 roku ma szary dziób więc jednolite malowanie znajdziesz tylko w roczniku XT 2019 albo w poprzedniej generacji. Przy okazji fotka ze wspominaną powyżej osłoną silnika. Jak sprawuje się ten balast, czy nie topi się na wyższych obrotach i nie brzęczy niczym gmole Givi, będę mógł powiedzieć dopiero za jakiś czas.
IMG_20200508_171352.jpg



ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze Motocykle”