Handbary w V-Stromie 1000

Awatar użytkownika
Vorenus
A1
Posty: 68
Rejestracja: 03 paź 2016, 18:33

Handbary w V-Stromie 1000

Post autor: Vorenus »

Jak część z Was wie (część nawet widziała ;) ) wczesną jesienią zmieniłem małego V-Stroma na dużego. Ku mojemu zaskoczeniu handbary w dużym prawie w ogóle nie chronią przed wiatrem. Jest to szczególnie odczuwalne poniżej 5 stopni Celsiusza. Małym zdarzało mi się jeździć nawet w chłodniejsze dni i było ok (albo znośnie ;) ). Szczerze mówiąc nie wiem jakie handbary mi zamontowano, dostałem je w cenie motocykla (podobnie ja poprzednio), dlatego poniżej załączam zdjęcia. Wydaje mi się jednak, że w małym handbary zamontowane były wyraźnie wyżej i bardziej osłaniały górę dłoni. W dużym nie da się tego przesunąć.
Pytanie Jakie Wy macie doświadczenia w tym zakresie. Czy są jakieś handbary, które skutecznie ochronią przed wiatrem w dużym DLu?

p.s. pobawię się w jasnowidza ;) : To nie jest temat o grzanych manetkach, więc proszę pisać tylko o handbarach :D W żadnym z motocykli nie miałem zamontowanych takich manetek. W 650 spokojnie wystarczały handbary.

Poprzednie moto:
Obrazek

Obecne noto:
Obrazek



Tags:

Awatar użytkownika
bzyku
A+B
Posty: 717
Rejestracja: 29 wrz 2016, 13:04
Lokalizacja: Stalowa Wola i okolice

Re: Handbary w V-Stromie 1000

Post autor: bzyku »

20161105_134846.jpg
Perspektywa zrobionego zdjęcia jest inna. Ja nie zauważyłem jakiejś diametralnej zmiany po przesiadce z 650 k6 na nowego 1000ca. A pewnie bym zauważył że mi bardziej ręce marzą.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


Marcin
V-strom 1000 L6 YVB PINGWIN

Awatar użytkownika
JARON
A+B+C+D
Posty: 2116
Rejestracja: 04 paź 2016, 14:51
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Handbary w V-Stromie 1000

Post autor: JARON »

To są moje pierwsze handbary w życiu, Ale moim zdaniem robią swoją robotę. Wczoraj przy gradobiciu nawet nic nie czułem na dłoniach a jechałem w rękawiczkach letnich bez palców. Nie mam grzanych manetek a bywało że jeździłem w tych rękawiczkach przy 10 stopniach i było ok. Komfortu nie można się wtedy spodziewać ale można jeździć.


Ogar205>CZ175>MZ250Jaskółka z koszem>Junak M10>MZ ETZ250>IntruderVL800>IntruderC1500>Vstrom1000 2016>BENELLI IMPERIALE 400
Wszyscy mamy dwa życia. To drugie zaczyna się w chwili,gdy zdamy sobie sprawę,że mamy tylko jedno.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne do Vstrom-a”