Foto Tag

Wspólnie razem..
Awatar użytkownika
Dziadek3H2M
A+B+C
Posty: 1114
Rejestracja: 04 cze 2018, 15:46
Lokalizacja: Kraków i okolice

Re: Foto Tag

Post autor: Dziadek3H2M »

Gorghu Ty to jesteś "hurtownik". Życzę zdrowia na 30-go.


LWG



DL 650 XT AL5, CRF 1100 ATAS

Awatar użytkownika
QraC
A+B+C
Posty: 1812
Rejestracja: 29 wrz 2016, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Foto Tag

Post autor: QraC »

@Luchow - Mapa została dodana w pierwszym poście.

@gorghu - Podejrzewam że Luchow może ją ustawić na publiczną edycję.


Kawasaki ER5 -->> Suzuki GSF 600 Bandit -->>Suzuki V-Strom 650 XT -->> Suzuki V-Strom 1000 -->> BMW R1250GS Adventure


Ride Through Life

Awatar użytkownika
Luchow
A+B
Posty: 749
Rejestracja: 30 wrz 2016, 13:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Foto Tag

Post autor: Luchow »

@gorghu - bardzo słuszna uwaga. Prawdę mówiąc jestem mocno zawiedziony tym, jak bardzo upośledzone jest udostępnianie zapisanych miejsc przez mapy google. Opcje udostępniania listy punktów są 3:
- Prywatna
- Udostępniona - Każda osoba, która ma link, może zobaczyć tę listę
- Publiczna - Twoje treści zostaną opublikowane publicznie w usługach internetowych Google wraz z nazwą Twojego profilu i zdjęciem profilowym. Treści te muszą być zgodne z zasadami Google

Ustawiłem to drugie, trzecie to raczej nie to o co by chodziło, opcji "udostępnij do edycji" nie ma... Spróbuję jeszcze wieczorem zobaczyć, czy nie da się tego lepiej zrobić w "Moich mapach" (do wczoraj nawet nie wiedziałem że "Mapy Google" i "Moje Mapy Google" to dwie różne rzeczy), ale z wstępnego rozeznania to też chyba nie ma takiej możliwości. Może ktoś zna jakiś lepszy sposób na dzielenie się punktami na mapach?

To że będę wyeliminowany z poszukiwań jakoś przeżyję - większość dotąd miałem odnalezione zanim się do nich ktoś wybrał, a tam gdzie mi się nie udało - cóż, poświęcę się dla dobra ogółu :)

@QraC - Dzięki! A może Ty wiesz jak to jest z możliwością bezterminowej edycji pierwszego posta? Trzeba być adminem żeby tak móc?


Marcin
DL 650 AL2 Metallic Fox Orange - Chudy Rudy Obecnie zdemotoryzowany

Awatar użytkownika
Antyks
Administrator
Posty: 2211
Rejestracja: 22 wrz 2016, 18:18
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Re: Foto Tag

Post autor: Antyks »

Luchow pisze: @QraC - Dzięki! A może Ty wiesz jak to jest z możliwością bezterminowej edycji pierwszego posta? Trzeba być adminem żeby tak móc?
Nie jestem @QraC i raczej nie mam szans nim być :) Ale chociaż odpowiem za Niego :mrgreen:
Sprawdź , powinieneś móc edytować pierwszy post.


Jerzy
Motoambulans DL 650 AK9
https://dlmoto.pl/ Sklep dla motocyklistów
https://rodzinagotuje.pl Przedstawiciel Thermomix

Awatar użytkownika
Luchow
A+B
Posty: 749
Rejestracja: 30 wrz 2016, 13:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Foto Tag

Post autor: Luchow »

Ponieważ czułbym się nie w porządku edytując nie swój post, chciałbym przenieść dalszy ciąg tej zabawy do nowego wątku.
@QraC - chciałbym Cię prosić o zamknięcie obecnego.


Marcin
DL 650 AL2 Metallic Fox Orange - Chudy Rudy Obecnie zdemotoryzowany

Awatar użytkownika
QraC
A+B+C
Posty: 1812
Rejestracja: 29 wrz 2016, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Foto Tag

Post autor: QraC »



Kawasaki ER5 -->> Suzuki GSF 600 Bandit -->>Suzuki V-Strom 650 XT -->> Suzuki V-Strom 1000 -->> BMW R1250GS Adventure


Ride Through Life

Zablokowany

Wróć do „Spotkania i zloty”