Najwęższe kufry alu do nowego DL 650XT

Wszystko o bagażu i wszelkich udogodnieniach dla turystyki.
slash
A2
Posty: 276
Rejestracja: 26 sty 2020, 14:14

Re: Najwęższe kufry alu do nowego DL 650XT

Post autor: slash »

No ja tu nie chcialem sugerować, bo @mano-a ewidentnie najarany jest na boczne i ja się temu nie dziwię, bo też przez pewien czas dokładnie tak chciałem zrobić.

To jeszcze do minusów bocznych w mieście dodam:
- raczej wtedy nie wrzucisz wszystkiego na jedną stronę, będziesz musiał sobie kalkulować, co wrzucić w lewy, co w prawy żeby się zrównoważyło w miarę, więcej przy tym otwierania, zamykania 2x
- mniejsze kufry i większe kosztują właściwie tyle samo, więc ja osobiście wolę mieć więcej miejsca na tripy (różnica w pojemności pomiędzy 37 a 45 jest znaczna)
- EDIT: w większości bocznych nie zmieści Ci się kask (chociaż mi do dużych bocznych akurat wchodzi)
- z centralką jest fun po staremu, z bocznymi zawsze będziesz bardziej zachowawczo jeździć.

EDIT: Jeszcze wrzucam fotę z samą centralką (TRAX ADV)

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
Obrazek



mano-a
AM
Posty: 19
Rejestracja: 23 maja 2020, 15:01
Lokalizacja: SILESIA

Re: Najwęższe kufry alu do nowego DL 650XT

Post autor: mano-a »

Slash, super wygląda twoja suzi :)

Jest może ktoś z was z okolic śląska kto ma te kufry 37l z sw motech ?



slash
A2
Posty: 276
Rejestracja: 26 sty 2020, 14:14

Re: Najwęższe kufry alu do nowego DL 650XT

Post autor: slash »

A dziękuję ;) wiesz, jak weźmiesz pakiet bocznych + stelaże PRO od sw motech, to chyba węższej konfiguracji seryjnej nie znajdziesz. Może by się jeszcze udało z Expedition cases. Ale jak pytałem co do stelaża, to musiałbyś do nich podjechać, bo domyślnie robią kufry na tyle wysokie, że idą obok wydechu (ale mają też mniejsze, chyba 33l). Wiem, że jeśliby mieli moto u siebie, to by Ci dopasowali wąski zestaw. Ale przejrzyj sobie ich produkty, cenowo i jakościowo wygląda nieźle. Ja chciałem u nich brać, ale ostatecznie wybrałem kufry, które mogę szybciej demontować i które akurat mi bardziej wizualnie wpadły w gust.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka



paciks
A2
Posty: 140
Rejestracja: 20 wrz 2017, 17:57
Lokalizacja: Wrocław/Radomsko

Re: Najwęższe kufry alu do nowego DL 650XT

Post autor: paciks »

mano-a pisze:Slash, super wygląda twoja suzi :)

Jest może ktoś z was z okolic śląska kto ma te kufry 37l z sw motech ?
Na dolnym-śląsku mam 37l i 45l kufry sw-motech na DL650 2012r. Jak chcesz jakieś foty czy wymiary to daj znać to zrobię jak będę przy moto.


DL650 2012

ODPOWIEDZ

Wróć do „Turystyka, Bagaż”