Kraków - polecany serwis?

Forum na tematy których nie ma w innych częściach forum
Awatar użytkownika
matt28
A2
Posty: 266
Rejestracja: 27 sie 2018, 21:50

Kraków - polecany serwis?

Post autor: matt28 »

W najbliższym czasie planuję skorzystać z akcji serwisowej Suzuki dotyczącej cewki zapłonowej brudu zbierającego się pomiędzy popychaczem a wałkiem rozrządu , a przy okazji poprosić o przegląd, smarowanie linek, itd, itd.
Który serwis w okolicach Krakowa polecacie? Ewentualnie mogę podjechać w okolice Katowic, połączyć przyjemne z pożytecznym i zaplanować dalszą trasę.


Old, grumpy man na DL-u 800

artsys
AM
Posty: 18
Rejestracja: 27 paź 2016, 13:17

Re: Kraków - polecany serwis?

Post autor: artsys »

Hej,
Mój DL jest serwisowany przez byłego speca z Ridera - Tomka. Na priv mogę Ci podesłać namiary na niego, a będziesz bardzo zadowolony :)

Pozdrawiam

Artur
Ocena: 5.88235%



Awatar użytkownika
raduch85
A+B
Posty: 686
Rejestracja: 21 mar 2018, 11:17
Lokalizacja: Oleśnica

Re: Kraków - polecany serwis?

Post autor: raduch85 »

Jeżeli potrzebujesz serwis to polecany w twoich okolicach to czechowice Dziedzice
Ocena: 5.88235%


Yamaha Diversion 600--> Yamaha FZS600 --> V-Strom 1000XT AL8

Awatar użytkownika
matt28
A2
Posty: 266
Rejestracja: 27 sie 2018, 21:50

Re: Kraków - polecany serwis?

Post autor: matt28 »

Dziękuję koledzy.


Old, grumpy man na DL-u 800

Awatar użytkownika
Pawian
A+B
Posty: 794
Rejestracja: 07 sie 2018, 00:53
Lokalizacja: Kraków

Re: Kraków - polecany serwis?

Post autor: Pawian »

W Krakowie jest dość znany i oblegany Wilcza Garage.
Ja (jako niedoświadczony w mechanice) zdecydowałem się tam serwisować moto.
Bardzo przyjemny kontakt, rzeczowe rozmowy, wg mojego rozeznania dobre ceny części. Zimą promocja - transport motocykla do nich i z powrotem w cenie.
Terminy w grudniu to było około tygodnia, teraz nie wiem, wiosna w lutym mogła im napędzić klientów ;)
http://www.wilczagarage.pl


Honda Varadero XL 125 >> V-Strom 650 AL2 Rudy :)

artsys
AM
Posty: 18
Rejestracja: 27 paź 2016, 13:17

Re: Kraków - polecany serwis?

Post autor: artsys »

Cześć,
to ja jeszcze w sprawie Tomka Siwca. Rozmawiałem z nim wczoraj i mam zgodę na udostępnienie na forum jego telefonu - 698 080 125. Tomek ma warsztat w garażu/garażach na ulicy Trybuny Ludów. Dzwoniąc do niego powołacie się na informacje na forum VSTROM - może przy następnej okazji wywalczymy jakąś zniżkę dla naszego forum? :)



Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2248
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kraków - polecany serwis?

Post autor: Iżu »

artsys pisze:Hej,
Mój DL jest serwisowany przez byłego speca z Ridera - Tomka. Na priv mogę Ci podesłać namiary na niego, a będziesz bardzo zadowolony :)

Pozdrawiam

Artur
Jeśli o tym samym Tomku piszesz co pracował w Riderze to byłbym ostrożny z poleceniem gościa, bo to straszny niechluj.. już podczas pierwszego z nim kontaktu porysował mi od spodu mocowanie wahacza podkladajac pod motocykl podnośnik żabkę bez żadnego zabezpieczenia, do tego człowiek wyjątkowo gburowaty i nieprzyjemny w kontakcie, jak zwróciłem uwagę właścicielom Ridera na ten temat, to potem zachowywał się jak obrażona teściowa.
Pan Tomek miał zakaz kontaktu z klientami, bo ja się odezwał to ludzi odstraszał.. jak dla mnie to okropny typ :shock:
Crimson111 robił u niego przegląd, po czym tak mu Pan Tomek ustawił tylne koło, że tarcza prawie się gotowała, bo nie sprawdził dokładnej odległości z obu stron wahacza regulując napięcie łańcucha.
Na szczęście gość już nie pracuje w B&B motocykle, czyli w starym Riderze, bo jak tam przebywał to ciągle dochodziło do konfliktów między mechanikami.
Nie polecam Pana Tomka, natomiast mogę polecić mechanika z salonu Honda Arher - Pana Adriana, teraz w Hondzie serwisuję swój motocykl :D


Iżu

artsys
AM
Posty: 18
Rejestracja: 27 paź 2016, 13:17

Re: Kraków - polecany serwis?

Post autor: artsys »

Iżu pisze:
artsys pisze:Hej,
Mój DL jest serwisowany przez byłego speca z Ridera - Tomka. Na priv mogę Ci podesłać namiary na niego, a będziesz bardzo zadowolony :)

Pozdrawiam

Artur
Jeśli o tym samym Tomku piszesz co pracował w Riderze to byłbym ostrożny z poleceniem gościa, bo to straszny niechluj.. już podczas pierwszego z nim kontaktu porysował mi od spodu mocowanie wahacza podkladajac pod motocykl podnośnik żabkę bez żadnego zabezpieczenia, do tego człowiek wyjątkowo gburowaty i nieprzyjemny w kontakcie, jak zwróciłem uwagę właścicielom Ridera na ten temat, to potem zachowywał się jak obrażona teściowa.
Pan Tomek miał zakaz kontaktu z klientami, bo ja się odezwał to ludzi odstraszał.. jak dla mnie to okropny typ :shock:
Crimson111 robił u niego przegląd, po czym tak mu Pan Tomek ustawił tylne koło, że tarcza prawie się gotowała, bo nie sprawdził dokładnej odległości z obu stron wahacza regulując napięcie łańcucha.
Na szczęście gość już nie pracuje w B&B motocykle, czyli w starym Riderze, bo jak tam przebywał to ciągle dochodziło do konfliktów między mechanikami.
Nie polecam Pana Tomka, natomiast mogę polecić mechanika z salonu Honda Arher - Pana Adriana, teraz w Hondzie serwisuję swój motocykl :D
Hmm,
dzięki za informacje. Jesteś pewien, że to ta sama osoba? Bo z Twojego opisu wygląda mi na całkiem kogoś innego. Wszystko robi dokładnie i uważnie, bardzo dba o powierzone motocykle. Zgadza się jedynie to, że już nie pracuje w Riderze :). No i może jeszcze to, że czasem bywa humorzasty, ale kto z nam nie miewa gorszego nastroju?



Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2248
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kraków - polecany serwis?

Post autor: Iżu »

[url]
dzięki za informacje. Jesteś pewien, że to ta sama osoba? Bo z Twojego opisu wygląda mi na całkiem kogoś innego. Wszystko robi dokładnie i uważnie, bardzo dba o powierzone motocykle. Zgadza się jedynie to, że już nie pracuje w Riderze :). No i może jeszcze to, że czasem bywa humorzasty, ale kto z nam nie miewa gorszego nastroju?[/quote]

Nie twierdzę że chłop się nie zna na Suzuki, bo robił w Riderze wiele lat, ale jak ktoś nie szanuje czyjejś własności (porysowanie spodu mojego nowego motocykla) i jeszcze nawet za to nie przeprosi a ma pretensje do klienta, to ja takiej osobie nie dałbym nawet roweru do naprawy.
Tak to ten sam Tomek, pytałem kiedyś o niego mechaników innych marek motocyklowych i jest znany ze swoich humorów i tego że odstrasza ludzi swoim chamskim podejściem, gdzie wydaje się iż robi łaskę odpowiadając na proste pytania dotyczące np. eksploatacji motocykla.
Dla mnie to zwykły ignorant, z którym nie chcę mieć do czynienia!


Iżu

Grinsen
AM
Posty: 6
Rejestracja: 26 maja 2020, 16:36

Re: Kraków - polecany serwis?

Post autor: Grinsen »

Pociągnę temat.

Zastanawiam się nad zakupem motocykla z Krakowa i potrzebuje kogoś kto mi go profesjonalnie zdiagnozuje i znajdzie jakieś ewentualne bolączki.

Jakieś polecenia???



Awatar użytkownika
motif
A+B+C
Posty: 1203
Rejestracja: 05 cze 2019, 14:48
Lokalizacja: Kraków

Re: Kraków - polecany serwis?

Post autor: motif »

Ja w Krakowie mogę polecić serwis Mantra, kiedyś na Wielickiej, teraz na Albańskiej.
Darek robi dobrą robotę.



Awatar użytkownika
Struna
A+B+C+D+E+T
Posty: 5206
Rejestracja: 08 sie 2017, 15:26
Lokalizacja: Skawina/Kraków
Kontakt:

Re: Kraków - polecany serwis?

Post autor: Struna »

Wilcza Garage


DL 650 AK7, Honda VTR 1000F, Tekken 125->250, DRZ 400S - http://www.gcstuning.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tematy ogólne”