Ktoś powiedział wiśniówka?

Tu przedstawiamy nasze motocykle
Kuba76
A1
Posty: 97
Rejestracja: 24 kwie 2020, 09:09

Re: Ktoś powiedział wiśniówka?

Post autor: Kuba76 »

Dzięki kolego, tak xt znalazłem z 2019 roku nie śmigana , ja tak naprawdę chciałem żółty albo czarny brać z aktualnej oferty ale kierowniczka musi być zadowolona i właśnie ona wyszukała wiśniówkę i mówi ze taki ma być no to nie było wyjścia jak tylko rozpocząć poszukiwania , jutro rano się okaże czy ktoś mnie uprzedził i czy mam wogole po co jechać ,



Awatar użytkownika
askryptor
A1
Posty: 86
Rejestracja: 25 kwie 2019, 18:18
Lokalizacja: Kraków

Re: Ktoś powiedział wiśniówka?

Post autor: askryptor »

Sporo osób odradza zakup Givi FB3112, że mało praktyczny i funkcjonalność okrojona do akcesoriów tej samej marki, które tanie nie są. Od czego jednak jest drukarka 3D :) Zanim wydrukuje sprofilowany uchwyt pod telefon postanowiłem podmienić już za mały pokrowiec na większy z giętkim pałąkiem i przytwierdzić go do belki obejmą 12 mm. Dziś powinno wszystko dotrzeć wiec okaże się czy dobrze kombinowałem.
IMG_20200511_164145.jpg



Kuba76
A1
Posty: 97
Rejestracja: 24 kwie 2020, 09:09

Re: Ktoś powiedział wiśniówka?

Post autor: Kuba76 »

Fajny masz ten motocykl , ja niestety się spoźniłem i takiego koloru już raczej nie dostanę , obdzwonilem różne salony w promieniu kilkuset kilometrów i nigdzie już nie ma , narazie nie mam pomysłu co dalej a już w myślach tez się cieszyłem na to całe ubieranie motocykla ,zastanawiam się czy narazie nie kupić używki i pośmigać sezon a może w przyszłym roku wejdzie jakies ciekawe malowanie , trzymaj się



Awatar użytkownika
askryptor
A1
Posty: 86
Rejestracja: 25 kwie 2019, 18:18
Lokalizacja: Kraków

Re: Ktoś powiedział wiśniówka?

Post autor: askryptor »

Co kto lubi. Ja tak naprawdę i tak celowałem w wygląd Black Edition i kto wie jak moja wisienka się bardziej poobciera to pewnie przygotuje podobny lub identyczny wzór, zainwestuje w folie i dokonam przemiany.

Czarny na rocznik 2020 ze złotymi felgami i już klasyczny złoty też jest całkiem przyjemny. Sugerowałbym Ci mimo wszystko napisać do wszystkich salonów w PL i DE z osobna, jeśli ktoś ma na stanie to Ci podwiozą pod dom.
38_99_dl650blackedition-1-6.jpg



Kuba76
A1
Posty: 97
Rejestracja: 24 kwie 2020, 09:09

Re: Ktoś powiedział wiśniówka?

Post autor: Kuba76 »

Mi się podobają te czarne i żółte ze złotymi felgami ale dla kobitki temat nie do przeskoczenia, działam dalej , dziękuje



Awatar użytkownika
askryptor
A1
Posty: 86
Rejestracja: 25 kwie 2019, 18:18
Lokalizacja: Kraków

Re: Ktoś powiedział wiśniówka?

Post autor: askryptor »

Obecne warunki sprawiają, że nie ma specjalnie czasu na jeżdżenie, nie ma czasu montować akcesoriów, a szmelcu od majfrendów cały czas przybywa. Chyba z nudów :roll:
Czas oczekiwania 2 miesiące, ale cena naklejki to 6,12 zł, więc oczekiwanie jest zrekompensowane.
IMG_20200516_111954.jpg



behemoth
A2
Posty: 232
Rejestracja: 11 mar 2020, 22:18

Re: Ktoś powiedział wiśniówka?

Post autor: behemoth »

To ja myślałem, że moje naklejki wyrwałem w promocji za 99zł i że to dobra cena :D. I jeszcze krzywo nakleiłem...
20200509_165025.jpg



Kuba76
A1
Posty: 97
Rejestracja: 24 kwie 2020, 09:09

Re: Ktoś powiedział wiśniówka?

Post autor: Kuba76 »

To zbierasz i zbierasz , jak tak dalej poleci to zabraknie ci czasu na jeżdżenie tylko montażem tych wszystkich dodatków bedziesz zajęty , a ja znalazłem upragniony wiśniowy w XT , dostałem rachunek , siano przelałem i czekam na kuriera z kwitami do rejestracji, myśle ze około czwartku , piątku będę miał kwity i wtedy do rejestracji , niestety trzeba terminy robić ze względu na korona wirusa i od 7-10 dni czekać , zrobię w poniedziałek i zobaczymy kiedy się uda zarejestrować , powodzenia z majsterkowaniem



Kuba76
A1
Posty: 97
Rejestracja: 24 kwie 2020, 09:09

Re: Ktoś powiedział wiśniówka?

Post autor: Kuba76 »

Odebrany, prawie 200 km do domu ale jest sukces



rcs1
A2
Posty: 279
Rejestracja: 03 lis 2018, 19:12
Lokalizacja: Otwock

Re: Ktoś powiedział wiśniówka?

Post autor: rcs1 »

Gratuluję, fotki jakieś wrzuć


Andrzej
Honda CBF500 > Yamaha XJ6 Diversion F > DL650A C7

Kuba76
A1
Posty: 97
Rejestracja: 24 kwie 2020, 09:09

Re: Ktoś powiedział wiśniówka?

Post autor: Kuba76 »

Dziękuje , w weekend zrobię foty i jak się nauczę dodawania zdjęć to te natychmiast się pojawią



Awatar użytkownika
askryptor
A1
Posty: 86
Rejestracja: 25 kwie 2019, 18:18
Lokalizacja: Kraków

Re: Ktoś powiedział wiśniówka?

Post autor: askryptor »

Jak na etui na telefon za 40 zł i obejmę 12 mm za 1,20 zł efekt jest całkiem zadowalający. Etui dolega do szyby i pałąka na tyle na ile może. Z normalnym mocowaniem najpewniej odstawałoby na kilka cm, a z pałąkiem wepchanym za uchwyt Givi jest jak należy.
Załączniki
zlotydwaiscia.jpg



Awatar użytkownika
askryptor
A1
Posty: 86
Rejestracja: 25 kwie 2019, 18:18
Lokalizacja: Kraków

Re: Ktoś powiedział wiśniówka?

Post autor: askryptor »

Kolejny szpargał walający się po szafkach zamontowany i przetestowany. Majfrend przy zakupie przestrzegał mnie, że platformy nie są kompatybilne z nowszymi rocznikami, ale postanowiłem zaryzykować. Miał rację, wejście sprężynki w lewy pedał jest dokładnie w tym samym miejscu co w prawym. Jednak jak zakładałem przed zakupem wprowadzenie kompatybilności nie powinno być na równi z fizyką kwantową i faktycznie ograniczyło się do 30 sekund z wiertłem 4.

Za tą cenę polecam. Można stanąć jak człowiek. Co prawda potrafią wpaść w lekkie wibracje, ale mała podkładka najpewniej rozwiąże wszelkie problemy. Jeszcze tylko wydrukować sobie gumowe nakładki i SW-Motechy się chowają.
IMG_20200817_130942.jpg



Awatar użytkownika
Lord
A+B+C+D+E
Posty: 3343
Rejestracja: 27 cze 2018, 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ktoś powiedział wiśniówka?

Post autor: Lord »

@askryptor w takim razie zapodaj linka :)


DL650A L8

Awatar użytkownika
askryptor
A1
Posty: 86
Rejestracja: 25 kwie 2019, 18:18
Lokalizacja: Kraków

Re: Ktoś powiedział wiśniówka?

Post autor: askryptor »

Nawet potaniały link.
Ocena: 5.88235%



Awatar użytkownika
Lord
A+B+C+D+E
Posty: 3343
Rejestracja: 27 cze 2018, 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ktoś powiedział wiśniówka?

Post autor: Lord »

Mam zawsze w takim wypadku obawy czy na pewno to nie pęknie, ale zobaczymy.


DL650A L8

Awatar użytkownika
askryptor
A1
Posty: 86
Rejestracja: 25 kwie 2019, 18:18
Lokalizacja: Kraków

Re: Ktoś powiedział wiśniówka?

Post autor: askryptor »

Pewne są podatki i śmierć. Co do reszty to nic nie jest niezniszczalne, ja wożę ze sobą oryginalne podnóżki i klamki od kitajca. By w razie gleby mieć jak wrócić. Jeszcze pedały by się do kompletu nadały.

Co do aliexpress i ogólnie wschodniej techniki to jak zakładam ponad 90% akcesoriów mam od majfrendów (klamki, poszerzenie stopki, podnóżki, interkom, uchwyt na telefon, osłona silnika, osłona tłumika - niezamontowana, spacerówki, kufer, etc.) i do tej pory nie miałem z nimi przygód.

A reszta "włoska" część wyposażenia to też przecież made in china.



Awatar użytkownika
askryptor
A1
Posty: 86
Rejestracja: 25 kwie 2019, 18:18
Lokalizacja: Kraków

Re: Ktoś powiedział wiśniówka?

Post autor: askryptor »

Niestety kolejnej gleby końcówka kierownicy już nie przeżyła. By jak najszybciej przywrócić maszynę do życia kupiłem bez uprzedniego zmierzenia oryginału inne końcówki. Jednak waga, długość i jakoś wykonania nie szczególnie mnie satysfakcjonuje zatem w ruch poszła piła i zakupiłem imbusy 6x90. Raz że na przyszłość zapewne się przydadzą, a dwa że nawet jest to pewne ulepszenie. Krzyżak to średnio komfortowe rozwiązanie w tym elemencie.

W skrócie lepiej chyba samemu wytoczyć ten element zamiast kupować zamienniki lub oryginał.
IMG_20200820_174736.jpg



Awatar użytkownika
askryptor
A1
Posty: 86
Rejestracja: 25 kwie 2019, 18:18
Lokalizacja: Kraków

Re: Ktoś powiedział wiśniówka?

Post autor: askryptor »

Do zmiany jeszcze osłona silnika, jakiś bunkier zamiast gmoli givi, wkręcenie Vicmy i odmalowanie wydechu. Stopił mi się na nim namiot i aktualnie wygląda jakby go krowa wysrała.

łobrazek.png
łobrazek.png (1.32 MiB) Przejrzano 2828 razy



rcs1
A2
Posty: 279
Rejestracja: 03 lis 2018, 19:12
Lokalizacja: Otwock

Re: Ktoś powiedział wiśniówka?

Post autor: rcs1 »

askryptor pisze:
26 wrz 2020, 16:02
Stopił mi się na nim namiot i aktualnie wygląda jakby go krowa wysrała.
Piękna metafora przyznaję, ale doprecyzujmy: krowy nie srają wydechami :lol:


Andrzej
Honda CBF500 > Yamaha XJ6 Diversion F > DL650A C7

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze Motocykle”