Wakacje z Suzuki-Shell Assistance - rabat do 30% na częsci i 15% na robocizne

Wszystko co o motocyklach V-strom powiedzieć i wiedzieć można. Pytania, odpowiedzi, dyskusje.
paciks
A2
Posty: 140
Rejestracja: 20 wrz 2017, 17:57
Lokalizacja: Wrocław/Radomsko

Wakacje z Suzuki-Shell Assistance - rabat do 30% na częsci i 15% na robocizne

Post autor: paciks »

Jak co roku wystartowała akcja gdzie można uzyskać dodatkowy rabat na części/robocizne w ASO Suzuki, cytując organizatora:
Zostań członkiem Programu Serwisowego Suzuki i uzyskaj rabat na części zamienne / robociznę:
- Pojazdy w trzeci i czwarty roku użytkowania: 10% / 10%
- Pojazdy w piątym roku użytkowania i starsze: 30% / 15%
Link do opisu akcji na stronie suzuki.pl


DL650 2012

jg871972
A1
Posty: 84
Rejestracja: 09 lip 2019, 15:17
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Wakacje z Suzuki-Shell Assistance - rabat do 30% na częsci i 15% na robocizne

Post autor: jg871972 »

W dniu wczorajszym odebrałem swojego DL-1000 z serwisu Suzuki w Czechowicach - Dziedzicach, gdzie wymieniłem opony oraz zestaw napędowy. Opony kupiłem indywidualnie w sklepie internetowym natomiast zestaw napędowy zamówiłem w serwisie. Otrzymałem 30% rabatu na oryginalne części zamienne i 15% rabatu na usługę serwisową. Jak zawsze prace serwisowe zostały wykonane profesjonalnie, w ustalonym zakresie i terminie, a dodatkowo motocykl został umyty. W mojej ocenie obsługa w tym serwisie jest na bardzo wysokim poziomie, a dodatkowo w fajnej, koleżeńskiej atmosferze. Korzystałem do tej pory z trzech serwisów Suzuki w Polsce, ale ten oceniam najwyżej.



Chris
A1
Posty: 29
Rejestracja: 05 cze 2020, 14:51

Re: Wakacje z Suzuki-Shell Assistance - rabat do 30% na częsci i 15% na robocizne

Post autor: Chris »

No to ciśnienie mi się podniosło bo zrobiłem przegląd 2 tygodnie temu, ale jak doczytałem ta akcja jest dla motocykli po gwarancji więc i tak bym się nie załapał :-)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Motocykle V-strom”