Kontrolka RPM V-Strom 250

Wszystko co o motocyklach V-strom powiedzieć i wiedzieć można. Pytania, odpowiedzi, dyskusje.
Awatar użytkownika
staszek_s
A+B+C+D+E
Posty: 3076
Rejestracja: 04 paź 2016, 12:32
Lokalizacja: Radlin, Śląsk

Re: Kontrolka RPM V-Strom 250

Post autor: staszek_s »

Małego versysa 300 mamy w rodzinie i wg mnie to fajna maszynka, można się z nim zaprzyjaźnić na dłużej. Małym DL'em jechałem tylko testowo i tu mocy jest trochę za mało do jazdy turystycznej. Dalsze trasy wymagają wg mnie prędkości przelotowej rzędu 110-120 km'h, wtedy można już fajnie smigać. Versys idzie bez problemu 140 i wcale nie odstaje jadąc w grupie ze mną na litrze i moim Pawłem na CB500X. 25 koników to jednak za mało, niewiele się różni od 125'ki, szybko człowiek poczuje niedosyt i brak dynamiki. Sorry za zaśmiecanie wątku, lekkie OT się zrobiło...
Ocena: 5.88235%


Yamaha Virago 535 > DL 650 AL5 > DL 1000 L9 > R1200GS

porter59
AM
Posty: 17
Rejestracja: 22 lip 2020, 22:07
Lokalizacja: DOL

Re: Kontrolka RPM V-Strom 250

Post autor: porter59 »

staszek_s pisze:Małego versysa 300 mamy w rodzinie i wg mnie to fajna maszynka, można się z nim zaprzyjaźnić na dłużej. Małym DL'em jechałem tylko testowo i tu mocy jest trochę za mało do jazdy turystycznej. Dalsze trasy wymagają wg mnie prędkości przelotowej rzędu 110-120 km'h, wtedy można już fajnie smigać. Versys idzie bez problemu 140 i wcale nie odstaje jadąc w grupie ze mną na litrze i moim Pawłem na CB500X. 25 koników to jednak za mało, niewiele się różni od 125'ki, szybko człowiek poczuje niedosyt i brak dynamiki. Sorry za zaśmiecanie wątku, lekkie OT się zrobiło...
Dzięki,to mnie przekonałeś do pierwszej wersji wyboru moto, sorry za małą kolaborację :oops:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Motocykle V-strom”