Torby motocyklowe polskiej firmy AGM - co sądzicie ?

Wszystko o bagażu i wszelkich udogodnieniach dla turystyki.
Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2248
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Torby motocyklowe polskiej firmy AGM - co sądzicie ?

Post autor: Iżu »

Cześć i czołem, niedawno kolega polecał mi polską firmę AGM (działają od 16 lat), szyjącą ponoć doskonałe torby i sakwy dla motocyklistów z najlepszych materiałów w polskiej szwalni, wysokiej jakości i ponoć bardzo trwałe z systemem mocowań pasami, kompatybilne ze sobą.

http://www.agm-bikers.com/pl/opis_torby_z_serii_voyager



Wygląda na to iż system takich toreb może świetnie rozwiązać problem z pakowaniem gratów na dłuższe i krótsze wycieczki, osobiście nie lubię kufrów bo są drogie i mało uniwersalne, rozwiązanie z torbami wydaje się dobrym pomysłem, łatwo je odpiąć z motocykla, założyć na plecy i wziąć ze sobą np. do hotelu, spora ilość kieszeni i zakamarków pozwoli wszystko ładnie schować.
Pojemność największych to 75 litrów (Voyager 3) i 51 litrów (Rolly 3), mamy też możliwość łączenia nich ze sobą w różnych konfiguracjach.

Ceny:

Voyager 1 - 780 zł.
Voyager 2 - 816 zł.
Voyager 3 - 890 zł.

Rolly 1 - 370 zł.
Rolly 2 (krótka) - 615 zł.
Rolly 2 (długa) - 656 zł.
Rolly 3 - 697 zł.

Dla klubów (jak naszego) rabaty ;)
Jestem ciekaw co sądzicie o takim rozwiązaniu do naszych turystycznych zabawek i czy takie rozwiązanie sprawdzi się podczas wycieczek ?

Pozdrawiam serdecznie


Iżu

Tags:

Awatar użytkownika
Janusz W
A
Posty: 459
Rejestracja: 11 paź 2016, 14:23
Lokalizacja: Rawa
Kontakt:

Re: Torby motocyklowe polskiej firmy AGM - co sądzicie ?

Post autor: Janusz W »

Widać wykonanie dobre , rozwiązania też , ilość propozycji też spora tylko trochę ta cena , no ale jakość kosztuje i wyrób Polski i to się liczy ;)



Awatar użytkownika
Seba
A
Posty: 425
Rejestracja: 21 wrz 2016, 19:48
Lokalizacja: Opole

Re: Torby motocyklowe polskiej firmy AGM - co sądzicie ?

Post autor: Seba »

Ładne, przyciągające wzrok, kuszące, raczej nie pozwalające się oddalić od moto bo zameczek to nawet jak się pospina jakąś linką to żadna przeszkoda lub dedykowana ich kłódeczka. Wolę raczej do naszych maszyn plastik lub metal.Widziałem takie systemy na żywo wglądają bajerancko, ja bym nie kupił.



Awatar użytkownika
gorghu
A+B+C+D+E
Posty: 3024
Rejestracja: 04 paź 2016, 18:10
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Torby motocyklowe polskiej firmy AGM - co sądzicie ?

Post autor: gorghu »

Z tego co widzę na stronie to chyba tylko torby Rolly pasują do V-Stroma. W menu jest opcja wirtualny konfigurator i jest V-Strom. Torby Voyager mocowane są chyba do oparć + pasy.
Pomimo tego bardzo fajnie wyglądają :)


Grzesiek
DL 650 AK8 Black Mat -->> Super Tenere 1200

Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2248
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Torby motocyklowe polskiej firmy AGM - co sądzicie ?

Post autor: Iżu »

gorghu pisze:Z tego co widzę na stronie to chyba tylko torby Rolly pasują do V-Stroma. W menu jest opcja wirtualny konfigurator i jest V-Strom. Torby Voyager mocowane są chyba do oparć + pasy.
Pomimo tego bardzo fajnie wyglądają :)
Rozmawiałem z gościem od nich i facet stwierdził iż torby Voyager także spasują do V-Stroma gdyż mają sztywne dno i systemem pasów, którym można spokojnie zaczepić do bagażnika w Suzi, ponoć w środku jest masa przegródek i schowków.
Producent ma być obecny na Targach Motor Show w Poznaniu (6-9 kwietnia 2017), wybieram się na tą imprezę więc zobaczę torby na żywo ;)

Pozdrówko


Iżu

Awatar użytkownika
Grzechu (Kobyłka)
A+B+C+D
Posty: 2054
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:55
Lokalizacja: Opole

Re: Torby motocyklowe polskiej firmy AGM - co sądzicie ?

Post autor: Grzechu (Kobyłka) »

Bardzo fajne torby. Szeroki wybór pojemności, każdy coś dobierze.
Ja używam rollbaga Givi EA107B, na siedzeniu pasażera, poj. 35 litrów (http://www.motorcycleplanet.co.uk/produ ... -roll-bag/) co z kufrem 48 litrów daje już trochę miejsca na graty. Dobry zestaw na krótkie wypady.
W AGM spodobała mi się linia Voyager. Konkretne, duże torby.
Jak dla mnie bomba :)


Honda Transalp 650XL + Suzuki V-Strom DL 1000 ABS 2016
SP6AZE

ODPOWIEDZ

Wróć do „Turystyka, Bagaż”